Мебели Виденов 2

  • 169 881
  • 797
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 132
                                             Мебели Виденов

Предишна тема!

Последна редакция: сб, 20 апр 2013, 10:03 от iliana_mama

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Обмислям да взема евтина спалня и по-скъп матрак, заради което се насочвам към Виденов. Но спалните им нямат дъно и ,механизъм за повдигане. Виждам, че за това иам отделна цена и с е чудя от тях ли да взема  дъно и механисъм  или може и от другаде.
напр:

# 2
  • Мнения: 5
Може и да не е от тях. Ние така направихме, механизмът ни беше 17лв, а дъното около 20

# 3
  • Мнения: 91
Може и да не е от тях. Ние така направихме, механизмът ни беше 17лв, а дъното около 20
Би ли споделила от къде сте ги купили?

# 4
  • Мнения: 5
Механизмът от магазин за мебелен обков, а дъното го поръчахме в нещо като работилница, където режат всякакви плоскости. Не знам как се казват Simple Smile

# 5
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
 Повдигащи механизъм навсякъде е един и същ и цената му ако има разлика е минимална, един обикновен фазер (гол) за дъно е около 10-на лева. Ако матрака е двулицев ще трябва подматрачна скара, ако е еднолицев няма нужда от нея.

# 6
  • Мнения: 91
Благодаря  ви за отговорите   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 69
Записче   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 162
Момичета,кажете мнение за диван Александра! Моля!   bouquet

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 112
Момичета,кажете мнение за диван Александра! Моля!   bouquet
Аз съм с Неви-то, те са еднотипни. Неви просто е по-изчистен вариант на Алекснадра, с по-малко кожа, което за мен е плюс, от гледна точка на здравина. Доволна съм много, за сега нямам оплаквания, пу-пу. Някой обаче го е ритнал или закачил с нещо, обувка, прахосмукачка или от сорта ...и забелязвам, че кожата долу много ниско, леко се е цепнала. Трудно се вижда, дори да се загледаш...не го приемам като производствен дефект, ние сме си го причинили...ако там имаше тапицерия обаче, нямаше да се сцепи! Peace Ще пъхна малко лепилце с една клечица от долу под кожата и ще го подлепя, да не го закачат с нещо друго и да го досцепят... Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 15
Здравейте,реших и аз да искажа моето мнение за мебелите на Виденов.
Преди седмица и половина  поръчах спален комплект ""Мейси""  и съм страшно доволна !
Прочетох доста негативни коментари относно това,че липсват шайби,болтове и т.н но при нас не беше тъка всичко беше точно дори имаме във излишък!  В момента  спалнята и всичко останало е сглобено освен ношните шкафчета,всичко седи чудесно.
Имаме и други мебели от тази фирма, нямам никакви забележки,дори нямаше огромно чакане.Беше ни казано,че ще получим спалния комплект в рамките на 10 работни дни но още на 3-ти всичко беше на линия Simple Smile Страхотни са с удоволствие бих продължила да пазарувам от тази фирма.Сега предстои също копуване на маса със столчета,отново ще се насоча на там !

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 586
И нашата Спалня Калина дойде, сглобихме я всичко е наред, много ми харесва.

# 12
  • Мнения: 7 162
Момичета,кажете мнение за диван Александра! Моля!   bouquet
Аз съм с Неви-то, те са еднотипни. Неви просто е по-изчистен вариант на Алекснадра, с по-малко кожа, което за мен е плюс, от гледна точка на здравина. Доволна съм много, за сега нямам оплаквания, пу-пу. Някой обаче го е ритнал или закачил с нещо, обувка, прахосмукачка или от сорта ...и забелязвам, че кожата долу много ниско, леко се е цепнала. Трудно се вижда, дори да се загледаш...не го приемам като производствен дефект, ние сме си го причинили...ако там имаше тапицерия обаче, нямаше да се сцепи! Peace Ще пъхна малко лепилце с една клечица от долу под кожата и ще го подлепя, да не го закачат с нещо друго и да го досцепят... Rolling Eyes
Благодаря! А би ли ми казала дали можеш да си избираш как да го сглобиш - дали с ляв или с десен ъгъл? Това е нещото,което ме насочи към Александра,за него пише,че е универсален, а за Неви мисля,че беше вписано,че или ляв или десен се избира.   Simple Smile

P.P.  Сега пак разглеждах двата дивана и не видях голяма разлика  newsm78 Алекс.. - има малко кожа по облегалката,но пък по подлакътниците е с тапицерия,а Невито е обратно - тапицерия по облегалката и кожа по подлакътниците. Има ли нещо,което пропускам?!

Последна редакция: пн, 29 апр 2013, 13:57 от anitto

# 13
  • Мнения: 6
Здравейте! Искам и аз да се оплача от Виденов. На 10,04 си поръчах диван Ксения , който според бележката трябваше преди 20,04 да пристигне на склад. Ами все още си го чакам. Миналия Вторник отидох да попитам какво става с поръчката ми / става дума за магазина срещу затвора в Бургас/ е казаха ми , че само с 4 дни е закъснението , което не било нищо Close казаха ми и , че на следващият ден диванът ми ще е пристигнал , излъгаха разбира се. Днес отново отидох и ми заявиха , че до края на деня ще ми е в хола , отново излъгаха. Ядосвам се , защото ми просрочиха с 9 дни и продължават да лъжат а днес , а утре... Понеже Ямбол е толкова далеч от Бургас... На гръб да го носеха , щеше да е пристигнал. #2gunfire #Cussing out

# 14

Общи условия

Активация на акаунт