На море в Турция - тема 23

  • 93 515
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 134
мислите ли че е възможно да паднат цените при тази ситуация в Турция, ние изпуснахме ранните записвания и сме решили за ласт минит оферти да се оглеждаме
Цените няма да паднат.
Не съжалявай за ранни записвания,разликата в цената е 100лв.

# 721
  • София
  • Мнения: 601
И какво ще кажеш за Ефезия холидей биич  Thinking Тази година на ниво ли са нещата  Mr. Green Има ли интернет на всякъде

За пръв път сме в този хотел и не знам как са били нещата досега. Ние сме в стаите, които имат детски басейн на терасата. Това се оказа страхотно удобство, за семейство с малки деца. Храната е добра, единствената ми забележка е че няма диня и пъпеш от плодовете, а предимно кайсии, ябълки, праскови и портокали. Десертите, салатите и основното са много разнообразни. На обяд и на вечеря слагат бутилка минерална вода 1,5. Хигиената в стаите е добра. Кърпите се сменят всеки ден. Плажните кърпи се взимат срещу карта, която ти дават при настаняването. От тази година има нов басейн, казаха. Хубавото е, че въпреки че хотела е пълен, свободни шезлонги около басейна и на плажа има винаги. Руснаци няма, което е прекрасно.  Joy Ако има са толкова малко, че не съм ги забелязала. Доколкото разбрах от турския представител, руснаците тази година са превзели Кощур. Иначе тука има предимно французи, шведи и англичани. Интернет има около рецепцията. В нашата стая не се хваща, но може и да се хваща в стаите, които са по-близо до рецепцията. С две думи, аз съм доволна от почивката.  Sunglasses

# 722
  • Мнения: 164
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile

# 723
  • Мнения: 25
Хайде джапанките в сака и билет за влака..........
Приятна почивка на всички заминаващи днес   и аз съм от тях.....Весела и релаксираща почивка.

# 724
  • Мнения: 24
Хайде джапанките в сака и билет за влака..........
Приятна почивка на всички заминаващи днес   и аз съм от тях.....Весела и релаксираща почивка.

Благородно ви завиждам! Ние пътуваме след две седмици, а вече нямаме търпение. Пожелавам ви много слънце и само положителни емоции, както на вас, така и на всички пътуващи днес.

# 725
  • Мнения: 416
Хайде джапанките в сака и билет за влака..........
Приятна почивка на всички заминаващи днес   и аз съм от тях.....Весела и релаксираща почивка.


И аз, и аз ... хубава и слънчева да е почивката за всички ни  Hug

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 3
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?

# 727
  • Мнения: 1 819
Ние също тръгваме другия петък Simple SmileВече мисля за багажа CrazyДано в Дидим Бийч вече да са се пооправили нещата PraynigПожелавам безпроблемно пътуване и много приятна почивка на всички Hug

# 728
  • Мнения: 24
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?
Вие къде ще бъдете?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 3
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?
Вие къде ще бъдете?

Ние сме в Кушадасъ, хотел Батихан

# 730
  • Мнения: 24
3дравейте Hug на всички 3аминаващи утре, пожелавам: лек път, спокойна почивка,много настроение и само положителни емоции  Peace
А3 пътувам другия петък...не останааааа Simple Smile


И ние пътуваме другия петък  Simple Smile Нямам търпение. Вие за къде сте?
Вие къде ще бъдете?

Ние сме в Кушадасъ, хотел Батихан

И ние сме там, но от 21.06

# 731
  • Мнения: 66
Здравейте, включвам се за първи път в темата, но почивам в Турция от лятото на 2006. Сега ще ви разкажа за таз годишната ни почивка. Хотел ПАЛМ УЙНГС ДИДИМ, пристигнахме на 1 юни около 12 часа, настаниха ни веднага понеже сме с малко дете ( 1 год. и 9м.) Другата част от групата ги настаниха час по - късно. Да започна от самия комплекс, като цяло хубав, озеленяването на места им куца, поливат зелените площи през деня и ако ти се наложи да минеш покрай тях ставаш вир вода, в другите комплекси, които съм посещавала това се случваше през нощта. Камериерките чистят тук там, колкото да отчитат дейност, в нашата баня душ кабината изпускаше вода и за да не се хлъзне малкия слагахме кърпа, камериерката я видяла и я взела, казахме за проблема, но не го отстраниха, поне бяха оставили още кърпи. Камериерката идваше точно в 12,30 да чисти и съм чакала по 10 мин.  със спящо в количката дете пред вратата. Около 14 часа всеки ден започваха да косят тревата,точно когато хората спят. Храната в комплекса е хубава и на ниво, всеки ден риба и месо, готвени манджи и плодове и зеленчуци, сладките неща също бяха много хубави. Плажа е хубав, но в морето има едни рибки, който хапят, имаш ли пана взимат веднага струпа УЖАС !!! За анимацията не мога да кажа понеже вечер малкия в 8 омаляваше и се прибирахме Simple Smile

# 732
  • Мнения: 310
Момичета 11,99г го дават в хотела ,който гледам,значи ,че моят като е на 12 навършени го водят възрастен т.е да гледам стая с 3 възрастни.Така ли е?

Ако е бил в някой по неизвестен ,но хубав приятен хотел без много глъч да се похвали Сиде,Фатие,че то ми се замая главата от цени и гледане. newsm78

slanchiceto_pld,добре ,че не отидохме,натам ни викаха познати.Благодаря за откровенията!

# 733
  • Мнения: 66
В Сиде бях във Сайлънз Бийч Ресорт през 2010 г., беше страхотно, но сега са му вдигнали яко цената

# 734
  • София
  • Мнения: 350
Момичета 11,99г го дават в хотела ,който гледам,значи ,че моят като е на 12 навършени го водят възрастен т.е да гледам стая с 3 възрастни.Така ли е?

Ако е бил в някой по неизвестен ,но хубав приятен хотел без много глъч да се похвали Сиде,Фатие,че то ми се замая главата от цени и гледане. newsm78

slanchiceto_pld,добре ,че не отидохме,натам ни викаха познати.Благодаря за откровенията!
ПАЛМ УЙНГС ДИДИМ е много хубав хотел и жалко, че сте отказали. И описанието на slanchiceto_pld го показва с малки изключения.
А колкото за детето на 12 г., има хотели в които деца са до 12,99г, дори и до по-голяма възраст.
За да дадем предложение кажете с автобус или самолет предпочитате и ориентировачен бюджет. И период на пътуванае. В ANNABELLA DIAMOND SPA 5*, www.annabellahotels.com, деца се считат до 13 г.

Общи условия

Активация на акаунт