Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 109-тa тема

  • 191 002
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 283
Заповядайте в новата 109-та  тема !!!









Моля ви използвайте бутона ИЗВЕСТИ , постове тип ЗАПИС пълнят 5 страници от темата.
Благодаря ви предварително!



Качване, намаляване на картинки и снимки.

# 1
  • София
  • Мнения: 15 467
    Пепика, благодаря за новата тема!

    Весели празници на всички!


   От днес:

# 2
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Засилих се към старата тема, а вече има нова.. Благодаря, Пепика!

От мен кифлички, домашни бонбони (рецептата видях от тук, но вместо кайсии сложих стафиди и увеличих дозата) и фунийки (78 излязоха на брой, няколко часа се занимавах с тях).





# 3
  • Мнения: 45
при нас на закуска козунак, имаше и бананов кекс не сниман, правихме захарни бисквитки основната рецепта тук с маслена глазура и морковени мъфини който украсахме 



# 4
  • София
  • Мнения: 3 090
Спаначено руло със сьомга от Бон Апети

# 5
  • Мнения: 2 126
rossonera,по коя рецепта са кифличките?Всичко което си показала е страхотно  bouquet
Тайна,редовно преглъщам на сниките ти,невероятна си  bouquet

# 6
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 545
Дес, благодаря. Рецептата не е нищо особено, аз дори и на око, по моя преценка меся тестото. Ето тук преди време дадох рецептата, но днес измених, намалих малко млякото, около 200 мл. сложих, но увеличих маслото на 70-80 гр, размекнато и сложих лъжица-две повече захар.

# 7
  • Мнения: 3 271
В предната тема показах сладки и козунак затова сега само торта.На всички неуморни кулинари весели празници.  bouquet

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Пепи благодаря за новата тема   newsm51

mimi0585 Козунаците ти са станали суперрр... Hug  Благодаря за доверието.   Hug  Аз утре ще ги правя. Wink тортата и тя е невероятна! Hug

Лабрекс страхотни яйца мила Hug

Тайне ,каква е тази разкошотия дето си я постнала...супер изглежда! Hug

rossonera оххх ,че хубави кифлички си направилааа   Peace

Калан Амнел  много е хубаво рулото   Peace
 ghost13  много апетитно е всичко при теб!  Hug

И аз да покажа яйцата си Hug




 

и моите козунаци стари снимки ,вече изядени hahahaно за хората които ще правят козунаци утре горещо препоръчвам невероятни станаха и само с едно втасване са даже. Party





Едни ЗЕЛЕНИ КЮФТЕТА от коприва и тиквички



ПИЦА "ВЕРДИ"



Пържени пури-банички със сирене и лапад




Бисквитено руло


 Светли Христови празници на всички!

# 9
  • Мнения: 9 109
Пепи   bouquet

ние салата и лекичко - топеница с мечи лук и разни мезета

# 10
  • София
  • Мнения: 15 467
   Благодаря ви, момичета!Това ми е пилешкото със зеленчуци, често го показвам. Embarassed Зиче, козунака му усетих аромата чак, утре може да се пробвам с твоя, въпреки,че не готвя по рецепти.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 614
  Благодаря ви, момичета!Това ми е пилешкото със зеленчуци, често го показвам. Embarassed Зиче, козунака му усетих аромата чак, утре може да се пробвам с твоя, въпреки,че не готвя по рецепти.

Тайне, сложи само същите продукти ти си знаеш, но спази процедурата на месене Peace Също така и трите вида мазнина Peace Наистина е с невероятен вкус Тайне ,опитай. Peace В къщи казаха ,че по вкусен козунак не са яли. Peace
Пък като знам какви разкошества правиш ,ще стане невероятен Hug Peace

# 12
  • Мнения: 3 410
От мен козунаци

# 13
  • varna
  • Мнения: 676
Зиче,страхотни яйца си направила.как постигна ефекта?

# 14
  • Мнения: 22 867

Да не изпусна хубавата темичка, че изчезвам за ден-два. На тая страница всичко е страхотно! Heart Eyes  bouquet  chef

ЗИЧЕ, ама си се престарала, яйцата са много красиви, за козунака и останалото.........само преглъщам. Heart Eyes Ама ще го пробвам тоя козунак! Grinning  bouquet

Пепика,

И пак яйчица, приготвях ги за подаряване.



Хубави празници, момичета!
   

Общи условия

Активация на акаунт