Млади и каТърни бИдещи мами с кУчан царевица на велиг ден пред TV ХуЙндай-83

  • 27 585
  • 760
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 10 698
Цитат
Аз леко съм се сашнала

# 2
  • Мнения: 2 413
  bouquet Дано тази тема се изпише по-бавно.

# 3
  • Мнения: 40
  bouquet Дано тази тема се изпише по-бавно.

 Peace

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Тарталета, благодаря за темата! Весели празници на всички!
Цитат
не сам на 100 % сигорна но аз като го копувах

# 5
  • Мнения: 6 274
Я да се намъкна аз по едни

Цитат
търлъци

И след запитването ми:

Цитат
Терлици не са ли?

получих отговор:

Цитат
За някои е търлъци, за други терлици. Аз също казвам търлъци, в родното село на родителите ми казват така, в околните също. Терлици не мога да се изкривя да кажа по смъртно


П.С. И аз забравих да благодаря за темичката!  Embarassed

Тарталетке, зло да те забрави!  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 13:13 от Джуличка

# 6
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Запис и от мен с пожелание за по-бавно списване.
Я да попитам колегите, защо "воСкресе", че не мога да му намеря обяснението.  newsm78

Пропуснах да благодаря на Тарталета за темата. Поправям се с много цветя   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 06 май 2013, 13:02 от foxysilver

# 7
  • Мнения: 170
Честита ни нова темичка с благодарности към Тарт, както и поздравления за новото заглавие и неговия автор!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 20 082
Аз се записвам с едни

Цитат
шчекотливи теми


Тарт, благодарности за темата!   bouquet

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Запис и от мен с пожелание за по-бавно списване.
Я да попитам колегите, защо "воСкресе", че не мога да му намеря обяснението.  newsm78

Нещо беше свързано с църковно- славянския ми се струва  Thinking

Благодаря за благодарностите на всички  Mr. Green  Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 6 141
Тарталета, благодаря.   bouquet

Да се запиша с едно скромно

Цитат
вазстановявам

# 11
  • Мнения: 5 334
Мерси за темата   bouquet 

# 12
  • Мнения: 13 188
Цитат
помешението
 помещаението

# 13
# 14
  • Milano
  • Мнения: 3 658



MOLIA POMOGNETE DAITE SAVET

« Нед., 05 Май 2013, 23:36 »




--------------------------------------------------------------------------------

Моля дами помогнете да си Варна децата който ми бяха отнети неправомерно.

бих тели     могли дами помогнете по какъв начин да си взема децата .


Децата ми са отнети в Португалия без дами дадат много обяснение а и като португалското пра-

всъдие има предвид че аз не знам и не разбирам много езика те неми предоставиха преводач които да ми помогне да разбера защо и за какво ми ги отнемат.

Нахлуха в къщата където живеем и без никакво обяснение насилствено ми ги отведоха без дори да знам каде.Просто ми подхвърлиха някакви документи написани на португалски и два телефони номера на португалско учреждение и с нанасяне на побои над мен и огъване на ръцете на 14 годишната ми дъщеря те просто  ги отведоха трите ми деца. Като виждаха и осъзнаваха че тези документи и тези тел.номера с нищо неми помагат по простата причина че аз нито говоря нито разбирам езика.

Сега не знам какво да правия и за кого вече да се стремя след като смисъла на живот ами беше отнет  по толкова жестоко и несправедлив начин.За това се обръщам към вас защото аз сам българка мога да обеся да разбера на  език всичко а сега този ужас причинен на 14,10,5 годишните ми  деца в Португалия не знам как да ги спася  и да се върна в моята родина.Сега напълно осъзнавам и разбирам че камъка най добре си тежи на мястото.

Мол ви помогнете ми български майки.


                                                                           Мисля че моя ата молба няма да ба де  просто поредното написано писмо




                                                БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО                                             





                                                                                                                 С уважение от  една безпомощна майка...............................




пп. ако е истина ще е ужасно, но авторката май се бъзика.

Общи условия

Активация на акаунт