ТУЕС или друго ?

  • 1 681
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да попитам хора завършили или учещи в ТУЕС-как е там? Хубаво ли е самото училище и обучение? Трудно ли влезнахте и с колко горе-долу бал ? Препоръчайте ми и и други училища с подобен профил (технологичен) ? Благодаря предварително ! Simple Smile   Thinking

# 1
# 2
  • Мнения: 3
Който още на тази крехка възраст е склонен да учи множество сложни технически предмети - и хардуеър, и софтуеър, да прави проекти, лабораторни упражнения, дипломна работа, изобщо:да работи МНОГО УСИЛЕНО 5 години, с което да си спести необходимостта да учи още 5 преди да стане компютърен специалист /програмист/мрежар и да взема големите пари, може да кандидатства в ТУЕС. Преди това хубаво да си помисли иска ли само след една година да се прости с детството си и да влезе в света на възрастните , където ангажиментите са мно-о-го, нощите са къси и цедката е ситна. Ако пък това не го плаши и иска да печели международни награди по програмиране, да управлява роботи или да инсталира мрежи още преди връстниците му да са ходили на абитуриентския си бал, ТОВА е училището за него!

# 3
  • Мнения: 11 626
Който още на тази крехка възраст е склонен да учи множество сложни технически предмети - и хардуеър, и софтуеър, да прави проекти, лабораторни упражнения, дипломна работа, изобщо:да работи МНОГО УСИЛЕНО 5 години, с което да си спести необходимостта да учи още 5 преди да стане компютърен специалист /програмист/мрежар и да взема големите пари, може да кандидатства в ТУЕС. Преди това хубаво да си помисли иска ли само след една година да се прости с детството си и да влезе в света на възрастните , където ангажиментите са мно-о-го, нощите са къси и цедката е ситна. Ако пък това не го плаши и иска да печели международни награди по програмиране, да управлява роботи или да инсталира мрежи още преди връстниците му да са ходили на абитуриентския си бал, ТОВА е училището за него!
За новорегистриран потребител, това си звучи като  чиста реклама и далеч не отговаря на истината.
ТУЕС е добро училище, но не чак толков аперфектно.
Само за информация на автора на темата, искам да кажа, че от тази година НПМГ откриват паралека с профил ИНФОРМАТИКА.

# 4
  • София
  • Мнения: 4 349
Но е написано доста грамотно!  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 778
Опитната-звучиш много добре, но малко намирисва на реклама!
Отзивите по форумите в интерес на истината са добри.

# 6
  • Мнения: 3 164
Познавам дете , което учи в ТУЕС- сега завършва 11кл., не знам с какъв бал е влезнал, но е доста висок.А и тогава мисля беше 2009г, 50задачи по математика НВО +  вътрешни  изпити по  физика и математика, отделно и НВО бел ooooh!-детето имаше по всичко оценки над 5.80, а по физика на вътрешния 6.00.Сега знам, че заляга и учи усилено, но той винаги е учил и е много умно и амбициозно дете.Майка му ми е казвала, че учат доста технически предмети и е доста трудно за дете, което няма такава насоченост, но добра подготовка без учене никъде няма Peace

Общи условия

Активация на акаунт