Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXVIII

  • 55 906
  • 731
  •   1
Отговори
# 630
  • Ямбол
  • Мнения: 2 246
Така ласкателен е фактът, че винаги мога да разчитам на твоето внимание bowuu.

Хейтърството,винаги привлича внимание.  Laughing
 

Гледа ми се хубав трилър,но нищо не привлича вниманието ми. Rolling EyesНещо да предложите. Flutter

Последна редакция: нд, 21 юли 2013, 13:33 от contessa24

# 631
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Снощи на кино, без 3D- великолепната комедия "Великият Гетсби". Предполагам ако свързвах нещото с прекрасния роман, нямаше да ми е така забавно. Или ако ми пукаше как Леонардо се излага до степен доста отвъд "Титаник".... Hо понеже хич не ми дреме, два часа приритвах от смях Joy.

И много, много благодаря на Тина, че успя да ме добута до Despicable Me Grinning. Супер сладко филмче, страхотно забавление до последната минута. А жълтите асистенти са моята нова професионална мечта Crazy.

# 632
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 747
Хех, гледа ли го? Виж кви са готини жълтите човечета Heart Eyes И аз ги искам за асистенти! Много е готин Проглетника Heart Eyes
Хм, от тоя списък отдавна се каня на Казабланка, Животът е прекрасен съм гледала на части, за Беднякът милионер не събирам сили Confused, а Престиж така си отлежава. Останалите съм ги гледала къде повече, къде по-малко, други и съм повторила. Интересен списък, ама чак маст сии... Laughing

# 633
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
"Беднякът-милионер" е забавен, не ти трябва да събираш сили. И има страхотен саундтрак Heart Eyes.

Я, сега видех, че Пилето предлага пуканки за порно-епопеята на Франко, мерсии Hug

# 634
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 747
Аз гледах част от него, съвсем случайно го засякох по една от тукашните телевизии, но не се задълбочих, щото беше дето се вика по средата на филма. Но ще го гледам скоро със сигурност Grinning

# 635
  • Мнения: 12 591
Включвам се с една блестяща Кристин Скот Томас в Leaving http://www.imdb.com/title/tt1315962/
Само краят ми се стори малко прекален. Но... явно не случайно има категория 'престъпления от страст" Simple Smile.

# 636
  • Мнения: 940
  два часа приритвах от смях Joy.

Дано не те е заболял корема.
Малко преиграваш.

Aз гледах Oblivion. http://www.imdb.com/title/tt1483013/  Отдавна не бях гледала филм на такава тема - нищо ново, не е лош. Става за гледане. Peace

# 637
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не, никак Laughing. Но мерси за загрижеността Flutter.


Включвам се с една блестяща Кристин Скот Томас в Leaving http://www.imdb.com/title/tt1315962/
Само краят ми се стори малко прекален. Но... явно не случайно има категория 'престъпления от страст" Simple Smile.
мм, и Серхи Лопез Heart Eyes. Може ли линк Hug?

# 638
  • Мнения: 12 591
joy_r,
изтеглих го от Замунда, а субтитрите май намерих в subunacs, но линк ще мога да дам чак довечера, че от работа нямам достъп.  bouquet
Ако някое добро другарче има желание-нека даде линк още сега.

# 639
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Благодаря, щом е от Замунда, линк така или иначе не ми върши работа, ще моля другарче от България за магнет Hug.

Снощи гледах част от Black Hawk Down, но установих, че не е моят тип военен филм и го спрях. Актьорският състав беше страхотен, но освен автомати и хеликоптери друго нямаше и не ме заинтригува.

# 640
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Dead Man Down - не препоръчвам.Беше ми скучен, протяжен и предвидим. Не мога да повярвам как от добри актьори беше изкарана таква бездарност  ooooh! абе , зле беше

# 641
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето ме и мен с изгледания вече La Cara Oculta (http://www.imdb.com/title/tt1772250/?ref_=sr_1) - определено ми хареса. Различен е от Тялото, но държи в напрежение до края също като него. Доста дарк на места, добре изпипан и необичаен. Препоръчвам определено.

Гледах и така широко и детайлно обсъждания в темата W.E. - наистина е много визуален филм, направо е "вкусен" за окото. Детайлите, жестовете, костюмите и декора са едно очарование. Обаче като история чак толкова не ме грабна. Може би защото съм запозната с любовната история на Едуард и Уолис. А и като даваха съвсем за кратко заекващия брат на краля, все се сещах за Колин Фърт и "Речта на краля" и някак си ми се струваше жалко как са представили образа му тук - на абсолютен смотльо, без грам своя воля  Confused
Тоталната обсесия на главната героиня по Уолис също не ми беше добре мотивирана. Ясно е, че я гледа като модел на подражание, но защо? От къде идва това фокусиране в нейния образ така и не  ми стана ясно. Актрисата, която играеше главната роля страшно ми прилича на Чарлийз Терон, даже до средата на филма си мислех, че е тя. Някой друг има ли такова впечатление?

# 642
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 682
Тоталната обсесия на главната героиня по Уолис също не ми беше добре мотивирана...

И на мен не ми стана ясно, но това никак не ми попречи да се наслаждавам истински на филма.  Peace
Някой ще препоръча ли добър сериал?
Харесах Flash forward, но го спряха след пилотния първи сезон. Направо недоумявам защо.

# 643
  • Мнения: 9 137
Фокси
има поне две подробни теми за сериали, опиши там за да не спамим тук

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=702325.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=648997.0

# 644
  • София
  • Мнения: 6 221
Фокси, препоръчвам The Killing. В момента върви сезон 3.
Може да надникнеш в темата за сериалите.

Общи условия

Активация на акаунт