Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 2 ~*~

  • 101 396
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12 719


СЕЗОНИ НА ЛЮБОВТА





Резюме:

Това е история, пълна с измама, трикове, интриги и безкрайни съперничества... Една история за любовта, брака и традицията... Проследява се животът на две семейства, които са в постоянен конфликт. Едното наскоро се е преместило от Анталия в Истанбул, с отлична репутация и добре познато. А другото е доста бедно, на ръба на фалита. Какво ще се случи с тези фамилии, вижте сами...


Продукция: Avşar Film

Режисьор: Мурат Дюзгюноулу

Сценаристи: Ейлем Джанполат, Сема Ергеникон,

Берфу Сонер, Бану Текджан,

Елиф Ашълкефели Йетер


Музика: Искендер Пайдаш

Жанр: Драма


В ролите:

Участват още: Селен Сойдер, Денис Барут, Корeл Джезарлъ,

Айтен Сойкьок, Айкут Йълмаз, Къванч Кълънч,

Ебру Нил Айдън и други.


ИЗЛЪЧВА СЕ ВСЯКА СЪБОТА ПО FOX TV ОТ 21:00 ЧАСА.




                                       





Снимки от сериала


АРХИВ: ТЕМА 1




Страница на сериала в сайта на FOX TV:
http://www.fox.com.tr/detay/14/Lale-Devri

Епизодите на турски език:
http://www.ddizi.net/diziler/778/lale-devri


Добре дошли и приятни минути в темата!!!




Последна редакция: пт, 24 май 2013, 19:21 от Дидзzз

# 1
  • Мнения: 14 840
  Благодаря за новата тема Диди/може  ли да те наричам така/ smile3525 smile3525

# 2
  • Мнения: 12 719
  Благодаря за новата тема Диди/може  ли да те наричам така/ smile3525 smile3525
Разбира се че може то така си ми е името Диди много ми е смешно като ме питат дали съм само с това име или ми е друго името  hahaha

# 3
  • Мнения: 14 840
И сега какво лиглата Йешим изкара Чънар най виновния на света.
Е успя да посее раздор между сестра   и мъжът и .

# 4
  • Мнения: 15 884
супер, нова темичка  bouquet благодаря дидка, много е хубава и темата и колажите и филма и ТИ txtloves newsm51

# 5
  • Мнения: 56
Здравейте.
Диди Hug Как си миличка Heart Eyes
Може ли едно малко резюме да ми спретнеш Mr. Green че се чудя дали да го гледам сериалчето. Simple Smile
Хубав ден !

# 6
  • Мнения: 885
Здравей те  Hug Имам един въопрос кой вкарва Зюмрют в затвора и защо  Peace Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 30 253
Хайде и аз тук. Мерси за темата   bouquet

# 8
  • Мнения: 4 690
Ооо този сериал ще го погледам още малко и се отказвам...Много ми идват злобата на Икбал,двуличието на Йешим, наивността на Лале, слабостта на Чънар .Даже Зюмрюд ме дразни най-малко Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 30 253
Ооо този сериал ще го погледам още малко и се отказвам...Много ми идват злобата на Икбал,двуличието на Йешим, наивността на Лале, слабостта на Чънар .Даже Зюмрюд ме дразни най-малко Simple Smile

И на мен ми минават такива мисли  Rolling Eyes Ще му дам още малко шанс  Tired

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Laughing.Интересува ме от къде знаете напред какво ще се случи във филма?А като цяло този филм много ми харесва,жалко ,че Леле умира!:( Sad Sad Sad

# 11
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен,мили дами! Simple Smile Намерих някой серии в Интернет,но ме няма много много с езиците   Cry та имам няколко въпроса към тези,които са гледали сериала Simple Smile Разбира ли Лале,че чичото на Чънар има пръст в самоубийството на баща й ?  Оттук насетне за какво се карат най-много Л и Ч ? И какво прави Лале,когато разбира за целувката на съпруга си и сестра си ? Блгодаря предварително Simple Smile

Желая ви лек и спокоен ден! Simple Smile)

# 12
  • София
  • Мнения: 30 253
Здравейте и от мен,мили дами! Simple Smile Намерих някой серии в Интернет,но ме няма много много с езиците   Cry та имам няколко въпроса към тези,които са гледали сериала Simple Smile Разбира ли Лале,че чичото на Чънар има пръст в самоубийството на баща й ?  Оттук насетне за какво се карат най-много Л и Ч ? И какво прави Лале,когато разбира за целувката на съпруга си и сестра си ? Блгодаря предварително Simple Smile

Желая ви лек и спокоен ден! Simple Smile)

Лале след няколко (турски) епизода умира  Confused

# 13
  • Мнения: 588
Колко лоша и подла жена е тази Йешим!Как може да причинява такива неща на сестра си Shocked Twisted EvilА и знае че е бременна!Жалко човече!

# 14
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте момичета.
И аз да се присъединя във вашата тема ако ме приемете. Доста време се чудех дали да гледам филма, особено когато разбрах, че Лале умира, после и Йешим. Топрак е хубава, но има нещо в нея, което ме дразни. Но за момента го следя. Вчера прегледах сериите до смъртта на Лале. Много гадна смърт и то след скарване с Чънар. Това ме издразни най-много. Артистката, която играе ролята на Йешим е много сладка, въпреки че Лале ми е любимка от трите, но не мога да се примиря с мисълта, че Чънар ще бъде с нея, след всичките гадости, които прави и ще прави. Нищо чудно, че зрителите в Турция са се бунтували срещу нея. А иначе Чънар е готин като визия, но като мъж не струва нищо в моите очи. Толкова наивен, слаб, лесен за манипулация.... Нямам думи. Най-много се радвам на Зюмрют. На таланта и да се справя с всичко и да усеща нещата преди дори да се случили. Да лоша майка и съпруга е, но много хитра, борбена, прозорлива, красива. Страхотна е. Прекрасен подбор на роля. Гледах я в друг филм, играеше лошата мащеха. Тогава не ме грабна с игра. Ужасно фалшив смях и реакции, но тук е различна. Прекрасна игра. Но най-много ми харесва в този филм интериора и начина им на обличане. Подобно на Забраненият плод, който определено водеше моята класация за мода (като филм не ми беше любим). За момента продължавам да гледам, въпреки че не знам как ще свикна да гледам Чънар с Йешим.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт