С какво ви дразнят свекървите- 25

  • 53 320
  • 783
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 618

                                         

# 1
  • Мнения: 563
Честита нова тема!  Hug
Мойта свекърва.... гарантирам ви че такъв човек не познавате,тя не дразни само мен, тя е способна да изкара извън нерви и най-спокойния човек на света! Никой не може да я понася,всички я избягват освен тези с които живее просто защото няма къде да ходят  Mr. Green  Тва е ужас ви казвам! Не че е от онези властните дами,по-скоро е проста и нахална и упорита и.....  ooooh!
Един път убеждаваше ММ в нещо и аз изказах мнение че идеята не е добра, той пък взе че се съгласи с мен а не с нея и тогавааааа.....  като взе да ми размахва един пръст насреща с думите: Ти още не си му жена! (не сме женени официално, ма за 6 години плътно до него... )
Много ме издразни и едва се сдържах да не я затапя с думите: "и ти можеш да му готвиш- и аз мога,и ти можеш да му чистиш- и аз мога, и ти можеш да го переш - и аз мога, ама има едно нещо дето аз го мога па ти не можеш да му го дадеш!!!!" .... ама викам да не се заяждам....  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 836
Аз се радвам, че ще имам момиче, а не момче. Не че няма да го обичам. Просто ще го ревнувам от приятелките му, а снаха като ми докара...  Laughing А сякаш зетя няма да го гледам толкоз под лупа Rolling Eyes ама не се знае. До тогава има 20-ина години. Може да ми се разхлопа дъската до тогава  Whistling

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз пък в момента съм толкова ядосана. Утре изписват свеки от болницата и мъжа ми иска да ходя с него. Реално не му трябвам за нищо, освен за компания, но той държи да отида с него. Аз пък се дразня, защото за пореден път трябва да си оставя работата и да хукна. И това заради човек, който не обичам и не уважавам и който никога не си е мръднал пръста за мен. Най-вероятно ще се изпокараме, като му кажа, че не желая да ходя с него. Вече дадох предостатъчно от себе си - и морално, и финансово. Но синът й явно е решил, че трябва да го водя за ръчичка /на кой ли да се метне/. Направо не знам какво да го правя вече това тъпо негово семейство  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 563
Аз се радвам, че ще имам момиче, а не момче. Не че няма да го обичам. Просто ще го ревнувам от приятелките му, а снаха като ми докара...  Laughing А сякаш зетя няма да го гледам толкоз под лупа Rolling Eyes ама не се знае. До тогава има 20-ина години. Може да ми се разхлопа дъската до тогава  Whistling

Аз имам син,бог знае какъв кукундрел ще съм и аз  Mr. Green   Но все пак съм си казала че ще се старя да съм "готино" бабе до колкото мога  Crazy   А най-важното за мен е да си подредя така нещата,че да не занимавам децата си с мен, защото знам какво е, сега и моите родители и неговите седят и чакат на нас, ние да направим нещо в живота си от което и те да намажат, грозно е но е така, вместо те да ни помагат...  Rolling Eyes все просят пари от нас и даже се сърдят ако им кажем че нямаме, били сме длъжни да им даваме... Когато за пръв път отидох в Италия, майка ми си мислеше че вече е милионерка, щерката ще праща кинти и ще заживеем като по филмите, разбираш ли...
Да ама не.  Сега ме гледа на криво и ми вика, за какво ходиш като нищо не пращаш  Shocked Ми за себе си ходя,да си оправя моя гъз, вие каде бляхте,че не си помислихте поне за вас? Щото за нас с брат ми и сестра ми нищо не са уредили,барем за тях да си бяха помислили...  Tired

# 5
  • Мнения: 4 785
miss july, аз пък бих отишла с него - не заради нея разбира се, а заради него. Бих го подкрепила. Аз може и да не я понасям, но тя му е майка и той със сигурност я обича и страда от това, което й се случва. И аз бих била до него, за негова подкрепа. На нея майната й - ти за мъжа си мисли,. Нормално е той да страда за нея, да я мисли и т.н. Поставям се в обратната ситуация - той не понася майка ми, но аз я обичам страшно много. И ако в такъв страшен момент ме остави сама да се справя със страха да я загубя, да й се случи нещо, да ходя сама в болницата, само защото са си криви един на друг - много, ама много би ме наранил. Знам че не съм във вашата ситуация - аз харесвам и много уважавам свекърва ми (не че и тя не е без изцепки, но са някакви нормални, все едно да кажа, че майка ми, която обожавам, не ми вдига нервите понякога  Laughing Така че като ме дразнят го приемам за съвсем нормални отношения, но и случаите, когато свекърва ми ме е дразнила, съвсем не са като на повечето от вас, разбира се  Peace), та въпреки това опитах да се поставя в твоите обувки  Wink

# 6
  • Мнения: 12 663
Благодаря, Илиана.   bouquet

точно на Трещи не и се оправдавай. Здраве да е. Кой в коя къща и т.н. Не си го слагай на сърцето.
Време е да си направите нова тема Rolling Eyes

Добре, че не я направи ти.
Като стане дума за втория етаж, нещата са ясни.

това заради човек, който не обичам и не уважавам и който никога не си е мръднал пръста за мен.


Правиш го за мъжа си, не заради свекървата.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Трещи, правя го за мъжа ми, ама по повод на свекърва ми. Все пак аз ходя на работа и ако утре решат, че могат без мен, няма свекърва ми да ми дава пари, затова че съм си загубила работата. Нито един човек от семейството й - нито сина й, нито брат й, не си мръднаха пръста за нея, та аз ли, чуждата жена, да се разчеквам и да се чудя къде по-скоро да огрея. Просто не е честно....

# 8
  • Мнения: 1 350
Илиана ,благодарности за новата тема !
В събота отиваме на село с другата снаха да правим компоти,сигурно в неделя ще имам мат'риал Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 668
Да се запиша и аз в новата тема ...
По повод ситуацията на Вита , която прочетох се сетих , че мъжът ми е разказвал как , когато са ходели с брат му при баба си / свекървата на моята свеки / , бабето започвало трескаво да крие всичко , което имало по масата или в кухнята , за да не и го изядат децата  Confused
Свекърва ми и до ден днешен трепери като се сети за тези ситуации ... Чудя се колко ограничено и тъпо животно трябва да си , за да откажеш храна на дете  ooooh!

# 10
  • Мнения: 111
Това по повод задължителното споделяне .
Mr. Green грешна интерпретация...просто тсака желаем, а не се задължаваме...
Илиана   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 334

Много ме издразни и едва се сдържах да не я затапя с думите: "и ти можеш да му готвиш- и аз мога,и ти можеш да му чистиш- и аз мога, и ти можеш да го переш - и аз мога, ама има едно нещо дето аз го мога па ти не можеш да му го дадеш!!!!" .... ама викам да не се заяждам....  Mr. Green

По-тъпо нещо отдавна не бях чела. #Crazy #Crazy И като можеш да му дадеш това което тя не може, е и????? Това геройство ли е, предимство ли е, повод за фукня ли е, или какво? Извинявай,но от теб струи откровена злоба, горкият ти мъж. Свекървата все някак ще те изтърпи....




# 12
  • Бургас
  • Мнения: 824
 EmbarassedДа се мушна и аз тук.И аз имам свеки уникат.Простотия до шия,но вече изобщо не и обръщам внимание.Лошо е ,че мъжа ми взе все повече да се нерви.Като синя каска съм.
Изцепка на свеки по повод първи юни.Отиваме при нея,там е и другото и внуче.Пред дъщеря ми му дава 20лв да си купи нещо за празника.Моята очакваше и тя,ама нямаше....После плака горкото.
Защо поне 50ст за сладолед не и дала.Аз разбирам,че моето дете го няма за внуче,но поне демонстрации да няма.

# 13
  • Мнения: 5 173
Пред дъщеря ми му дава 20лв да си купи нещо за празника.Моята очакваше и тя,ама нямаше....После плака горкото.
Горкото Hug и аз съм делена от родителите на майка ми (с които живеем в една къща Mr. Green) и знам колко е гадно.

# 14
  • София
  • Мнения: 23 096
Хайде и аз при вас за морална подкрепа.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт