Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto - италиански сериал - тема 2

  • 108 991
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 095
Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto





Режисьор: Салваторе Сампери
Сценарист: Теодосио Лозито

В ролите:
Габриел Гарко, Джузепе Зено, Козима Копола, Серена Аутиери,
Мануела Аркури, Вирна Лизи, Джанкарло Джанини, Пино Карузо, Алесандра Мартинес, Франческо Тести и други




Резюме:
Сицилия, 50-те години. След смъртта на свекъра си Роко, Ерсиля Фортебрачи,
съпруга на Паскуале, най-накрая може да осъществи мечтата си.
Тя и съпруга й напускат южното земеделие и се преместват на север -
земята на напредъка и възможностите.
Въоръжени с големи надежди и малък капитал, Фортебрачи пристигат в Торино.
Град на производството и модернизацията, идеален за осигуряване
на едно добро бъдеще на двамата им сина, Тонио и Санти.
Но предприетите действия от семейството, са източник на неприятности.
Братовчед на Паскуале, Нино Витале, им предлага помощта си,
за отварянето на магазин за електрически уреди.
От този момент,  на "сцената" се явява местния подземен свят,
който прави животът на семейство Фортебрачи все по труден и по-труден...

              Антонио - по-големият син на семейство Фортебрачи, се заема да възвърне честта и уважението на фамилията...

 

   

   

   

   

   



Линк за теглене:

p2pbg          DMCA-removal-from-Google         Masters-TB







Да можем да се наслаждаваме на този прекрасен сериал, "виновници"  са:
Отбор "Субтитри" и отбор "Сериали" от DMCA-removal-from-Google
Субтитрите са благодарение на: IVNED.

Благодаря от все сърце на екипа.
Надявам се, че ще ни направят съпричастни и на други толкова
хубави италиански сериали и филми.

ТЕМА 1

# 1
  • Мнения: 1 095

МОМИЧЕТА, ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА  Hug




Сериалът е очаровал не само нас, но и цяла Италия.

Излъчването му по италианската телевизия през септември 2012 година - печели 25 % пазарен дял.
(5 710 000 зрители).

Ascolti, fenomeno Garko: la sua fiction al 25% di share


http://www.kataweb.it/tvzap/2012/09/13/ascolti-fenomeno-garko-la … -di-share-726505/




Последна редакция: чт, 06 юни 2013, 19:12 от kali_georgieva

# 2
# 3
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Кали, благодарности за новата тема  bouquet

# 4
  • Мнения: 15

 
  Kali    bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 095

Снимките на четвърти сезон на Чест и уважение, ще започнат през месец юли.

Значи и Габриел Гарко все още не знае, как  Тонио Фортебрачи ще излезе от онова положение в последните кадри на шестата серия.


L’onore e il rispetto, Gabriel Garko sul set a luglio



# 6
  • Мнения: 1 095
Бетисима,  Hug Hug Hug но... защо го изтри.
Нека да има различни мнения.
И хич, не го вземай присърце.
Хората сме различни.

Някой се впечатляват от малкото, на други им е необходимо нещо по-вече (по-взискателни)...
На всеки според усещанията.

По ТВ7 са давали само първи сезон. Шестте серии са  разделена по на две части, затова са 12.

Филмите ги гледах. Не съм впечатлена.

# 7
  • Мнения: 5 462
Бетисима,  Hug Hug Hug но... защо го изтри.
Нека да има различни мнения.
И хич, не го вземай присърце.
Хората сме различни.

Някой се впечатляват от малкото, на други им е необходимо нещо по-вече (по-взискателни)...
На всеки според усещанията.

По ТВ7 са давали само първи сезон. Шестте серии са  разделена по на две части, затова са 12.

Филмите ги гледах. Не съм впечатлена.
Кои филми ?Какво е изтрито ? newsm78

# 8
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, много благодаря за хубавата тема! Аз не ви чета подробно, за да не ми влияете. Изкоментирах си първия епизод /гледан до сега от мен Heart Eyes/, но не смея да погледна има ли разлики в мненията smile3521

За Кали   Peace 

# 9
  • Мнения: 9 541



.Vincenzo Crimaco - L'onore e il rispetto (Piano & Strings Cover) .

# 10
  • Мнения: 9 541


Sea Cave, Isle of Corsica, Italy

# 11
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
Кали благодаря за новата тема. Прекрасна е.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Аз също мисля, че или Тонио се е подсигурил преди да отиде там. Едва ли му е имал доверие, все пак и преди се опитваше няколко пъти да го убие. Или пък наистина докато си приказват, ще дойдат на темата за бебето и Тонио ще се усети. Може би държи Том по някакъв начин в ръцете си.

Вчера Г. Гарко е сложил тази снимка в профила си. Споделям я с вас защото на нея пише: по една целувка на всяка жена. Приемам го лично  hahaha hahaha hahaha hahaha Ако някой не си иска неговата да каже, аз ще взема всички излишни  hahaha hahaha hahaha hahaha



# 12
  • Мнения: 286

                 Кали, за прекрасната тема  newsm51

След като започнат снимките дали ще има изтичане на новинки  newsm78

Бг гърл,аз целувката си я приех  Grinning

# 13
  • Мнения: 7
Здравейте,момичета ! Hug

Вчера писах в чисто новата тема/ за която благодаря на Кали!    bouquet  bouquet  bouquet   /, но поста ми се получи малко….абе не го харесах на фона на вашите ! Затова го триинах ! Да не развалям настроението в темата !  Simple Smile
Аз до сега ви четях и много ви се радвах,че сте така омагьосани от Гарко !
Искам и аз….ама не стана ….

Събирах си сериите от сериала за да го изгледам наведнъж и като започнах се оказа,че съм го гледала….уфффф….много гадно ми стана ! Освен това се оказа,че Гарко също не ми е непознат,но не съм толкова впечатлена от него колкото вас ! Искренно ви завиждам ! Много ми се искаше и аз да съм в магията ви…

Относно филмите:
Гарко съм го гледала в „Калас завинаги” !
Аз съм почитател на оперната музика и определено ме впечатли в ролята на млад оперен талант! Седи добре на екран макар и с такива кино-величия като Фани Ардан и Джеръми Айрънс,пред  чиито талант се губят доста актьори, обявени за много добри ! Визията му в съчетание на зашеметяващия тенор с който е дублиран са много удачни и приятни за окото !
Който не е гледал филма му го препоръчвам ! Гарко се появява към 40-50 минута от началото и около 40 минути от филма присъства !

Другия филм,който изгледах защото Кали го беше споменала в темата е „Черният ангел” –еротичен филм на Тинто Брас. Определено е шедьовър откъм сценарии,режисура,костюми и т.н.
Малко ще разочаровам фенките  Simple Smile , но в голите сцени при къпането в морето са ползвани дубльори ! Това не е Гарко по натура ! Simple Smile
Но пък актьорското му присъствие е страхотно ! Определено ми хареса този безскрупулен, перверзен, безпардонен използвач с лице на ангел и дяволска душа !

Сега за сериала:
Ами гледала съм го преди години ! Спомних си го по музиката от първи сезон и вещицата Розанджела от втори , а също така и от реакцията ми при т.н. любов между Тонио и Кармела.
 Сега като гледах отново сериала бях отново отвратена още от първата им целувка. За мене всичко беше една отчаяна нужда на Тонио да чуе от нечии уста,че не е лош. И ето ти я  Кармела,която го нарече ангел. Еее … ми няма как да не се почувстваш влюбен и да не направиш всичко възможно да си с единствения човек,който не мисли лошо за теб !
Друг е въпроса,че това е само момент, мигновение което отлита и няма как да го върнеш отново, а Тонио не беше наясно с това !

Имаше дискусия,коя е жената която Тонио обича истински ! За мене такава жена все още не се е появила !
Олга беше недостижимата му мечта от младите му години,която живота му подхвърли и той се опита да направи с нея това,което смяташе че е семейство. И мислеше,че е любов ! Но Олга никога не го разбра,нито пък се опита-нея я вълнуваха парите и след като роди-да е надалеч от неприятностите с мафията,но с парите на мафията в банковата й сметка. В тази картинка Тонио много,много не й се вписваше ! А той горкият си мислеше,че ако имаш жена и дете от нея вече има семейство….

Не съм гледала още трети сезон до края,но се надявам че в живота му ще има жена,която да му покаже какво е любов и семейство ! Нали има и 4 сезон, а като гледам рейтингите може да го докарат този сериал и до 7-8 сезон !

Ако сравня 1 и 2 сезон, определено първият ми беше по интересен !
Преходът между двата сезона ми дойде като кръпка !
Значи гледам аз : Тонио умира в ръцете на брат си, за първи път се заинтересува от детето си,около тях само трупове на мафиоти,които двамата братя убиха,за първи път заедно…сцена , която те кара да заплачеш и ти стяга душата…. И изведнъж …хоп ! Било постановка ! Ами пред кого я изиграха тая постановка като нямаше,кой да я види ! Освен драгия зрител,естествено ! Смешничко ми се видя !
Виж в края на втори сезон погледа на Тонио, при въпроса на съдийката,относно това кого подкрепя-нея и Санти,като хора искащи правосъдие или убииците на брат му и сина му, определено ме разплака !
Заради този поглед го признах Гарко за много добър артист !

Стана дълго и имам още какво да напиша…ужааас ! Какво се разписах и аз !? Обаче отивам да догледам третия сезон и пак ще ви пиша !

Само моля бъдете по снизходителни към мен и не ме критикувайте много,заради това че не съм омагьосана от Гарко ! Защото нищо не се знае – трети сезон и бъдещето са все още пред мен !

Чао за сега ! И пишете защото ви чета с огромно удоволствие и съм сигурна,че не съм само аз !  Simple Smile

Последна редакция: пт, 07 юни 2013, 10:32 от betisima

# 14
  • Мнения: 9 541
Бетисима Hug, за мен постът ти беше много интересен за четене, още повече че касае сезони, които съм гледала.
Считам, че не може целокупният народ да припада по който и да е филм или сериал, защото хората сме много различни, вкусовете ни също. Същото се отнася и до артистите, визията им, играта им и прочие и прочие. Има хора, които припадат по даден артист до степен на налудничавост, готови са за една по-критична дума да те изядат с парцалите Wink, има и такива като мен, дето просто не са в състояние да обожават някого до припадък. На мен играта на Гарко много ми допадна, особено в този сериал, на моменти ме побиваха тръпки само от един негов поглед или жест - било то за привързаност - мил и нежен /с каква обич гледаше майка си, Санти/ и с каква хладнина същия този брат. Да не говорим за омразата към доста народ Mr. Green, просто съумяваше да се превъплъти за миг от едно емоционално състояние в друго.
Според мен зависи много и в какъв момент даден човек започва да гледа някакъв филм/сериал, в какво емоционално състояние е той самият. Честта започнах да гледам след купища турски сериали, в които ако няма затвор, бременност от въздуха, болници, полиция, теглене на локуми, страдания за едното нищо, гордо мълчание, там където трябва да говориш и много приказки, където би било по-хубаво да мълчиш и други и други. Страхотно ми допадна, в сериала има динамика, нещата се случват доста бързо, има чудесна игра и въобще начинът на поднасяне е друг, така поне аз го чувствам. Спомням си как бях въодушевена от първия турски сериал, тогава пък ми беше писнало от динамика, екшъни и разни други Heart Eyes И как постепенно взех да се отегчавам и да ми омръзва начинът на поднасяне на турските сериали.... Ти обичаш опера, аз също, но не бих могла да слушам/гледам във всеки миг на денонощието арии, просто зависи от настроението.
Финалът на първи сезон и на мен ми се видя малко преекспониран и нереален, но явно беше направен да стресне драгия зрител, който да страда за любимите герои hahaha
За Олга споделям мнението ти, той я харесваше много, още повече, че тя единствена не му обръщаше никакво внимание, но мисля, че страдаше истински за детето от нея, искаше го, все пак той е възпитан да цени семейството и много искаше да има такова. Вложи в нея всичките си надежди за щастлив семеен живот, но не знам дали я обичаше колкото Санти например /въпреки че това е различен вид обич newsm78/. Чувствата му към Кармела си описала точно както аз мисля Peace, не знам защо, но образът на Кармела никък не ми допада, ще я вида сега в сезон 3 newsm78. Образът на Мелина ми харесваше и след като изревах куп сълзи на 1 еп. от сезон 3, почувствах, че такъв вид семейство с времето нямаше да сработи за Тонио. Той никога не я е обичал, отначало я мразеше, после се научи да я търпи, а по-късно искаше да се ожени за нея заради децата newsm78 Тонио продължава да търси модел за щастливо семейство, което помни от родителите си newsm78
Ох, май и аз се поувлякох, извинете ме Praynig



Cinque Terre, Italy

Общи условия

Активация на акаунт