София - Лозенец

  • 15 828
  • 272
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 315
Момичета, аз съм до 18 на работа и стигам до нас към 18:30, т.е. вечер през седмицата ми е невъзможно  Rolling Eyes.

На мен ми казаха вчера за паричките и се разбрахме в понеделник да ги занеса.

Ако времето през уикенда позволява да се излиза ние ще сме в Борисовата градина! Който иска - нека заповяда с нас Simple Smile.

# 211
  • Мнения: 346
Здравейте, темата ни малко се е пораздвижила Simple Smile

Фиона , аз съм в долната част на Лозенец, живея на Розова долина , то сега времето не е много за разходки, но по-нататък можем да се запознаем Simple Smile

Миленката , аз също водя децата си в тази градинка, като видях снимките на дечицата ти се сетих и ти как изглеждаш Grinning

Верич, аз съм октомврийките , но чак сега разбирам , че си в квартала.... Embarassed

# 212
  • Мнения: 2 653
Фиона , аз съм в долната част на Лозенец, живея на Розова долина , то сега времето не е много за разходки, но по-нататък можем да се запознаем Simple Smile
Аз и сега ст излизам на разходки, а и на кафе в сити центъра, понеже е удобно с количката и не е запушено.

# 213
  • Мнения: 554
Момичета искам да ви питам за детска кухня в лозенец?? аз живея на ул. Миджур до 4то районно

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Момичета искам да ви питам за детска кухня в лозенец?? аз живея на ул. Миджур до 4то районно


Отговарям ти.Детската кухня е много добра,но още ви е рано.От 10-тия месец е.Не се чака за записване

# 215
  • Мнения: 928
Мацки, имам следните чуденки. Ние сега сме в ясла и от скоро се замислям за детска градина, в която да запиша синът ми. Мисля, че януари трябваше да се подадат документи. В закованата тема почти няма инфо за детските градини в нашия район. Моля споделете от коя ДГ сте доволни и съответно къде въобще да не подавам Praynig

# 216
  • софия
  • Мнения: 756
Мацки, имам следните чуденки. Ние сега сме в ясла и от скоро се замислям за детска градина, в която да запиша синът ми. Мисля, че януари трябваше да се подадат документи. В закованата тема почти няма инфо за детските градини в нашия район. Моля споделете от коя ДГ сте доволни и съответно къде въобще да не подавам Praynig

ами ти препоръчвам 92ра ...`Лозичка` май се казва, на ул.Лозенец...ние сме още малки де но там ще бъдем живот и здраве със сигурност...а и аз съм била там та....   хубави спомени имам
до колкото знам имало срок в който се подават молби за приемане.....трябва да звъннеш до градината да питаш...аз ако видя някоя от учителките ще питам /точно срещу градината живеем/


# 217
  • Мнения: 2 534
Тук най-после станало интересно  Laughing
Ето ме и мен отново , с госпожица Поли , която посещава 1-ва група в 46 ясла
Чоча вече я разпознах преди седмица , разбира се , заради снимката на детето  Wink
Ние излизаме в градинката пред 4-то РПУ , че ми е най-близо или се разхождаме из Ситито , кадето понастоящем работя , така че като минавате през Сити - свиркайте . Подробности в кой магазин , на лични
Ооо , вече ви надуших , така че утре пак ще мина  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 928
Тук най-после станало интересно  Laughing
...
Ооо , вече ви надуших , така че утре пак ще мина  Mr. Green
писна ми, пак мини  Laughing Hug

Весела Нова Година на всички!
Желая ви здраве и много топлина и любов   bouquet

# 219
Здрваейте мами аз съм на Плана Палнина. Ако има други на улицата да  званкът

# 220
  • Мнения: 2 534
vqra_26 , аз съм на Йоан Екзарх , близо сме , ама не се познаваме , защото твоята шушонка е още мъничка

# 221
  • Мнения: 4 156
vqra_26, аз работих няколко години на Плана планина 22. Може да сме се виждали.

# 222
  • Мнения: 346
Честита Нова Година !!!

Радвам се че вече има нови попълнения от долната част на Лозенец:)) 

Фиона аз излизам по обяд , но ходя до училището да взимам сина ми , и всичко ми е по план график, иначе с удоволствие бих изпила едно кафе в Сити Центъра:))

# 223
  • Мнения: 2 653
Фиона аз излизам по обяд , но ходя до училището да взимам сина ми , и всичко ми е по план график, иначе с удоволствие бих изпила едно кафе в Сити Центъра:))
Ние сме болни сега и като оздравея и аз ще почнем пак да излизаме.С удоволствие ще се запознаем.
Честита нова година на всички!Бъдете здрави и щастливи!
Аз като срещна някоя майка на улицата и все си мисля, че е от форума  Laughing може с някой от вас да сме се засичали, но като не се познаваме...

# 224
  • Мнения: 454
Здравейте, скоро ще раждам и личната ми лекарка ме попита дали вече съм си намерила педиатър. Досега изобщо не бях се замисляла за това, но тя ми каза, че трябва да се ориентирам към даден педиатър преди раждането, до което остават 4-5 седмици. Можете ли да ме посъветвате къде водите вашите деца, по възможност в квартала. С кола съм и не ми е проблем придвижването, но все пак предпочитам да е близо. Ще съм благодарна ако ми разкажете впечатленията си от вашите педиатри. Предварително благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт