На море в Турция - 24та тема

  • 112 512
  • 776
  •   1
Отговори
# 180
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Децата са на хомеопатия, тях не ги мисля. Но недай си Боже да се случи нещо друго...
Точно за това е следващото ми изречение. И, да - помага хомеопатията. Не за снимка и за гипс, но не е нужно само това при едно счупване  Peace
Дано нямаме нужда от никакво лечение  Praynig

# 181
  • Мнения: 195
Здравейте ,  имате ли представа  на какъв курс на лират към еврото работят в момента в Турция ?
Дали в момента не е по-изгодно да си взимаме само лири , че като почнат да смятат лира - евро по трънския курс  Shocked  

# 182
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 853
Върнахме се миналата седмица, курсът беше около 2,36 лири за евро  Wink

# 183
  • Мнения: 13
този хотел в дикили го предлагат и турс клуб
турс клуб го предлага ,но от 30.08.2013год., а Посока на промо цена от 21.06.2013г.Но трябва да се отбележи ,че Халик Парк хотел  има и в Айвълък. Но по добрият във всяко едно отношение е този в Дикили.

# 184
  • Мнения: 72
защо е по добър

# 185
  • Мнения: 2
Стягайте се! Турция ви очаква. В Kustur Club сме и си изкарваме повече от добре. Пожелавам приятно изкарване на всички и безпроблемно, без застрахователи.  Wink

# 186
  • sf
  • Мнения: 10 145
Записвам се с надеждата през октомври да направим един ОИ в Турция,че миналата година не успяхме финансово.
Иначе живот и здраве, в края на месеца пътуваме за Инеада, резервирахме си студио в една вила за гости.

# 187
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
Тъй като доста се е изписало в темата за хотел Веноса Бийч Ресорт Дидим,няма да влизам много в подробности.Като цяло хотела ми хареса,персонала усмихнат,добро обслужване,аниматорите са страхотни,но самата анимация първите три дена беше доста слаба,другите 4 дена беше хубава.Стаята ни беше доста голяма, почистваше се всеки ден.Комплекса не е много голям,няма много зеленина,но имаше засяти много цветя,които ухаеха страхотно.Голямо изобилие на десерти и салати,всеки ден имаше и риба на скара,но самата храна първите 2-3 дена не беше много разнообразна,после нещата се оправиха.На който му предстои да почива в този хотел,мисля,че няма да остане разочарован  Grinning Направих ме си страхотни екскурзии до Памуккале,Ефес и Дева Мария,Храма на Аполон,Соке. Споделям си снимките с вас от личният си архив  Hug   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.533234200045436.107374 … 813386&type=3

# 188
  • Мнения: 72
страхотни снимки,вижда се че сте изкрали чудесно Simple Smile

# 189
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 731
Е, добре де и в крайна сметка от кого можем да получим отговор за тази застраховка ? Rolling Eyes
Може би хотелите ?
Или когато тръгваме да питаме кой отговаря ако не дай боже нещо се случи ?
Какво правим  newsm78
Малееееееееееееее,това е шокиращо меко казано  Shocked
И ти си спокоен ,че си застрахован  Naughty

Няма нищо шокиращо.

Действа се така: в случай на нужда се звъни на асистънс компанията /номера за връзка има върху полицата или в приложението към нея, но винаги следва да ги получите в пакета документи от ТО/. Асистънс компанията ще поискат необходимата им информация - номер на полица, къде се намирате, какъв е проблема - и би следвало да ви насочат към медицинско заведение, което работи с тях. Тук следва тънкият момент, какъв точно е договорът им - дали директно всичко ще покрият или вие ще плащате, а срещу фактурите след това ще ви възстановят разходите. Това обаче са дебри на застраховането, които честно казано изискват специалист да разясни - ако се притеснявате просто се обадете на застрахователната компания и питайте.

# 190
  • Мнения: 242
А какво се прави, когато се нуждаем от спешна, ама нистина спешна помощ? Докато звъниш и питаш ...

# 191
  • София
  • Мнения: 6 559
По повод мед. зстраховка - посрещащите агенти също предлагат в случай на събитие да ги търсим и тях като застраховките важат.
Не вярвам при нужда от наистина спешна помощ да оставят човека да пукне ( да не дава Господ). Най-малкото ще навреди на репутацията на хотела и на туристическия им бизнес като цяло.  В Аква фентъзи само спасителите около басейните и на аква парка бяха над 60.
Като им гледам държавата сигурно и бързата помощ е организирана по-добре от нашата.
Аз плащах почти навсякъде с кредитна карта и обменният курс за 1 лв. е 0,78-0,80 тл. В района на Кушадъсъ в евро не е изгодно тази година.

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 17:02 от bibi

# 192
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Аз пък да попитам, защото спорихме с една позната. След като ще сме с автобус, а не със собствен транспорт, трябва ли да нося и актовете за раждане на децата или само паспортите са достатъчни?

# 193
  • sf
  • Мнения: 10 145
Аз винаги имам копия от актовете за раждане, освен паспортите. Не тежат и не се притеснявам, ако на някой се му хрумне да ги иска.  Peace

# 194
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Дали ще свършат работа копията. Не ми се ще да си нося оригиналите, всичко се случва.

Общи условия

Активация на акаунт