Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 120

  • 26 272
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Добре дошли!  Hug

 Понеже утре съм на работа и не знам дали ще имам възможност да ви навестя, още отсега слагам почерпката - бай Дан навършва 4 лета!
На мама юнака  Party

# 2
  • Мнения: 3 098
Благодаря, Късметче!
Честито на бай Дан и неговите родители!  Hug   Hug  Hug
Да ви е жив, здрав и много умничък!

# 3
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Късмет, да ни е жив и здрав бай Дан!   Hug Heart Eyes Hug
Много весело и безгрижно детство му желая!

мерсаж за темата     bouquet

# 4
  • Мнения: 654
Жив и здрав, обичаният мамин син да е, Късметче!  bouquet

Благодаря за темичката!

# 5
  • Мнения: 1 064
Честито на "бай" Дан, желая му година, пълна с усмивки, лакомства, ласки и всичко, от което има нужда, и все по много.   bouquet  Поздрави и на мама.   bouquet


Аз отново да припомня и натъртя, че годинките на бай Дан отброяват и годините на тази тема, той, милият, е с нас от самото начало.  Heart Eyes

# 6
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 
Простичката истина, облечена в измамни думи...


# 7
  • Мнения: 459
Късметче, страхотно видео....


Да ти е жив и здрав рожденника!  bouquet

# 8
# 9
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
късмет, изгледах го  Peace



този колаж много ме развесели  Laughing благодаря, Лиа  Hug

Миме,  Hug

# 10
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Сълзите на пленения град в отмъщение  Joy Joy Joy Joy

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=587224697974903&set= … ype=3&theater и още чапулджии в действие  Peace

Спряха строителството на скандалния мол в Истанбул

# 11
  • Мнения: 1 064
Турската полиция разпръсна със сълзотворен газ и водни оръдия хиляди протестиращи в центъра на Анкара, предаде Франс прес. Снощи стотици полицаи за борба с безредици прогониха със сълзотворен газ мирния протест на централния площад "Къзълай".

Най-малко двама души са ранени, извършени са арести. Под гъст дим от отровния газ протестиращите се разбягаха из съседните улички, допълва БТА.

В отговор на разрастващите се протести премиерът Реджеп Тайип Ердоган призова привържениците си да се готвят за проправителствени митинги следващия уикенд в Истанбул и Анкара, съобщи Ройтерс. "Готови ли сте за голям митинг в Анкара? На следващия ден ще имаме митинг в Истанбул", каза Ердоган снощи пред множеството от негови поддръжници в Анкара, докато полицията настъпи срещу протестиращите на централния площад.

Чух, че Ердоган е изнаглял до крайна степен, вече не си мери думите, груб и нападателен е.

# 12
  • Мнения: 1 064
Мимата,  Hug за статията.

Еманацията  Joy

В препълнените ни с митове глави обаче всичко е пределно ясно:
турците от сериалите протестират срещу турците от учебниците по история.

# 13
  • Мнения: 654


Благодаря за статията. Добре поднесена за обърканите ни мисли и възприятия!
Наистина сме обременени с минало от историята, манипулирани в настоящето със сериалните пропаганди, разтроени даже след посещенията си там!
Турция за нас на Балканите е по- противоречива, както е всяка колониална държава за бившата си колония , като добавим и религиозните различия , отново с безумните манипулации!!
Никога няма да бъде еднозначно дефинирана или приета, факт е!

# 14
  • Мнения: 3 098
Късметче, видеото е много добро. Гледах го преди време, беше качено в един блог.
Статията не я разбрах, честно казано. Много объркани и обърквация имало според автора й, а на мен ми се струва, че той самият е дезориентиран.
Не разбрах посланието му, ако изобщо е имало такова. Явно и той се пита история ли да чете, сериали ли да гледа или в момента новините. Но дали и тогава ще си избистри позицията за Тр не е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт