Търся електронна книга - тема 3

  • 123 939
  • 733
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5
искам да помоля някой /ако има възможност/ да ми изпрати "На лов за съпруга"от Оливия Паркър
 rainaganeva@abv.bg

Готово.  Simple Smile

благодаря  Hug

# 106
  • Мнения: 512
Търся една книга "Тайната на сполучливия брак" на Нанси Ван Пелт във формат за Kindle. Simple SmileБлагодаря предварително.  bouquet


Има я в текст формат

С Calibre нещо не мога да го направя във формат mobi. ThinkingТоест уж го прави, но на киндълчо излизат йероглифчета.

# 107
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравейте Simple Smile Търся книги от библиотека Преживяно. Тук са изброени повече от заглавията: http://www.kaldata.com/forums/blog/781/entry-6237-емас-поредица-преживяно/

# 108
  • Мнения: 58
Търся една книга "Тайната на сполучливия брак" на Нанси Ван Пелт във формат за Kindle. Simple SmileБлагодаря предварително.  bouquet


Има я в текст формат

С Calibre нещо не мога да го направя във формат mobi. ThinkingТоест уж го прави, но на киндълчо излизат йероглифчета.
Пробвай тук http://www.online-convert.com/, дано стане.

Здравейте Simple Smile Търся книги от библиотека Преживяно. Тук са изброени повече от заглавията: http://www.kaldata.com/forums/blog/781/entry-6237-емас-поредица-преживяно/

Много хубава поредица, ето няколко от нея:
Една арабска принцеса разказва
Дъщерите на принцеса Султана
Бях само на дванайсет
Ни мъж,ни жена...
Затворничка в Багдад
Небесни блудници
Пустинно цвете

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 00:15 от Katrine

# 109
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Katrine, страхотна си.
Преди време търсих книги от поредицата Преживяно и все не можех да открия.
Цитат
Една арабска принцеса разказва
Дъщерите на принцеса Султана
Бях само на дванайсет
тези си ги бях купила преди време.

Историята на Джийн Сасън има и трета книга - Принцеса Султана - историята продължава, ако някои реши да ги чете мога да предоставя третата част в .txt.

# 110
  • София
  • Мнения: 7 242
Katrine, благодаря много Simple Smile

# 111
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Здравейте, търся Fire Inside (Chaos #2) от  Kristen Ashley, на английски. Имам първа част ако някой се интересува

Редактирам се, намерих я.

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 10:21 от Красе

# 112
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Търся Шерилин Кениън поредицата Нощни ловци от 3-тата книга нататъка, на български език. Мисля, че Иреин ми ги беше пуснала но на моя четец се разместват, първите две са ок, но другите нещо не мога да ги чета newsm78- madlenaivanova@abv.bg

Последна редакция: сб, 15 юни 2013, 16:37 от madlena

# 113
  • Мнения: 58
Katrine, страхотна си.
Преди време търсих книги от поредицата Преживяно и все не можех да открия.
Цитат
Една арабска принцеса разказва
Дъщерите на принцеса Султана
Бях само на дванайсет
тези си ги бях купила преди време.

Историята на Джийн Сасън има и трета книга - Принцеса Султана - историята продължава, ако някои реши да ги чете мога да предоставя третата част в .txt.
Да, много интересна поредица, жалко че не могат да се открият всички. Чела съм Една арабска принцеса разказва от камината, от пресниманите страници, също Ни мъж, ни жена, Фидел, любов моя и Не без дъщеря ми.
Третата я има също и тук  Simple Smile

# 114
  • Мнения: 1 750
Кой имаше "Аз преди теб" на английски (но не пдф)? Ако може да ми я прати на

Скрит текст:

Благодаря   bouquet

# 115
  • Мнения: 58
Кой имаше "Аз преди теб" на английски (но не пдф)? Ако може да ми я прати на

Скрит текст:

Благодаря   bouquet
Файл : me_before_you_moyes_jojo.epub
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=f54a829b0d

# 116
  • Мнения: 55
 Heart EyesБих искала да прочета "Влюбен до безумие"на Рейчъл Гибсън и "Захарче" на  Лайза Клейпас.Предварително благодаря, ако някой реши да ми помогне.  Желая хубав ден!

zveti_kab@abv.bg

# 117
  • Мнения: 55
Намерих "Влюбен до безумие"

# 118
  • Мнения: 371
арт54, пратих ти цялата поредица Травис  Peace

Чакам "Любовни писма" да се появи из нета на български език  Whistling

# 119
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Katrine, страхотна си.
Преди време търсих книги от поредицата Преживяно и все не можех да открия.
Цитат
Една арабска принцеса разказва
Дъщерите на принцеса Султана
Бях само на дванайсет
тези си ги бях купила преди време.

Историята на Джийн Сасън има и трета книга - Принцеса Султана - историята продължава, ако някои реши да ги чете мога да предоставя третата част в .txt.
Да, много интересна поредица, жалко че не могат да се открият всички. Чела съм Една арабска принцеса разказва от камината, от пресниманите страници, също Ни мъж, ни жена, Фидел, любов моя и Не без дъщеря ми.
Третата я има също и тук  Simple Smile

Да за съжаление ги няма.
Аз много се надявах че момичетата от Калдата ще ги качат, но те са по дейни в качването на Любовни романи - почти всички поредици ги има в нета благодарение на тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт