Лято, плаж, море + бебе ... това ни чака мацките от "Искам бебе"-тема 7

  • 25 918
  • 736
  •   1
Отговори
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
От "Искам Бебе" минахме през "Бъдещи майки" и се събрахме тук       31   момченца и        30   момиченца
                             
Родени 2009г
Огнян на мама Atadar
Ясен на мама Alcho

Родени 2010г
Михаил на мама Petiofi83
Елица на мама Alcho
                                       
Родени 2011г        
Габриела на  мама Forest veil
Яна на мама Atadar
Радостин на мама Me4koni
Константин на мама Аника_Б
Николина на мама *Teddy*
Светослав на мама Lady_V
Калоян на мама ЕлБиЕн
Ясен на мама Maria_1980
Красимира на мама Бенджолина
Калоян на мама SlunchoO
Зара на мама A_vagabond
Александра на мама jiorjita
Калоян на мама Jacobiana
Елеонора на мама Simona_S
Миа на мама Смуси
Георги на мама magnet_for_happiness

Родени 2012г
Слав на мама Pospalancho
Борислав на мама Месечинка Виторога
Димитър на мама Pettesa
Ивайла на мама Roxanna
Пламен на мама F.A.T.E.
Tеодор на мама toni_St
Даниел на мама R@li
Ема на мама Benitabeni
Васил на мама Doni_M
Иглика на мама Ivap
Преслав на мама Плодче
Елисавета на мама Звездичка
Ема Мария на мама Mecani
Андриан на мама Beauty_
Алексей на мама Шехина
Анна на мама Карри
Рая на мама Imam nadejda
Лиян на мама Libra
Ваяна на мама Eti_1988
Борис на мама *Starlet*
Бонбонката  Simple Smile на мама Sarnia
Самуил на мама Linko5
Денчо на мама Danaeka
Белослава на мама Женя 83
Калин на мама la vie est belle
Виктория на мама Bubu_123
Сияна на мама Stanitani
Магдалена на мама Niq_23
Константин на мама Elzabet

Родени 2013г
Радослав на мама Stelico
Владимир на мама rendence
Лия на мама Sigma
Калина на мама V.A.V.A.
"Той" на мама  Бамбарадамбара
Деница на мама Desitkad
Стефан на мама РоЗиТо
Дафина на мама Ponyo
Елиана на мама ˙·٠• АлЕкС •٠·˙
Петър на мама Arhinora
Ирен на мама rainy...
София на мама Ant





Захранване:
http://www.n1.tesa99.com/zahranvane.pdf


Старите ни теми: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686531.msg23437589#msg23437589
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=693715.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=701772.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=707868.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=714654.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=718568.0

# 1
  • Мнения: 1 497
Мерси за новата тема   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 843
Първааа  Mr. Green Ааа, Ния, пререди ме  Grinning
Поспалане  Hug
Понеже забравих, Мравкеее, как сте  Hug
Лека  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 2 802
Абе вие мъже няма те ли, че до толкоз късно сте писали  Mr. Green

За чайчето .... И Пламен вода отказваше, но точно този на ХИП го тачеше много  Heart Eyes
В началото давах само с копър, а след 4-ти месец май имаше един с лайка ... по-хубав е  Heart Eyes
Отдавна вече не давам и сега сме на вода, но я изпие 50/60 мл за ден я не  ooooh! А като малък щеше да се издава да пие ...

За хълцането не питайте ... още от корема ми не спираше. Наистина гоправи основно като се е нахранил. В повечето случаи го оставям, но когато ще го приспивам или не ми се слуша  Mr. Green почвам да го разсмивам или подхвърлям /за да си вземе въздух  Crazy/ и в повечето случаи имаме ефект  Mr. Green

# 4
  • Мнения: X
АЙ да се запиша  Hug Поспаланчо, данке  Mr. Green  bouquet
Деситке, ти какво учиш  Hug
За водата, Анди му предлагам от 5 месец и половина, въобще не искаше, после спрях, че ме мързеше  Mr. Green от 8ми месец пак поднових, въобще не пиеше, сега на 10 месеца дали пие по 50 мл на ден  Whistling а имаме една от темата дето нейното пиело по 600 мл  Shocked Shocked
Записах го на кухня/ май не ви се похвалих  Twisted Evil Twisted Evil/ - егати кефа е да не мислиш кво да готвиш..Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 490
Запис в новата тема   bouquet Поспаланчо  Hug
И да не забравя да се похваля с новите мурафети на Ради-вече смуче освен двата палеца на ръцете и тези на краката  Mr. Green А вчера за мой ужас и този на баща му го намерихме седнал в количката  Crazy.Бяхме го приспали в автомобила му и го закарахме в кухнята за да не го събудим,по едно време чуваме някакво пъшкане и сумтене , и какво да видим:нашичкия се хванал за борда и се клатушка Shocked
Относно водата-не пие,но не съм се притеснявала за това,ако е жаден ще пропие. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 172
Нямаше ме и сте изписали света бре! ooooh! Сега пак като черна станция трябва да се включвам...
За хълцането - дребната има същото дълбоко хълцане като мен. Tired Чак от петите идва... Аз моето го туширам единствено със задържане на въздух, а тъй като тя не може - хълца до откат. Водата не помага. А пък започва да хълца най-вече като я разсмиваме - 2 пъти се разхилва повече и айдееееее. Та даже на първите 3-4 хълцания има опасност и да повърне, та чак ми става криво, че искам да я разсмея. Confused
За водата все ми се струва, че не е необичайно, ако детето отказва (стига да си пълни пеленките и да няма странен аромат, носещ се от тях или от устата). Моята бая време я кърмех, та си наваксваше от там и хич не съм я мислила. Хем в началото пиеше вода, после изведнъж тотално отказа. Опитвах се още месец и кусур да предлагам, накрая ми писна. Пробвах я през месец или когато се сетя - тц! Whistling Но никога не видях признаци на обезводняване. Дори като я отбих, пак почти никаква вода не пиеше. Пропи мааааалко повече след като се научи как да ползва сламка и й купих такова шише - показах й как да си го държи сама, оставям го на достъпно за нея място и тя самичка се сеща. Даже някой път си го иска, ако съм го преместила. Но количеството пак се съмнявам да минава повече от 200-250мл. (в допълнение вечер пие 120мл. АМ).
За зъбите - има 12. На ред са кучешките (поне по график, ама се съмнявам да почне да ми вади вторите предкътници преди тях). Тия дни е бая кисела, нощес също бая зор видяхме, та имам подозрения, че нещо е тръгнало и я тормози. ooooh! А до сега не разбирахме, че вади зъби... Направо не знам какво ще правим, ако сега тези решат да й разказват играта... Sad
Поспалане, мерси за темичката! Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 909
Добро утро , настана жега и така 3 месеца , ай честито  Crazy, вчера в Дубай беше 36 а се усещаше 42  Shocked , та който е там да внимава  Joy, така си обикалям света аз , по синоптичната карта  Mr. Green

Тъй , явно скоро ще има нови зъби , спи неспокойно, понякога се буди и плаче , в очакване сме  Rolling Eyes

Успешна седмица на работещите , леко четене на учащите и  слънчеви разходки на останалите  Mr. Green

# 8
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Посполанчо, темата както винаги е прекрасна  Hug
Хубава седмица  Hug

# 9
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Ей ме и мен  wavey
Пиша с една ръка, че Мравчето ми е превзело другата и спи
За водата - лекарката, при която мислим да я запишем, ми каза да и даваме такава със захар  Shocked отначало, а после само вода. За тази със захарта, директно се запуших ушите, а иначе съм я пробвала с чиста, прави физиономия все едно съм и дала лимон  Laughing  С тази лекарка май ще сме на различно мнение по въпросите за хранене и захранване  Confused. Така и не можах да намеря някой добър лекар за личен.
И Софи хълца всеки ден по няколко пъти, обикновено след ядене.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Запис и от мен Simple Smile
Бамби,
къде си се сетила да гледаш дали му излизат сълзи и от двете очи? Никога не съм обръщала внимание. Но запушен слъзен канал си има други симптоми, доколкото знам.
Сигме,
вода със захар е лоша идея. Ако е жадна ще пие без захар. За чай... мисля, че е същата работа. За хълцането - нормално е. И Бобо хълцаше страшно много. Бях чела някаква техника да сложиш бебето по корем върху ръката си и да го задържиш така, но нищо не ни помагаше.
Поспаланчо,
ти на 100 мл непиене ли му викаш Joy Бобо доскоро със зор изпиваше 5 мл Mr. Green Сега в големите жеги започна да изпива по 70-80, но само с лъжичка Whistling

# 11
  • Мнения: 2 358
съвсем на бързо, само да почерпя.
Днес имам РД, а Влади месечинка, почерпете се за наше здраве
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 1 497
Здравейте, ние бяхме на разходка, голяма жега  Grinning

rendence,честит рожден ден и месечинка на малкия  Grinning

# 13
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
pospalancho мерси за темата, много е хубава  Hug

нямам време, честно... не мога да смогна...

# 14
  • Мнения: 520
Поспаланчо, мерси за темата.  bouquet
Ренди, ЧРД да си жива и здрава и винаги щастлива.  nbirthdayЧестита месечинка и на малък Влади. Heart Eyes
За хълцането - малката хълцаше и в корема ми по - много и сега. Давам й вода, но рядко спира от нея.
За пиенето на вода - в началото въобще не пиеше. Сега, когато е много топло - пие, когато не й е толкова жега  - не.
За чайовете - давала съм на Хип лайка  - и от него пиеше по - малко - не сладък, но все пак има някакъв вкус.
Хубава седмица и от мен.

Общи условия

Активация на акаунт