За тези, които четат любовни романи №6

  • 68 122
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!   bouquet

Мен засега от поредицата най-ме докосна "Избрах теб". 

# 2
  • Мнения: 397
Утре съм намислила да ходя и да се записвам на една библиотека, да видим дали ще ме огрее.
От старата тема- много харесвам Джули Гарууд. Заедно с Джуд Деверо ми са фаворитки.

# 3
  • Мнения: 10 885
Geia, благодаря за препоръката, заемат челно място в листата за четене Simple Smile
Определено предпочитам да не се гонят през цялата книга измисляйки си причина след причина, коя от коя по-инфантилна, да се правят на недостъпни  Mr. Green

# 4
# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Аз не съм стъпвала в библиотека сигурно повече от 10 години... чак ми е носталгично понякога, предвид в колко библиотеки имах карти и колко добре се чувствах там Confused Но така или иначе не чета на хартия от години вече, та вече няма много смисъл... Confused

Днес си довърших Момичето, което бях на Джоджо Мойс - хареса ми много. Не е толкова трагична, колкото Аз преди теб, но е пак вглъбена, красива и още повече, че е на тема изкуство, а аз много обичам такива. Покрай нея се подсетих за една от другите ми любими авторки - Трейси Шевалие ("Момичето с перлената обица", "Дамата и еднорогът", "Жива жар" - тази последната не ме кефи много) и си свалих и от нея една книжка. Имам още 5 книги на Джоджо Мойс свалени - и вероятно ще започна Последното писмо от любимия.

Насвалях си и цялата поредица Чикаго старс, от която е Бебето е мое Laughing, макар че не съм убедена, че ще я почна. И още някакви неща насвалях... повече от 20 книги си заредих на киндъла, защото отивам на море Hug

Тези дни си довърших и другата поредица, Модерна вещица, за която бях споменала - седем много очарователни книжки със свързани герои в една голяма фамилия, има много приятна атмосфера, макар че почти всичките книжки имат някой драматичен и леко разреваващ момент. Покрай нея пък си свалих много ирландска музика за слушане Mr. Green Пък после нека разправят, че не е културно-възпитателно да се четат любовни романи hahaha

# 6
  • Мнения: 397
И аз също не съм стъпвала от години в библиотека-когато се преместих в Пловдив ми искаха адресна регистрация и не ставаше, после работа, електронни книги, дете. Но сега съм си навила на пръста и наистина много ми прилипсваха хартиените книги, а парички за нови тц.

# 7
  • Мнения: 10 885
повече от 20 книги си заредих на киндъла, защото отивам на море Hug

откакто последно направих грешката да тръгна с 3 книги, които изчетох за 2 дни, сега съм накачулила около 50 сигурно. За всеки случай, че ми става чоглаво вече ако знам, че няма Simple Smile

на мен библиотеките не ми липсват  Embarassed толкова време съм прекарала в тях, че ми се е заситил гладът, че и носталгията покрай него  Mr. Green

# 8
  • Враца
  • Мнения: 5 204
"Yes to Everything" се оказа огромна боза, ама огромна. Главната героиня беше толкова перфектна - загубила родителите и се грижи за брат си и сестрите си сама, а е на 18 години. Пише песни, свири на н брой музикални инструменти и влезе в група с близнаци. После то не беше благотворителност, то не беше влюбване за 8 дни, изобщо загубих си времето направо.
Скрит текст:
По време на секс всички особено държаха да благодарят на партньори си по няколко пъти.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes. Но задължително всеки път.  ooooh!

Имам спешна нужда да прочета нещо супер добро след цялата тази мъка, която изчетох само защото  не мога да оставя книга така.

# 9
  • Мнения: 2 313
"Yes to Everything" се оказа огромна боза, ама огромна. Главната героиня беше толкова перфектна - загубила родителите и се грижи за брат си и сестрите си сама, а е на 18 години. Пише песни, свири на н брой музикални инструменти и влезе в група с близнаци. После то не беше благотворителност, то не беше влюбване за 8 дни, изобщо загубих си времето направо.
Скрит текст:
По време на секс всички особено държаха да благодарят на партньори си по няколко пъти.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes. Но задължително всеки път.  ooooh!

Имам спешна нужда да прочета нещо супер добро след цялата тази мъка, която изчетох само защото  не мога да оставя книга така.
Керелин Спаркс-Вампирите и градът. Определено е добра и ще ти хареса ако четеш фентъзи. Simple Smile

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 309
Geia, благодаря за новата тема  Hug

Аз реших също да прочета поредицата Chicago Stars след толкова хвалби, макар по резюме да не ми е много по вкуса, но предвид че харесвам С.Е.Филипс и това, че не знам какво ми се чете...та почвам с Избрах теб.

missence, радвам се, че са ти харесали книгите  Peace

# 11
  • Мнения: 1 434
Здравейте  за две седмици  прочетох  серията  50- нюанса сиво , после прочетох Кросфайр на Силвия Дей 3-те книги , Сега дочитам  първата  книга от Братството на черния кинжал - Hug  bouquet
Бебето  е мое  на мен толкова много не ми хареса , да имаше  хумористични моменти ,но много предвидима ми  дойде  Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 30 142
Ули, "Принцеса Александра" е много хубава книга  Peace Аз съм чела доста от Дж. Гарууд. Сега ще видя, какво не съм чела и може да превключа от С.Е. Филипс на Джули или да се върна на С. Браун.

Някой да е чел "Идеалният мъж"? Има ли съспенс, романтика, страст, динамика и т.н.?

# 13
  • Мнения: 2 313
Някой да е чел "Идеалният мъж"? Има ли съспенс, романтика, страст, динамика и т.н.?

Това е страхотна книга! Романтика с трилър елементи, лек хумор, и лека интрига. Не я започвай вечер за да не откараш цяла нощ като мене.  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой да е чел "Идеалният мъж"? Има ли съспенс, романтика, страст, динамика и т.н.?

Това е страхотна книга! Романтика с трилър елементи, лек хумор, и лека интрига. Не я започвай вечер за да не откараш цяла нощ като мене.  Grinning

Аууу, добре, че ми каза  Peace Тъкмо щях да я тегля преди лягане. Значи я започвам утре  Wink

Общи условия

Активация на акаунт