БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 37 259
  • 734
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
ЗА БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЩО ГИ ВЪЛНУВА, НО НЕ ИСКАТ НОВА ТЕМА
ЧАСТ 72
[/size][/color]



Питайте и отговаряйте на воля!   Hug

Предишната тема

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Ей ме и мен. Да не ви опущя. Laughing

 Благодаря за темата!   bouquet

Пеп-4о, тъкмо забърках твойта салатка с миди. И сега се въртя около хладилника като гладен котарак.

# 3
  • Мнения: 1 746
да използвам, че се намъкнах от първите, да питам като си говорите за пилета - смятате ли, че все още има "чисти" по магазините? има ли марка или магазин, на който бихте се доверили наистина, че месото не е обработвано, престояло или блъскано с хормони?

п.п. дано не е спам, но все пак искам да чуя мнения

# 4
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
пеп-4о, благодаря!
Аз кюфтетата ги опекох Simple Smile и сега сложих сметаната да покъкри малко и после настъргах кашкавала, доста бързо се посгъсти. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
Гледам когато мога да купувам Дюк, Виктория М или Градус.... струват ми се сравнително добри.
Аз, обаче, домашно пиле не съм яла от детството си... та не съм много достоверен източник Embarassed

# 6
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
бях гледала предаване,в което се говореше,че като се отпенва месно ядене се изхвърлят много ценни и полезни съставки.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Искам утре за закуска да направя палачинки,но имам само от брашното с набухвател. Ще се получат ли  Thinking

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 691
В момента ми се пече във фурната тиквички с ориз, булгур и домати ... чудя се ако направя заливка с яйца и кисело мляко  и настърган кашкавал отгоре дали ще се получи ок  или само с кашкавала да си остана?  Thinking
На F5 съм   Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 10 825
Според мен и двата варианта са ок.... така че както ви се услажда повече

# 10
  • Мнения: X
Ако се хвърли водата, в която е вряло пилето, после няма да ми е вкусна супата. Отпенвам рядко, но понякога прецеждам, след като е сварено пилето. По-естетично ми е без разни плуващи неща.
Благодаря за темата!   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 5 605
Искам утре за закуска да направя палачинки,но имам само от брашното с набухвател. Ще се получат ли  Thinking


Аз мисля, че ще станат.

# 12
  • Мнения: 22 867
бях гледала предаване,в което се говореше,че като се отпенва месно ядене се изхвърлят много ценни и полезни съставки.

И аз така знам, въпреки че сегашните пилета кой знае колко полезно и колко вредно съдържат, но..........не изхвърлям първа вода.

# 13
  • Мнения: 21
Да споделите нещо с праскови, например сок за зимата?

# 14
  • София
  • Мнения: 11 709
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт