За полово-неутралните играчки

  • 8 155
  • 198
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
Пак не ме разбрахте - нямам нищо против разменянето на играчки, напротив. Имам против на едните да се дават само от единия тип, а на другите от другия и това да става за сметката на унисекс играчките. Peace

# 31
  • Мнения: 2 815
Защото в повечето случаи децата избират играчките си по инстинкт. Има и изключения разбира се.
П.С.Плюшените играчки броят ли се за полово-неутрални...

# 32
  • Мнения: 4 569
Кои са тия унисекс играчки?

# 33
  • Мнения: 2 216
А, да ги нямаме такива. Нашите принцове ги възпитаваме жените им да им готвят Crossing Arms
После не се чудете защо толкова българки си хващат мъж-европеец вместо нашенец. Laughing
Твоят европеец ли е, че ти иска тест за бащинство? Mr. Green

# 34
  • London
  • Мнения: 6 732
А не е ли по-добре детето да играе с каквато играчка иска ? Ако ми се играе с количка , с количка ще играя. Ако ми се играе със сервиз какво толкова ?  ooooh! Да е чувала авторката за личен избор? newsm78

# 35
  • Мнения: 9 990

Спондж Боб? Thinking

# 36
  • Мнения: 2
А не е ли по-добре детето да играе с каквато играчка иска ? Ако ми се играе с количка , с количка ще играя. Ако ми се играе със сервиз какво толкова ?  ooooh! Да е чувала авторката за личен избор? newsm78
Да, така е най-добре. Явно не мога да се изразя правилно и затова съм недоразбрана. Исках да кажа, че е най-добре свободен избор, но ако детето ми НЕ иска колички или сервизчета няма да му ги бутам в ръцете насила както правят много майчета, защото самата аз не ги понасям.

# 37
  • Мнения: 9 990
Аааа, чакай, чакай. Ти написа че:

1.Аз смятам, че е прекалено момче да си играе с кукли.
2. Момиче с колички може, но ако тръгне да играе с мечове и пистолети бих се замислила
3. сервизче ако имам дъщеря никога не бих купила - не искам да възпитавам готвачка, а принцеса, да й готви мъжът й
4.Освен това на момче никога не бих купила количка - не искам да се запали по колите и да знае и да ми цитира всички марки и модели наизуст като някакъв не знам какъв
.....
и въобще, много бързо обръщаш палачинката май...

# 38
  • Мнения: 11 728
А ако детето ти иска количка или сервиз какво ще направиш, при положение, че не ги понасяш?

# 39
  • UK
  • Мнения: 4 311
Всичко е в главата ти, моторът бил момчешка играчка, сервизът също.  Mr. Green За мен няма момчешки и момичешки, детето проявява интереси към една или друга и купувам играчките му според тях.  
По повод унисекс играчките, наскоро съседка гледаше дъщеря си как търчи след колелото на моя син и въздъхна "Ех, как само по момчешки игри си падаш".  Crazy

# 40
  • Мнения: 19 251

Хайде, куклите-бебенца подготвят момичета за майка, но сервизче ако имам дъщеря никога не бих купила - не искам да възпитавам готвачка, а принцеса, да й готви мъжът й! Освен това на момче никога не бих купила количка - не искам да се запали по колите и да знае и да ми цитира всички марки и модели наизуст като някакъв не знам какъв... Самият татко се е интересувал от коли като малък, но сега изобщо не ще и да чуе за авто списание и въобще не следи автомобилите, защото смята, че са отвратителни и е безсмислено да знаеш всички модели. Всички имаме приятели авто-маниаци, знаем ги какви са вманиачени до лудост. hahaha

Като дете бях зарита от "женски" играчки - и сервизчета си имах, и фурничка за печене, и ютия - сега кулинарните ми подвизи в делнични дни се изчерпват в правенето на салати и принцеси на скарата и не обичам да гладя. И автомобилчета си имах - сега разграничавам колите основно по цвят, не по марка.  Общо-взето като първо и глезено дете всяка играчка, която поисках, ми купуваха - мъжки, женски, хермафродитни...
Обаче всяка жена трябва да бъде опрятна - да може да готви и да домакинства, когато се наложи, дори и ако по някаква причина да не го прави често. На късна възраст лесно се става принцеса, но домакиня е трудно!

# 41
  • Мнения: 9 990
А за мъжете не е важно, а? Laughing

# 42
  • Мнения: 2
А какво мислите за отглеждането на децата без или с минимален брой играчки?

# 43
  • Мнения: 19 251
Важно е и за мъжете Simple Smile И мъжете, и жените трябва да притежават някакви умения, дори и да не са традиционните за пола им. Смятам, че все пак за повечето жени ще е по-лесно да сготвят, отколкото да сменят спуканата гума на колата. Има мъже и жени, на които им се удават и мъжки, и женски умения. За съжаление има и мъже, и жени, на които ръцете им са в г*за - нищо не умеят.

# 44
  • Мнения: 9 990
Нищо не мисля.
Мисля, че в днешно време всеки има свободата и информирания избор да отглежда и възпитава децата си според личните усещания и разбирания, в унисон с някакви общоприети норми-сиреч-не пречейки с методите си на околните.

Общи условия

Активация на акаунт