София - Дружба 1

  • 29 924
  • 345
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 481
... едно време минавах покрай езерото и после покрай циганските къщи (тези, които са най-близо до трамвайната линия. Между дръвчетата там и директно излизаш на входа с джипи-тата. Ама сега е кално и гадно, пък и не съм особено сигурна дали циганите там не са си присвоили площ и вече да не може да се минава.
Може да се минава оттам, не е заградено, но пътечката е тясна, кална и неудобна. 
За мен по-удобния вариант е това, което си показала на картата- от моста между езерата нагоре към поликлиниката, директно през циганските къщи. Не е страшно Simple Smile Обикновено минаваме оттам, хора като хора- вървят си по пътя или си вършат работата, не ни и поглеждат даже. И за детето този маршрут е много по-забавен- в дворовете има кучета, кокошки, котки, коне... животни всякакви, малък Зоопарк Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 1 833
Здравейте,
Имам едно питане. Как е парното при вас, защото  в нас е доста слабо. Чудя се дали не е свързано с това, че фирмата ни за топлинно счетоводство  е Електрон Комерс- не получилите лиценз.

# 242
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Майчета, още си бутам количката сама Sad То вярно, че излизам взе, когато другите деца хапват или спяъ, но ако някой се разхожда на езерото между 11, 12 свиркайте Rolling Eyes

# 243
  • София
  • Мнения: 632
И аз така- все самички си се разхождаме  Sad Ние излизаме към 10 10 и 30 часа и се разхождаме понякога на езерото,ако не ходя към пазара така че може да се видим Simple Smile

# 244
  • Мнения: 232
Момичетааа,
как сте в този слънчев ден.
Я да ви питам, къде ще записвате дечицата на ясла и градина.
И да ви питам, знаете ли в една група на яслата колко дечица са в нея
П.С- 69 училище е точно срещу нас, да има мами около него
Моят батко вече ходи на ясла в пеперудата и в пълен състав са 17 дечица!Иначе си толкова близо до езерото -заповядай при нас-ние сме голяма групировка-обикновено се събираме в градинката до езерото към 10,30-11,00.Аз в момента много не излизам,че бате е на ясла до обяд и после ходя да си го прибирам,а малчо е още малък,но от тази седмица -дай боже на хубаво време и тръгваме!Заповядай-аз съм средно висока и с къдрава коса на кичури!До скоро!
Здравейте,
Имам едно питане. Как е парното при вас, защото  в нас е доста слабо. Чудя се дали не е свързано с това, че фирмата ни за топлинно счетоводство  е Електрон Комерс- не получилите лиценз.
Идеално а смекъм същата фирма!

# 245
  • Мнения: 6 029
Ей, Дружбенки, къде сте? И аз си бутам количката сама:(

# 246
  • Мнения: 14 654
Да ви попитам нещо. Знаете ли някъде из Дружба да предлагат услугата цветно принтиране? Вчера проверих във фотото при "Европа", но там имат само чернобял принтер.

# 247
  • София
  • Мнения: 1 802
Ей, къде беше изчезнала тази тема  newsm78 Странно...

Янечек, не мога да ти помогна с информация. Принтират ако не се лъжа и при 2те Европи, ти до коя провери?

Пуснах молби за ясла в ДГ срещу Калея-та и в Пеперудата. В тази до Калеята имам добри шансове, някой знае ли какви са настоящите отзиви за нея?

# 248
  • Мнения: 307
Може би в офис 1, ще принтират цветно...

Аз от скоро сам мама, но вече се разхождаме. Като се оправи времето ще излизаме около езерото (там живея). Та има ли мами който бутат количките там, да се присъединя към тях?

# 249
  • София
  • Мнения: 632
Може би в офис 1, ще принтират цветно...

Аз от скоро сам мама, но вече се разхождаме. Като се оправи времето ще излизаме около езерото (там живея). Та има ли мами който бутат количките там, да се присъединя към тях?

Честито бебче!  bouquet
Ние често се разхождаме на езерото така че може да се видим като се постопли времето. Simple Smile

# 250
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
НИе ще ходим пак натам като се позатопли. Сега обикаляме блока, че не иска да си седи в количката
Момичета, да знаете дали дават карти на памперс в Фантастико на пазара, Европата или някой от магазините в Дружба. РАзбрах, че раздавали в Кауфланд, но това ми е много далече

# 251
  • Мнения: 1 273
НИе ще ходим пак натам като се позатопли. Сега обикаляме блока, че не иска да си седи в количката
Момичета, да знаете дали дават карти на памперс в Фантастико на пазара, Европата или някой от магазините в Дружба. РАзбрах, че раздавали в Кауфланд, но това ми е много далече

Ето тук пишат магазините за картите. Има го и фантастико, но не е отбелязано  кои точно. И на мен Кауфланд ми е в другия края на Дружба, ама за тая карта ще трябва да се замъкнем все някой ден, че много искам Жирафчето  Laughing.

# 252
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
То там е проблема,ч е не пише. А питах продавачките и те нищо не знаят както винаги. А мечета имам само 8 и не купувам вече памперс та не ми се бие толкова път Rolling Eyes Ако някой случайно ходи вечер да каже Simple Smile

# 253
  • София
  • Мнения: 1 833
Здравейте, мами от Дружба. То тук в тази темичка рядко се пише, но да ви попитам все пак. Кажете някой добър фризьорски салон около района на пазара, но да е изпитан и наистина добър.

# 254
  • София
  • Мнения: 1 802
Home raider, за добър фризьор незнам. Само не ходи в първия блок от към моста. В мазето под аптеката има фризьорка, нямам думи, добре, че ми прави сешуар та се измих и оправих като се прибрах  #Cussing out Иначе изпитани фризьорки имам в посока Калеята и от към езерото.

Общи условия

Активация на акаунт