Невероятен любовник с малко мозък! Ами сега?!

  • 10 321
  • 131
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Моля, за мнение......

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С чорапите как е?

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте дами,
От скоро илизам с едно момче, което е страхотно визулано, но имаме проблеми с общуването - нямаме много общи теми. Момчето е добро, но има нещо в него, което не ми дава вътрешен покой. Искам да гоо зарежа, но сърце не ми дава да го оставя. Той е адски секси!

# 3
  • Мнения: 0
Извинявам се ако на някой от вас му се струва смешно, но знам, че тук е женски форум и можете да ми дадете съвет, защото много съм объркана!

# 4
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Послушай сърцето си. Прибирай го!  Whistling

# 5
  • Мнения: 5
E, щом не можете да си говорите - може да правите други неща. В дългосрочен план  Cry... Изживей момента.

# 6
  • Мнения: 0
Послушай сърцето си. Прибирай го!  Whistling
Ами ако мине време и му се наситя........ После какво ще правя? Той не е глупав. Да кажем, че не ми импонира на интелекта. Ние сме в различни професионални сфери. Аз работая в сферата на финансите, а той се занимава със спортно - разкрасителни процедури.

# 7
  • Мнения: 4 569
Tи ще го еб*ш ли или ще си говорите за Луната и звездите?

# 8
  • Мнения: 0
E, щом не можете да си говорите - може да правите други неща. В дългосрочен план  Cry... Изживей момента.
Съгласна съм за "Изживей момента", но ако той се влюби?

# 9
  • Мнения: 0

Сексът си е секс, но момчето ме търси постоянно, и не знам как да му обясня, че ме причлича само сексуално?

# 10
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
той може също да вижда само секс в теб  Peace и също може да вижда областите, в които те превъзхожда, според теб не ти е на нивото, неговата гл.т. може да е същата - от друг ъгъл  Peace

остави нещата да се случат, ако нищо няма между вас - извън секса - ще си остане само той, докато се наситите  Peace

# 11
  • Мнения: 0
той може също да вижда само секс в теб  Peace и също може да вижда областите, в които те превъзхожда, според теб не ти е на нивото, неговата гл.т. може да е същата - от друг ъгъл  Peace

остави нещата да се случат, ако нищо няма между вас - извън секса - ще си остане само той, докато се наситите  Peace
Бих оставила нещата по течението, обаче на мен ми тежи на съвестта  newsm78 дано му се наситя по - скоро, че да се свършва това нещо. Обаче пича ме търси постоянно и  се държи с мен като с гадже. Имам ясна представа и опит какво е секс връзка и какво е когато някой иска нещо по - сериозно  #Crazy

# 12
  • Мнения: 4 569
На колко години сте?

Аз работая в сферата на финансите, а той се занимава със спортно - разкрасителни процедури.
Викаш много мускули, малко акъл.
А той добавки с тоя фитнес ползва ли?

# 13
  • Мнения: X
Послушай сърцето си. Прибирай го!  Whistling
Ами ако мине време и му се наситя........ После какво ще правя? Той не е глупав.
Като му се наситиш, ще го зарежеш.    Laughing
Обаче:няма мозък, ама не е глупав?    newsm78
Сигурно и той смята, че не му импонираш на интелекта.
Квит сте.   Grinning

# 14
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
той може също да вижда само секс в теб  Peace и също може да вижда областите, в които те превъзхожда, според теб не ти е на нивото, неговата гл.т. може да е същата - от друг ъгъл  Peace

остави нещата да се случат, ако нищо няма между вас - извън секса - ще си остане само той, докато се наситите  Peace
Бих оставила нещата по течението, обаче на мен ми тежи на съвестта  newsm78 дано му се наситя по - скоро, че да се свършва това нещо. Обаче пича ме търси постоянно и  се държи с мен като с гадже. Имам ясна представа и опит какво е секс връзка и какво е когато някой иска нещо по - сериозно  #Crazy

за какво бихте си говорили с идеалното гадже  Rolling Eyes Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт