Отговори
# 30
  • Мнения: 3 010
Оф да не би да е от тестовете, моите са малко смотани, ама на аптеката нямаше Клиър и купих Хоум тест, някви американски - 5 бр. + един за бременност - 9,80лв. Твоите какви са?

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Денди стига обикаля форумите ами отивай при мъжо....отчет искам после Crossing Arms Mr. Green

# 32
Оф да не би да е от тестовете, моите са малко смотани, ама на аптеката нямаше Клиър и купих Хоум тест, някви американски - 5 бр. + един за бременност - 9,80лв. Твоите какви са?
Май са същите - клиър ову тест - 9,80 лв.  5 за ову + 1 за бременност.
Всъщност ето ги:

# 33
  • Мнения: 3 010
Денди стига обикаля форумите ами отивай при мъжо....отчет искам после Crossing Arms Mr. Green

Херкооооооооооооо, стига си ме юркала бре жена  Flutter

Тиквичке 4увала съм, че тези са най-хубавите, ама моите са други.

# 34
Денди стига обикаля форумите ами отивай при мъжо....отчет искам после Crossing Arms Mr. Green

Херкооооооооооооо, стига си ме юркала бре жена  Flutter

Тиквичке 4увала съм, че тези са най-хубавите, ама моите са други.

А-а-а-а-а сменяй теста Simple Smile
Всъщност наблегнете на бебеправенето де, стига се тества! Бебеправене му е майката! Аз се мъча да се убедя да не мисля глупости, ама... страх бе, женска му работа!

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Херкооооооооооооо, стига си ме юркала бре жена  Flutter
Контрол ти требе на тебе...контрол Mr. Green
Тиквичке тези тестове за ову са хубави Peace

# 36
  • Мнения: 3 010
Ооооооооофф, и аз се мисля ужасттт.
Утре отивам при Докито и си искам лапаротоооооооооо

# 37

Тикичка, по-добре е инсеминацията да се прави на спукан фоликул, така че се зареди с търпение следващите 2 седмици.
Знам миличка, че е по-добре, но проблема е че не знам точно кога я е свършил тази работа! Вчера зверски ме боля вечерта - после след час спря. Сутринта ме боцна (ама и сега ме боцка) и на УЗ се видя, че е спукан. И сега правя едни диви изчисления - ако се е спукал в 18:00 вчера, при инсе днес в 12:00 хич да не се надявам на нещо...

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Денди, ама и твоя ли док ти е изписал стимулация без снимка на тръбите преди това? newsm78 newsm78
Ако да , значи вече им става навик. Не бързай така за лапароскопия, мини през снимка пък тогава

# 39
  • Мнения: 7 716
Mur, vesimira, Тиквичка, успех.
Тиквичка, като ти правиха инсеминацията, лекарят не видя ли дали фоликулът се е спукал? Rolling Eyes
Лекси, изчакай изследванията, особено на ФСХ, много е показателен за яйчниковия резерв.

# 40
  • Мнения: 3 010
Денди, ама и твоя ли док ти е изписал стимулация без снимка на тръбите преди това? newsm78 newsm78
Ако да , значи вече им става навик. Не бързай така за лапароскопия, мини през снимка пък тогава

Ва , да не съм правила, ама той ме е усведомил и каза, да си направя ако искам или той също може, ама аз реших първо да се пробвам с Клостила и после ще му мисля.
Оф аз искам направо лапаро, за да може веднъж да се приключи с всички изследвания. Верно, че може да се получат сраствания ако не забременея, но от друга страна след цветната снимка пак може лапаро да се наложи. Ва аз имам операция на яйчник от киста, същият вече втори месец, не прави фоликули. По време на операцията ми надупчиха яйчниците, че бяха поликистозни имам и нередовен цикъл, последно беше без ову и така.............За това си мисля ,че направо съм за лапаро.  Wink

# 41
  • Мнения: 56
Ва , да не съм правила, ама той ме е усведомил и каза, да си направя ако искам или той също може, ама аз реших първо да се пробвам с Клостила и после ще му мисля.
Оф аз искам направо лапаро, за да може веднъж да се приключи с всички изследвания. Верно, че може да се получат сраствания ако не забременея, но от друга страна след цветната снимка пак може лапаро да се наложи. Ва аз имам операция на яйчник от киста, същият вече втори месец, не прави фоликули. По време на операцията ми надупчиха яйчниците, че бяха поликистозни имам и нередовен цикъл, последно беше без ову и така.............За това си мисля ,че направо съм за лапаро.  Wink

Аз мислех като теб dendy! При мен нещата са горе долу следните. Когато започнахме да пробваме стана на 3 месец, за съжаление извънматочно. Следсвие: премахната тръба, и надупчен яйчник. Една година безполезни опити, в началото на втората отново бременност, за съжаление спонтанен аборт. След това още една година безполезни опити! И през цялото това време жертва на различни лекарски грешки и постоянна смяна на лекари.  Confused Но за лапаро бих се замислила точно защото си мисля че проблемите с външната механична намеса в организма се увеличават вместо да ми помагат. Такъв страх брах преди всяка една снимка, че може да ми е запушена едничката ми останала тръба, че не рискувам за нищо да легна под пълна анестезия и да ме ровят отвътре без абсолютно сигурно доказана причина за това. Но както си решиш в крайна сметка изборът е твой!  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 856
Денди, последните дни всички се опитват да те убедят че е по-добре да си направиш цветна снимка и чак след това лапароскопия, ако се наложи. Искам и аз да ги подкрепя. Освен всички причини, които ти изтъкнаха другите момичета (съпоставка между цена, сложност, потготовка), при теб има установен проблем с овуто, което е достатъчно за да е трудно забременяването. Смятам, че това е проблема върху който трябва да се съсредоточиш. А цветната снимка просто ще изключи проблем с тръбите. Всичко ще е ясно за 15 мин. Ще ти сложат обезболяващо, така че вероятността да се получи спазъм е много, много малка.

# 43
Mur, vesimira, Тиквичка, успех.
Тиквичка, като ти правиха инсеминацията, лекарят не видя ли дали фоликулът се е спукал? Rolling Eyes

Видя разбира се, беше се спукал сам самичък! Simple Smile
Направо чудо! Друг е въпроса, че подозренията ми са че се спука вчера в 18:00... което означава, че не трябва да се надявам особено!

# 44
  • Мнения: 3 010
Офффффф, много ми е объркано, моми4ета и нямам мира..............за това ви тормозя с тея неща. Мърче, а това обезболяващо  какво е? Честно пове4е ме е страх от цветна снимка от колкото от лапарото. Тъпо е от моя страна, но факт. Благодаря ви моми4ета за вниманието. Много сте мили4ки ей. Обичкам си ви.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт