Картичка от другия край на света! - тема 2

  • 19 268
  • 748
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862










За проекта

Целта на този проект е да даде възможност на хората да получават картички от целия свят, напълно безплатно.
Всъщност, почти безплатно! Идеята е следната:
ако изпратиш картичка, и ти ще получиш поне една от произволно избран postcrosser от някъде по света.

Защо? Защото, също както авторът, има много хора, които обичат да получават обикновена поща.
Елементът на изненадата, да получаваш картички от целия свят
(и от места, за които може би не си и чувал преди),
превръща пощенската ти кутия в кутия на изненадите – а кой не би искал това?

  
Как работи?

Първо, кратката версия:
1.Поискваш адрес от сайта
2.Изпращаш пощенска картичка на този адрес
3.Чакаш да получиш картичка
4.Регистрираш картичката на сайта

Първата стъпка е да поискаш да изпратиш картичка на сайта.
Сайтът ще ти покаже (и ще ти изпрати имейл) с адреса
на друг регистриран потребител на сайта и с идентификационния номер на картичката
(например: Postcard ID BG-786).
След това трябва да изпратиш пощенска картичка на този потребител.

Потребителят получава твоята картичка и я регистрира на сайта с идентификационния номер, който си написал на картичката.
В този момент ти също вече можеш да получаваш картички от други потребители.
Твоят адрес вече може да се появи сред произволно избраните адреси за следващия потребител,
който иска да изпрати картичка. Откъде ще дойде картичката – това е изненада!

Във всеки един момент можеш да имаш 5 „пътуващи” картички.
Всеки път, когато изпратена от теб картичка е регистрирана на сайта като получена,
можеш да получиш нов адрес от системата, за да изпратиш нова картичка.
Колкото повече картички изпращаш, толкова повече расте разрешеният ти брой за едновременно „пътуващи” картички.

Имате още въпроси?
Потърсете отговор в раздел Помощ или във Форума.






 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

тема 1

 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

 

Последна редакция: вт, 17 сеп 2013, 11:30 от К А Т И

# 1
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кати   bouquet

Най-добре в хоби наиситна да се премести  Peace

И сложи линк,към предната тема  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 350
Пу  втора!    bouquet Hug

# 3
  • Мнения: 6 031
И аз съм тук!
КАТИ, благодаря за новата тема!   bouquet

# 4
  • Мнения: 796
Кати, благодаря за темата  bouquet

# 5
# 6
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Изпратих запитване за преместване..  Peace

# 7
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз съм тук, чета ви, но не пиша, защото при мен няма развитие. Пуснати 5 картички, пътуват поне 10 дни вече и нито една още не е пристигнала, или поне регистрирана. Надявам се да се "отпуши" скоро!  Wink

# 8
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Кати, мерси за темичката!   bouquet

А какво ще кажете, който няма нищо против, разбира се, в началото на темичката да слагаме линкове към нашите профили в сайта. Но имам предвид от следващата тема, знам каква разправия е да се пуска първи пост и не искам да тормозя Кати да го преправя след като го е пуснала веднъж.  Hug Пък и то ще изисква време да се съберат линковете към профилите

# 9
# 10
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
А какво ще кажете, който няма нищо против, разбира се, в началото на темичката да слагаме линкове към нашите профили в сайта. Но имам предвид от следващата тема, знам каква разправия е да се пуска първи пост и не искам да тормозя Кати да го преправя след като го е пуснала веднъж.  Hug Пък и то ще изисква време да се съберат линковете към профилите

Съгласна  Peace Hug
Ще помагаме на Кати,ако трябва  Hug

# 11
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Кати, мерси за темичката!   bouquet

А какво ще кажете, който няма нищо против, разбира се, в началото на темичката да слагаме линкове към нашите профили в сайта. Но имам предвид от следващата тема, знам каква разправия е да се пуска първи пост и не искам да тормозя Кати да го преправя след като го е пуснала веднъж.  Hug Пък и то ще изисква време да се съберат линковете към профилите
 

Това и аз си го мислих. Аз съм съгласна. Ще имам предвид за следващата, който иска с профила си да е на първа страница, да си каже и да се покаже..  Mr. Green
И наистина ще е по-добре за следващата тема, че сега събирането ще е бавно и може да се заключи темата, до като ги събера..  Peace

# 12
  • Мнения: 150
КАТИ,    bouquet

Вчера си пуснах картичката до Китай, 4 пътуват все още за Русия, така че се очертава застой при мен. Laughing

# 13
  • Мнения: 138
На моята рускиня й е време да си получава вече картичката, обаче като й гледам профила, без значение от къде са й изпращали картички, ги регистрира я на 50, я на 80-тия ден  Shocked

# 14
  • Мнения: 1 196
И аз при Вас   Hug

Общи условия

Активация на акаунт