На море в Турция - тема 26

  • 101 015
  • 760
  •   1
Отговори
# 330
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ааа, не сме се разбрали така ooooh!...и аз забелязах, че изчезна надписа за до 25% отстъпка Mr. Green...ще чакаме другите агенции, не са единствени.

# 331
  • Мнения: 0
 newsm10 cska_kazanlak май има право за  ПУЦАНЕТО.....

# 332
  • Мнения: 5 459
и на мен ми се отщя от тях....

# 333
  • Мнения: 60
Като погледнах цените на „Партнер Травел“ сравних с това ,което платихме това лято-300лв отгоре
За същата дата в същия хотел-ние бяхме с „Дорис“.Ще изчакам отново техните оферти ,а и на други ТА
Надписа -до 25% при ранни записвания изчезна без следа.

# 334
  • Мнения: 2 134
До 25% може да означа и 5 и 10% - максимума е 25
Мисля,че все още ТО нямат готови цени за лято 2014,
сега са на вълна Коледа и Нова година.

# 335
  • Варна
  • Мнения: 10 558
До 25% може да означа и 5 и 10% - максимума е 25
Мисля,че все още ТО нямат готови цени за лято 2014,
сега са на вълна Коледа и Нова година.

За това казвам,четете,едно е да ти дадат 25%,друго е до 25%,не го казвам с лошо,искам само после да няма разочаровани Peace Hug

# 336
  • Мнения: 3 021
Аз смятам, че е рисковано и не е необходимо през м.ноември да се гледат цени за след 6-8 месеца. Не мислете, че колкото е по-рано, толкова по-ниски ще бъдат цените. Мисля, че това си е просто кукичка от фирмите, защото предполагат, че повечето хора мислят така, а и защото толкова рано много от фирмите работят по Коледните и НГ програми и все още не предлагат почивки за следващата година. Забелязала съм, че понякога, за доста хотели, цените не се променят и през м.януари, и през м.февруари, или ако е имало разлика, то тя е била от порядъка на 10-20 евро. Така че изчакайте да има повече оферти от различни фирми, за да направите по-добър избор.

# 337
  • Мнения: 134
Здравейте,
нека кажа няколко думи за моята почивка, без да влизам в много детайли се надявам да бъда полезна. От 12-19.10 бях в хотел Батихан Кушадасъ.
Пътувахме със собствен транспорт - удоволствие е да се шофира в Турция, никакви проблеми, след Кушадасъ ходихме в Истанбул и навъртяхме доста километри. За тези, които ще предпочетат този вариант на БГ границата искат отрязъка от винетката, това ме изненада затова го споменавам и естествено от турска страна - зелена карта.
Времето през това време на годината вероятно е въпрос на късмет, за нас - първите 5 дни всеки ден бяхме на плажа - хубав плаж, чиста вода, супер. Температура на въздуха 26-30 гр, на водата не разбрах, но много приятна за къпане. Останалите 2 дни захладня и използвахме да посетим спа центъра в хотела и Ефес.
Сега за хотела - съотношение цена - качество бих казала, че си заслужава погледнато отвсякъде. Ние сме от Варна и мъжо работи 25 год по комплексите, има впечатления от много хотели висока категория и негово мнение е, че у нас също се предлага вече всичко, но се работи с много по-малко персонал и съответно качеството на обслужването пада. Естествено намери и  минуси. Например това, че няма къде да пиеш едно хубаво еспресо. Нямат машини за такова кафе, дори и срещу заплащане. Храна има колкото и каквато поискаш по всяко време на деня и по всички обекти, всеки ще намери нещо за себе си. На нас лично ни допадна доста телешкото в различните му вариации. Предлагаха и някакво, предполагам, овче, но на нас не ни хареса особено, беше някак тежко. Иначе обожаваме агнешко, дори шилешко. Липсваха ми супите, имаше винаги по една крем супа само, имаше и неща, които никога не бих хапнала, а десертите за мен са прекалено сладки, но това е въпрос на вкус и не бива да се има в предвид. Във всеки случай не само, че няма да останете гладни, а напротив. Сега се чудим как да сваляме килограмите  Grinning Хладилните витрини из комплекса винаги бяха заредени с мин.вода и айрян, който на нас много ни хареса, особено за плажа. На бара до басейна предлагаха много приятни коктейли.
Стаите се почистваха редовно, кърпи сменяха всеки ден, спално бельо на два дни.
За спа центъра няма да пиша, освен това, че ако не запишеш достатъчно от платените услуги, отношението се променя тотално, дори доста ме издразниха, но не исках да си развалям почивката с тях.
Като заключение ще кажа отново това, че съотношението цена - качество - отлично. Има всичко, от което се нуждае човек, дори и в повече, най-важното е нагласата и доброто настроение.
 newsm10 smile3525

# 338
  • Мнения: 60
Обръщам се за помощ!Може ли някой да направи сравнение между „Мерсин бийч“ и „Омер“?
Или коментар на 2 хотела.За „Омер“ намерих отзив на 1стр.,но за „Мерсин бийч“не можах да открия
нищо,а снимките към описанието на хотела ми се виждат доста стари.Благодаря предварително на всеки,който си направи труда да ми отговори.

# 339
  • Мнения: 2 787
Обръщам се за помощ!Може ли някой да направи сравнение между „Мерсин бийч“ и „Омер“?
Или коментар на 2 хотела.За „Омер“ намерих отзив на 1стр.,но за „Мерсин бийч“не можах да открия
нищо,а снимките към описанието на хотела ми се виждат доста стари.Благодаря предварително на всеки,който си направи труда да ми отговори.
През 2012 г септември бяхме в Мерсин, хотела е малко старичък вътре, но всичко друго беше ок, НО тази година бяхме в Палм Уингс, който е на 100 м от Мерсин, и говорейки с други българи разбрахме колко е променено всичко, бяха много разочаровани, в последствие разбрахме че имат нов готвач и някаква промяна в мениджмънта, което силно е влошило нещата. За другия хотел не знам нищо, дано да съм ти била полезна.

# 340
  • Мнения: 1 525
Аз съм била в Омер през 2010-та. Доволна бях. Вече има и нова сграда.
Мерсин е старичък. Не е реновиран. Мисля и че не е много популярен...

# 341
  • Мнения: 262
Твърдо -Omer HV1 е за предпочитане пред Mersin. Не може и да се сравняват двата хотела,защото са много различни,но факт е че Omer е на 5-6 км. от центъра, а Mersin на около 14 . А и Мерсин е много стар хотел,вече и с лошо обслужване по отзиви на почиващи този сезон.

# 342
  • Мнения: 262
 newsm59 на Diana _Don . С пожелание за здраве ,късмет,успехи и все така да е всеотдайна към нуждаещите се от съвет за турските курорти и хотели.    bouquet

# 343
  • Мнения: 2 134
От почиващи в "Мерсин" - всички бяха разочаровани тази година.

# 344
  • Мнения: 60
Благодаря на всички,които се включиха с мнения за „Мерсин“ и „Омер“.Благодарение на вас разбрах,че  „Мерсин“ не си струва.От „Виста Хил“ се виждаше „Омер“-сега разбрах по снимките,има
много голяма градина, но май плажът е доста тесничък,но четох във форума,че е плитък.

Общи условия

Активация на акаунт