Средностатистическа форумка

  • 26 197
  • 450
  •   1
Отговори
# 375
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На нас и лошото ни е хубаво.

# 376
  • Мнения: 229
Сладуранке, специално горещо ти желая успех в бебеправенето, ти ще си една прекрасна майка - форумка с това чувство за хумор!!! Очакваме те скоро с лентичка!
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря много  love001
Искам да добавя, че бебето е толкова гениално, че се грижи само за себе си, когато се напишква или нааква си сменя само памперса, преоблича се, нощно време когато се събуди и е гладно решава да пожали своята майчица и си прави само ядене. Понякога /но само в редки случаи/ когато няма кой да разходи кучето бебето едва проходило, но много добре ориентиращо се в обстановката в квартала свършва тази работа smile3532

# 377
  • Мнения: 951
32.Епилира се по 2 пъти на ден и всяка седмица ходи на антицелулитни масажи.

Ама моля ти се,КАКЪВ ЦЕЛУЛИТ,КАКВИ КОСМИ?Ние не сме запознати с подобни термини! hahaha

# 378
  • Мнения: 229
32.Епилира се по 2 пъти на ден и всяка седмица ходи на антицелулитни масажи.

Ама моля ти се,КАКЪВ ЦЕЛУЛИТ,КАКВИ КОСМИ?Ние не сме запознати с подобни термини! hahaha
Ванилийка тя няма целулит, но ходи профилактично, защото е чула тука във форума, че другите майки имат и я е страх да не и излезе и на нея smile3532

# 379
  • Мнения: 2 309
Луди ли сте? Толкова страници сте изписали с фантасмагории... ooooh! И ви е смешно... Няма такива майки във форума просто.
има имаааааааааааа и още как признай си,моля те!!! PraynigОсобено по точка 234 Laughing

# 380
  • Мнения: 310
Луди ли сте? Толкова страници сте изписали с фантасмагории... ooooh! И ви е смешно... Няма такива майки във форума просто.

Е.......може да няма сега, ама после....... Трябва да знаем какво всъщност да направим и как да се държим, за да сме перфектни жени и майки. Joy Joy Joy

# 381
Бебето й е винаги планирано.Ама моля ви се какви са тези бебета станали случайно и майките им решили да ги задържат   People No Good Най-хубавите бебета са тези дето ги планираш 10-20 години

# 382
  • Мнения: 3 447
Много обича да заклеймява, да започва изреченията си с "Аз никога" и да ги завършва с "!!!" Mr. Green

# 383
  • Мнения: 421
Преди да отговори, първо си прави чернова на постинга, защото думите и ще се гледат под лупа smile3523и може да те обори с факти от енциклопедията smile3529

# 384
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
От средностатистическа отидохме май на идеалната форумка, ама айде от мене да мине, нека и аз да подопълня, макар че не съм чела всичко- безумно много е.

Та, да си дойда на думата все пак.

ИДЕАЛНАТА МАЙКА НИКОГА, АМА НИВГАШ НЕ ДАВА НА ДяТЕТО ДА ЯДЕ ОТ ЛОШИТЕ БОМБОНИ, НИКОГА НЕ МУ КУПУВА ЗРЪНЧО И ГО ЛЕКУВА САМО И ОСНОВНО С ХОМЕОПАТИЯ!!!

# 385
  • Мнения: 5 577
Бебето й е винаги планирано.Ама моля ви се какви са тези бебета станали случайно и майките им решили да ги задържат   People No Good Най-хубавите бебета са тези дето ги планираш 10-20 години

ПОКЛОН!

ПРЕВЪЗХОДНО.  Peace

# 386
Не прочетох всичките 20 страници но все пак искам да отбележа че ТАКАВА ЖЕНА В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТ НЯМА
поне аз не познавам нито една....................
но понеже във форума не се познаваме или поне аз не познавам никоя от вас то да АЗ СЪМ ПЕРФЕКТНА


(женски му работи)


# 387
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Мисля, че сме забравили да споменем, че понякога, просто ей така заради естетическото удоволствие (защото иначе си има камериерка, нали ) простира прането си като го сортира по цветове, дължина, вид, материя, и задължително го защипва с подходящо подбрани по цветове щипки.  Laughing

# 388
  • Мнения: 1 735
Свири на минимум 5 инструмента,пее малко по-нежно от Сара Брайтман,и е с доста по-широк диапазон от Марая Кери.  fiuuuuuu
След раждането косата й се  е сгъстила,вместо да пада.Да не споменаваме ,че госпожата е родила с един единствен напън,понеже се е напънала качествено!  Mr. Green Цялото раждане е траяло 20 мин. и е започнала да прави секс два дни след това(в кенефа на Родилното,по време на свиждане). Crazy

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 4 593
Майко мила!!! Това пък откъде го измисли???

Общи условия

Активация на акаунт