Средностатистическа форумка

  • 26 154
  • 450
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 405
Да си плюя на ръцете smile3508 Тя! чете всички теми отначало до край, не като някои дето само първата четат и евентуално втората Mr. Green
Това средностатистически форумки ли са, а ? Mr. Green

Да не се разсърди някой, цялата тема е една безобидна шега!

# 421
  • Мнения: 229
Хайде пак Mr. Green утре в две редици строени и начело със sladuranka на чичо доктор Twisted Evil
Отивам отивам на доктор. Даже пуси за мен първото място в редицата. Аз като една несредностатистическа форумка не обичам да чакам да се изредят всички баби и дядовци в кабинета. Виж ТЯ не прави така- за нея даже е чест да почака на опашката с тези така мъдри, зрели и улегнали хорица.

# 422
  • Мнения: 3 376
Джуманджи, няма да се обиждаме сега на чел/не чел Луис Карол/не е жена/.
Едва ли има човек да не знае, че 'сгладне' е времето по пладне, когато огладняваш Wink
Пък и аз по си падам по частта с 'додните и фижни хущи' Grinning

Ще съм ти много благодарна, ако си сложиш в подписа тази част. Че аз от цялото "Джаберуоки" си спомням само куплета, който е в моя подпис. Laughing

П.П. Личи си, че аз като една от най-видните форумки, съм изключително начетена и не е нужно да ми се обяснява кое от къде и защо е цитирано - аз много добре знам!

# 423
  • Мнения: 550
В последно време са се навъдили едни много изнервени средностатистически форумки, на които всичко им е криво и им пречи. Все не може да им се угоди, но според мен си нямат други по смислени занимания. И май не е много вярно, че гради кариера, по вероятно е да е домакиня, полуизкрейзила от стоене вкъщи.

# 424
Снощи дори не си е и помисляла какво е това Трифон Зарезан - този глупав пиянски празник. Съпругът й я е завел в Кемпински-Зографски на престижна и лъскава вечеря. Целият ресторант е бил затворил врати в тяхна чест. Симфоничен оркестър свири в единия ъгъл приглушено романтични мелодии. Пият от най-скъпото шампанско, ядат трюфели, мъжът й и подарява скъп швейцарски шоколад във формата на сърце. Когато тя отива в тоалетната, той умело скрива пръстен с диаманти в чашата й. Огромна е изненадата й в чест на тяхната голяма любов.
Кой от всичките над 70 музиканти в симфоничния оркестър свири приглушено бе, душа? Оня с чинелите ли? Joy

# 425
  • Мнения: 229
Снощи дори не си е и помисляла какво е това Трифон Зарезан - този глупав пиянски празник. Съпругът й я е завел в Кемпински-Зографски на престижна и лъскава вечеря. Целият ресторант е бил затворил врати в тяхна чест. Симфоничен оркестър свири в единия ъгъл приглушено романтични мелодии. Пият от най-скъпото шампанско, ядат трюфели, мъжът й и подарява скъп швейцарски шоколад във формата на сърце. Когато тя отива в тоалетната, той умело скрива пръстен с диаманти в чашата й. Огромна е изненадата й в чест на тяхната голяма любов.
Кой от всичките над 70 музиканти в симфоничния оркестър свири приглушено бе, душа? Оня с чинелите ли? Joy
Е са те са специалисти , а и в нейна чест трябва да се правят чудеса.

# 426
  • София
  • Мнения: 11 117
Хайде пак ...  Wink
Не може да няма още таланти ...  Laughing

# 427
  • Мнения: 3 091
Хайде пак ...  Wink
Не може да няма още таланти ...  Laughing
ЩО не се кротнеш малко?!? Sunglasses Laughing Wink

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!

# 428
  • София
  • Мнения: 6 743

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!
Да, така си е.И други работи правя междувременно, ама няма да ви ги споделям  bowuu Mr. Green

# 429
  • София
  • Мнения: 11 117
Хайде пак ...  Wink
Не може да няма още таланти ...  Laughing
ЩО не се кротнеш малко?!? Sunglasses Laughing Wink

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!

Средностатистическата форумка не е кротка !  Mr. Green

Няма да кротна, пЪк  Laughing

# 430
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хайде пак ...  Wink
Не може да няма още таланти ...  Laughing
ЩО не се кротнеш малко?!? Sunglasses Laughing Wink

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!

И се труди също! /Е, хайде, от мен да мине - за сметка на френската любов Mr. Green/

# 431
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Хайде пак ...  Wink
Не може да няма още таланти ...  Laughing
ЩО не се кротнеш малко?!? Sunglasses Laughing Wink

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!
rotfImao
Знаех си аз, че трябва да наблегна на арфата! От утре съм на уроци по:
арфа;
еротичен масаж;
три западни и три източни езика;
сказки по кърмене и захранване;
Както и на:
кола маска, навсякъде - на мен, на мъжа ми, на детето и на кучето (хамстерът избяга, верицата му)!  smile3521
Ей ся вече ме амбицирахте! newsm44

# 432
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!
Да, така си е.И други работи правя междувременно, ама няма да ви ги споделям  bowuu Mr. Green

И защо? Нали сме тук да си споделяме? Grinning

# 433
  • Мнения: 1 072
Може и да прекарва само 26,27 минути дневно във форума, но само да кажеш думичка и ти пуска 15-16 линка към подобни теми, повечето от които истински попадения.  #2gunfire

# 434
  • Мнения: 3 447

- ТЯ, средностатистическата форумка, прекарва във форума по 27,67 минути дневно... Пише и чете в темите докато готви, чисти, пере, прави френска любов на съпруга, (не мога да се стърпя), и СВИРИ НА АРФА!
Да, така си е.И други работи правя междувременно, ама няма да ви ги споделям  bowuu Mr. Green

И защо? Нали сме тук да си споделяме? Grinning
Аз ще те светна - прави ТОРТИ  chef Grinning

Общи условия

Активация на акаунт