My Toys - В света на играчките - 49!

  • 79 536
  • 1 032
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 235
Този линк го пращат в мейла уведомяващ, че са изпратили пратката.Аз още нямам такъв.Sad

# 616
  • Мнения: 68
 dora7511, пиши им, даже им пиши във фейсбук, там отговарят до няколко часа, може да ти пратят и код за извинение, но по принцип гледат да си спазват сроковете, които са обявили. Миналия месец поръчах на 11-ти, обработиха ми поръчката на 23-ти, получих я на 31-ви. Реално бяха закъснели само с 2 дни с обявен срок от 8 до 13 работни дни.

# 617
  • София
  • Мнения: 6 269
Ние така и не успяхме да пуснем поръчката онзи ден. Имаха целия ден техничекси проблеми, на последнат астъпка отхвърляше картата и не само, че не успяхме да се възползваме от Final Sale, ами и блокираха сумата.

# 618
  • Мнения: 1 668
За първи път ще пускам поръчка от сайта, кошница за кола си намерих изгодна, намерих и код -10е в нета- хвана ми се. Та въпросът ми е - има ли шанс в последствие да ми откажат кода, че не ми е пратен лично?!

За Лего - защо не гледате в англ. амазон, цените са доста по-изгодни, когато има намаления.

Ако някой от Пловдив иска да се включи, може да ми пише на ЛС да си разделим доставката.

# 619
  • Мнения: 329
Момичета, искам да купя тази игра на старо http://www.mytoys.de/Haba-HABA-4655-SPIELE-Meine-ersten-Spiele-E … a02.04.03/1902591
Случайно някой от вас да я има и да я продава?

# 620
  • Димитровград
  • Мнения: 207
Момичета къде мога да погледна за изгодни кодчета евентуално. newsm78 newsm78 newsm78

# 621
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Пишеш My Toys Gutschein в гугъл и ще ти излязат.

# 622
  • Димитровград
  • Мнения: 207
 newsm51 newsm51 newsm51

# 623
  • Мнения: 235
Страхувам се да пиша, за да не ми хвната новия акаунт. Моя позната наскоро си направи нов, поръча и после им писа (защо се бавят, да сменя адреса за доставка) и получи мейл,че има право само на един акаунт на домакинство.И не й задвижиха поръчката.На края тя я анулира.
Иначе в моя случай мина седмица. Ще изчакам още малко. Сумата на поръчката е голяма и е за трийсетина артикула, та може да им трябва време да съберат нещата.
А тези 8-13 дни са обявени за какво?

# 624
  • Мнения: 1 270
Ще поръчвам Лего Дано ми хване код за 10 евро.
Писах и на Магията с въпрос дали го има  newsm78 че ми е за подарък за другата седмица и ще правя молебени да пристигне до петък.
Някой ако има нещо за пускане. От Русе съм.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
за другата седмица за подарък и ти се рискува с майтойс  Thinking

# 626
  • Мнения: 27
Момичета,ще пускам поръчка за първи път и се чудя мога ли да ползвам някой код и от къде да го взема?Нещо не се ориентирам.Предварително Благодаря!

# 627
  • Мнения: 1 270
за другата седмица за подарък и ти се рискува с майтойс  Thinking
Хаххаха, ами рискувах. Тук ми поискаха 290 лв. за въпросното Лего. От там с доставката излезе 207 лв. Иначе днес в 12 е взета от DHL

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
стискам палци, аз имам поръчка дошла за 3 работни дни и такава дошла за 15...затова. За лего няма спор! А за точно това лего, цените тук са безобразни

# 629
  • Мнения: 83
http://www.mytoys.de/laHobba-laHobba-Inliner-blau/Inliner-Rollsc … .07.01.02/2459468 

Някой има ли тези ролери? Колелцата хубави ли са? А обувката дали е удобна като й се сменя размера?

А и някой пускал ли е с код за нов клиент тия дни? Аз намерих само 10MYTOYS2014 и от Тойса казват, че е изтекъл.

Общи условия

Активация на акаунт