Пазаруваме от George (ASDA) - тема 5

  • 53 850
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 980
              
                                                Добре дошли в темата за пазаруване от George

                                    

От Джордж пазаруваме изгодни дрешки за малки и големи. Постоянно има промоции и намаления.

Поръчваме с българска карта на адрес на доставчик в UK.
Билинг и шипинг адресите трябва да са еднакви
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.


От време на време има кодове за намаление или друга промоция, но обикновено са персонални и са много рядко.

Можете да пазарувате от Асда Джордж и Асда директ в 1 поръчка, като ви се начислява една обща доставка.

При проблеми с поръчките, пишете на този мейл : asda1@mailgb.custhelp.com (това  е адреса на Asda Customer Service )

Линк към предишните теми: Тема 1,Тема 2,Тема 3, Тема 4

                                                    ПРИЯТНО ПАЗАРУВАНЕ НА ВСИЧКИ

Последна редакция: пт, 01 ное 2013, 08:28 от TopKids

# 1
  • Мнения: 1 105
Благодаря за новата тема!   bouquet
TopKids ,може ли доката все още можеш да редактиравш да вмъкнеш и това
asda1@mailgb.custhelp.com това им е адреса на Asda Customer Service
да не питаме постоянно за него! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 659
Днес ще си взема от превозвача още неща от намалението и ще пиша после отзиви Grinning

# 3
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
А мен ме интересува, дали ще пуснат нови палта или дебели якета за момичета 6-7 години? Следа ги, но нищо интересно няма. Ще пускат ли или да се насича към друг сайт?  Peace

# 4
  • Мнения: 980
Готово, успях да го вмъкна Simple Smile

Аз също чакам поръчка, но сигурно ще е при мен в Понеделник или Вторник.

ПС: Напоследък все така си пускам поръчките, че отиват при превозвача точно в деня на тръгване на камиона и пада едно чаканееее  Crazy  Докато дойде ред за следващия камион, после още 7 дена път насам и някой друг ден за сортиране и да ми я пратят...


cydonia , би трябвало поне до края на ноември да вкарват нова зимна стока. Няма как да знаем какво ще има, но то и по-добре така, отколкото като в СпортсДирект, пускат предварително артикули, които ще бъдат налични след 1 месец да речем и само се дразниш.....

# 5
  • София
  • Мнения: 2 799
TopKids, благодаря за темата   bouquet

# 6
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
Благодаря ти  TopKids, ще продължавам да следя.  Hug

# 7
  • Мнения: 8 242
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.

От време на време има кодове за намаление или друга промоция, но обикновено са персонални и са много рядко.


Тези двете не са верни изобщо.
Безплатна доставка има само ако има код за такава или промоция за известен период (над определена сума).
Кодовете за намаление не винаги са персонални и изобщо не са чак толкова рядко  Wink

ПС: Напоследък все така си пускам поръчките, че отиват при превозвача точно в деня на тръгване на камиона и пада едно чаканееее  Crazy  Докато дойде ред за следващия камион, после още 7 дена път насам и някой друг ден за сортиране и да ми я пратят...
На мен винаги ми качват абсолютно всичко пристигнало в деня на тръгване на камиона.
Кой тоз превозвач твоя  newsm78

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
и аз чакам още една поръчка утре да пристигне с куриер от София, та нямам търпение вече Simple Smile

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Само се записвам да ви хвърлям по едно око. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 031
За темата!   bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Доставката е 2,95 паунда и не зависи от броя неща или обща сума на поръчката, безплатна има за някои неща но са мнооого рядко.

От време на време има кодове за намаление или друга промоция, но обикновено са персонални и са много рядко.


Тези двете не са верни изобщо.
Безплатна доставка има само ако има код за такава или промоция за известен период (над определена сума).
Кодовете за намаление не винаги са персонални и изобщо не са чак толкова рядко  Wink

ПС: Напоследък все така си пускам поръчките, че отиват при превозвача точно в деня на тръгване на камиона и пада едно чаканееее  Crazy  Докато дойде ред за следващия камион, после още 7 дена път насам и някой друг ден за сортиране и да ми я пратят...
На мен винаги ми качват абсолютно всичко пристигнало в деня на тръгване на камиона.
Кой тоз превозвач твоя  newsm78
Освен това има ограничение за броя на артикулите, които могат да се сложат в 1 поръчка

# 12
  • Мнения: 822
Да не ви изпусна.

# 13
  • Мнения: 4 032
Да се запиша и аз. А колко неща мога да сложа в една поръчка? Мен веднъж ме спря на 67 мисля

# 14
  • Мнения: 8 242
Да се запиша и аз. А колко неща мога да сложа в една поръчка? Мен веднъж ме спря на 67 мисля
50 позиции
Всяка позиция може да е макс. 10 бр. Simple Smile
Значи общо 500  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт