lookfantastic.com 2

  • 66 883
  • 739
  •   1
Отговори
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63



International Standart Delivery  - FREE (5-9 working days) 
 
International Tracked Deliveryза България  £4.99   (4-8 working days)

По мои наблюдения и също така на съфорумки, обикновено поръчките пристигат  за 14-15 дни (т.е. 10 работни)

Поръчките идват по пощата. По опцията standart delivery има код за проследяване до момента на отпътуване за България. www.trackmail.co.uk


!!!Плащане !!!

GBP или EUR … за мен е по-изгодно да се плаща в паунди, но в крайна сметка всеки си преценява

Вариант 1 
  като се начислява допълнителна такса 1% върху крайната сума на поръчката.


Вариант 2

няма допълнителни такси



След финализиране на поръчката и успешна транзакция обикновено изпращат продуктите до 24ч.


Важно!!!
Възможно е да канселирате поръчката си или избран/и продукт/и от нея. Това става от менюто My account -> Your orders. Има бутон view и бутон cancel. Също така трябва да опишете и мотивите си. Mогат да се канселират само поръчки, чиито статус все още е Processing. Имайте предвид обаче, че не винаги отказването на поръчка или даден продукт е възможно. Трябва да действате много бързо след финализирането на поръчката, защото повечето пъти се правят на “много бързи” и връщат имейл, че отказа не е възможен, защото поръчката вече се подготвя за изпращане  /тук говорим за време в рамките на 5-30 мин./ Общо взето е на късмет


В случай, че не получите поръчката си може да отворите диспут в Пейпал или да се свържете със сайта. Тяхната политика е такава:
Item not received
We apologise if you have not received your item. This is not common and we want to resolve this as quickly as possible for you.
To receive a refund or a replacement, you must inform us that you have not received your item within 21 days from the day on which you received an email from us confirming that the item had been dispatched.


***Кодове за отстъпки ***
Такива има почти всеки ден. Повечето важат за няколко часа или няколко дни. Ако сте се абонирали за техния newsletter ще получавате и индивидуални кодове по имейла. Най-долу с дребни букви пише до кога е валиден кода и какво изключва.
 Важно е да знаете, че много пъти им автоматични намаления от сайта на дадена марка или департамент продукти. Тези вече намалени продукти почти винаги могат да се намалят още с някой от кодовете активни в момента.
Няма да слагам кодове на първа страница, а предлагам всеки да пише когато се сдобие с такъв, защото се сменят много бързо
  Hug

ПОДАРЪЦИ
Ако пазарувате за по-солидни суми винаги ще имате подарък към поръчката, а някога може и подаръците ви да достигнат до 4-5. Принципно се слагат автоматично в кошницата, ако не е посочен някакъв код, който да ги сложи.


тема1

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Първа! Благодаря за темата. Чакам поръчка от 15/10/2013. Искам само да спомена, че този път не ми дадоха код за проследаване и нямам никаква информация за движението. Надявам се всичко да е ОК.

# 2
  • Мнения: 3 342
Благодаря за темата!

Имам няколко поръчки от сайта, досега не съм имала каквито и да било проблеми. Напротив, винаги са щедри и на отстъпки, и на подаръци.

Което всъщност трябва да се има предвид при пазаруването - да се пазарува без отстъпка е просто безсмислено, защото непрекъснато има нови промоции или отстъпки. Ако не днес, то утре или след няколко дни.

# 3
  • In transit
  • Мнения: 11 825
На мен последната ми поръчка дойде за около 5 дни от Белгия...а преди пристигаха от Словения.

Момичета, някой писал ли е на ЛФ или HQhair за тази такса от 1% при плащане с пейпал? Аз писах на пейпал и ми казаха, че не била законна, да съм настоявала за рефънд от сайта.

# 4
  • Мнения: 2 787
Благодаря за прекрасната тема Hug  bouquet

Днес отново има промоции, в събота пуснах поръчка, но до доставчик в UK, че парфюма до БГ не можех да го пратя, много съм доволна от сайта  Hug

# 5
  • Мнения: 2
Да си пусна и тук питането, че не бях видяла, че има нова тема. Simple Smile
Здравейте! Simple Smile Бих искала да попитам знаете ли през колко време зареждат изчерпаните неща в сайта? Специално за Naked 2 палитрата на UD -дебна я от няколко седмици и все е изчерпана. Вече се чудя дали изобщо ще я зареждат отново…

# 6
  • Мнения: 1 105
Да не изпусна и аз новата тема!   bouquet
Аз от много отдавна не съм поръчвала!

# 7
  • in a Lovesong
  • Мнения: 63
На мен последната ми поръчка дойде за около 5 дни от Белгия...а преди пристигаха от Словения.

Момичета, някой писал ли е на ЛФ или HQhair за тази такса от 1% при плащане с пейпал? Аз писах на пейпал и ми казаха, че не била законна, да съм настоявала за рефънд от сайта.
Да ти кажа ли и на мен ми беше чудно откъде го измислиха този 1%... на 20 паунда поръчка това са си 50 стотинки  Mr. Green Ще се радвам да споделиш, ако кореспонденцията се развие  Peace   bouquet

# 8
  • Мнения: 13
Незнам дали тук трябва да си задам въпроса,но не намерих друга тема.Интересувам се от сайта Cherry Culture и ако поръчам от там нещата на митница ли ще отидат и ще трябва ли да плащам ДДС. Предварително благодаря за помощта Simple Smile

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Момичета, аз започвам вече да се притеснявам за моята пратка от 15/10/2013. Досега нещата ми са пристигали максимум до 3 седмици, но този път се проточиха доста. Дори нямам код за проследяване в UK, както досега. В предната тема някой беше писал, че чака пратка от 12-ти, дали вече е получена? Ще изчакам още ден-два и смятам да им пиша да ми изпратят наново.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 833
lili_78, провери в пощата. Може да е там.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Ходих миналата седмица, но нямаше нищо. Тези дни пак ще проверя.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Здравейте и аз ще ви следя. Харесала съм си LABEL.M POWDER PINK и да ви попитам, изпращат ли спрейове ? Понеже на лабел се води такъв . Добави ми го в количката иначе .  Peace

# 13
  • Мнения: 199
Здравейте и аз ще ви следя. Харесала съм си LABEL.M POWDER PINK и да ви попитам, изпращат ли спрейове ? Понеже на лабел се води такъв . Добави ми го в количката иначе .  Peace

 Малко късно - но да, изпращат до България спрейове. Миналата седмица получих Label.m blow out. Peace

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Марципан, мерси   bouquet
То и аз го поръчах след като хубаво разгледах сайта и вече го чакам розовия спрей.

Общи условия

Активация на акаунт