На море в Гърция 2013 - XII

  • 79 634
  • 783
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 72
Puffy-Cat-13 Нощували сме в няколко хотела в района, мога да ти ги покажа като ги открия.

Чакам с нетърпение също ако може да ми споделиш как си прекара и какви са ти впечатленията Simple Smile  Mr. Green smile3521

# 541
  • София
  • Мнения: 1 255
Теди, а вариант първите 2 седмици на Кефалония и на връщане 1 седмица на Лефкада? През септември е възможно да са се смъкнали малко цените, а и туристите ще се поразредят.  Wink

Таня, мисля и този вариант да. Ще продължавам да ровя, мисля и планирам, така или иначе това ми е понякога по-големия кеф от самата почивка. Simple Smile

# 542
  • София
  • Мнения: 3 771
feria99 Намират се такива хотели, ще ти покажа последните два в които сме били.
http://www.aeolis-thassos.gr/
До плажа се слиза по стълби, нищо особено, но романтично и спокойно....


Тук ни хареса по няколко причини, невероятна гледка,



прекрасен басейн, сякаш кацнал на хоризонта.



Може да се избира какъв пакет да вземеш за храна...Ние не ползваме all inclusive, но има...Хотелът е съвсем нов...Намират се страхотни оферти, особено за май.....
Най-близкият хотел до това невероятно място....



Търся снимките на другия....малко по-късно.....
Мили момичета ще отговоря на всички, но не смогвам в няколко теми.........

# 543
  • Мнения: 1 110
Bled - много ти благодаря. До сега не сме ходили на Тасос, все към Халкидики пътуваме. Искаме сега като се стопли да отидем с приятели и децата за няколко дни, но мястото ми е непознато Peace Благодаря за вниманието, ще се радвам на всяка друга насока, която ми дадеш Hug

# 544
  • Мнения: 72
Това последното местенце от снимката е просто зашеметяващо....толкова красиво и някакси екзотично  Two Hearts

# 545
  • Мнения: 468
Аз продължавам да не откривам моето място. Вече се отчайвам. Сещате ли се за някое хубаво място с палми и цветя, хубави плажове, дори да е малко по-далеч от Халкидики.  newsm78

feria99 на Тасос хубавите плажове са от западната страна. От източната има повече скали и таралежи. Най-популярно е в Скала Потамяс и наоколо. В темата за Тасос имаше доста конкретни предложения за настаняване. Ние сме отсядали в Лименария и на мен ми хареса, но плажа там е малко по-чакълест.

# 546
  • Мнения: 314
Здравейте
http://www.feelgreece.com/bg/villa-ekavi
тук някой ходил ли е newsm78

# 547
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Lioness Както казах, впечатленията ми за Theoxeniaса са от една нощ, нямам съществени оплаквания. ...

Веримъч тенкю! Blush

 Някой може ли да ми каже обаче що за политика е това, хем да ти дадат с ОИ да им изконсумираш маса Е под формата на напитки и храни, хем да ти ти сервират с такса интернета.
В същото време всяко студио ( може би) предлага интернет free...

Някой ползвал ли е мобилен интернет от БГ-оператор (с флашка примерно) там? Глобул ако не бъркам, имат много добри цени за роуминг и Нет, ама за скорост и покритие - вас трябва да питам  Mr. Green

# 548
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Приятно изглежда.
Alia погледнИ го. Изглежда ОК като за няколко семейства.

Виж и това:

http://www.magdahouse.gr/halkidiki/ тук само разглеждах. Много ми хареса. Зад най-чистя плаж на Ситония е... Казват, че е на българка.

# 549
  • Мнения: 861
Eдна мама миналата година си я беше харесала, но дали ходиха не мога да се сетя. Търси в старите теми, с ключова дума Неа Мудания например, пък може и въпросната мама да се включи, ако ни следи редовно (не помня ника за съжаление).

Някой може ли да ми каже обаче що за политика е това, хем да ти дадат с ОИ да им изконсумираш маса Е под формата на напитки и храни, хем да ти ти сервират с такса интернета.
Албенска политка му викам аз на това  Mr. Green, не знам в Гърция как стои въпроса по принцип.

# 550
  • Мнения: 468
Имам спомен за отрицателен отзив. Мястото било много ветровито, но дали имаше и друго отрицателно не помня. Коментирано е миналата година между януари и май.

Гледам снимки на местата от Катерини надолу, но ми изглежда пренаселено. Нещо не ме грабват. Сега ще помечтая за Корфу.  Grinning Но дали ще ме огрее. На теория не е много далеч. 600 км до Игуменица ми дава гугъл.

# 551
  • София
  • Мнения: 3 771
feria99 Ето още едно райско местенце.
http://www.royalparadise.gr/en/



Търсиш хубав хотел и не си написала някакъв лимит, затова си позволявам малко по-скъпо място, което в определено време се намира на много изгодни цени, за това което предлага.



Също нов хотел, бяхме миналата година, разположен на страхотно място, на самият бряг със собствен плаж.



Хотелът не е малък, предлага всичко необходимо за страхотна почивка.
Басейни, заведения, голям СПА център, игрища, паркинг, интернет и др.



Много близо до Potos, където може да се разхождате и пазарувате. Отивахме за нула време, да си купим сладолед или напитки и се връщахме на плажа. В хотела са скъпи !!!


Стаята.......

Lioness Това за интернета е просто лоша политика, има го и в най-луксозните хотели. В хотели с платен интернет почти не ходим/може само преспиване/, с платен паркинг също.
Да, има карти за интернет в Гърция на различни цени. Писахме за това, но не помня къде.....

# 552
  • Мнения: 187
Aila - в Гърция много хора ходят на свободен къмпинг. Цели плажове са в палатки. Незаконно е обаче. По прницип на Ситония има доста места. Надявам се че не оставяте боклуци. Август и неделните дни са за избягване.

# 553
  • Мнения: 1 118

Приятно изглежда.
Alia погледнИ го. Изглежда ОК като за няколко семейства.

Виж и това:

http://www.magdahouse.gr/halkidiki/ тук само разглеждах. Много ми хареса. Зад най-чистя плаж на Ситония е... Казват, че е на българка.

Ние бяхме миналата година септември месец за 3 нощувки в Магда Хаус. Горещо препоръчвам, много приятно кътче, уникална градина, с барбекю, детски кът, масички за кафенце и невероятно сърдечни стопани (не са българи, гърци са си). Плажовете в района определено си заслужават. Ако ви трябва повече информация съм на разположение-питайте:)

# 554
  • София
  • Мнения: 12 278
Aila - в Гърция много хора ходят на свободен къмпинг. Цели плажове са в палатки. Незаконно е обаче. По прницип на Ситония има доста места. Надявам се че не оставяте боклуци. Август и неделните дни са за избягване.
Не успях да схвана коментара. Както написах съм била досега два пъти в Гърция на къмпинг, веднъж в "Талата" в мобилна къщичка и един ден на палатка и веднъж на палатка  в къмпинг "Батис". Все пак благодаря за съвета..
Много благодаря на останалите за всички предложения, съвети и линкове. Утре ще разгледам подробно, защото сега заспивам  Simple Smile
Най-вероятно накрая ще останем само нашето семейство и ще си избера нещо, което на нас да ни харесва, макар да искам компания  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт