Изцяло обновен облик на BG-Mamma от 16 декември (понеделник)

  • 41 775
  • 1 400
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 549
С огромно удоволствие Ви представяме новия облик на BG-Mamma

http://bg-mamma.com/new/

Промените ще влязат в сила от 16 декември (понеделник).


Очакваме Вашите мнения и коментари тук, в тази тема.

Всички потребители, които желаят да тестват новата версия на сайта още преди да бъде пусната официално, е необходимо да пишат на ekip@bg-mamma.com, като в писмото укажат потребителското си име.

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 17:10 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 8 997
Много ми харесва новото оформление.
Очаквам го с нетърпение.
Сигурно ще има разни неща, които ще са ни неприятни, докато свикнем, но съм сигурна че новият облик е направен за да ни е по-лесно и приятно тук.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 704
Много неудобно сте сложили известието за новия облик върху личните ни отговори, известия, поща.

# 3
  • Мнения: 4
Харесва ми, красив е. Просто тайничко се надявах основният цявят да не е пак син... Иначе - да ни е честито от 16-ти   bouquet

# 4
  • Мнения: 2
Харесва ми! Сигурно ще е нужно време да свикна с новата подредба, но естетически е  newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 7 858
И аз се включвам с оплакването, че заради рекламата за нов облик не мога да си ползвам лентата с известията, отговори, поща, много неприятно.

# 6
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
И аз се включвам с оплакването, че заради рекламата за нов облик не мога да си ползвам лентата с известията, отговори, поща, много неприятно.

+1. Надявам се да не е така чак до 16.12.

Новият облик твърде много ми напомня на facebook профил.

# 7
  • София !
  • Мнения: 1 240
Мен ми харесва   bouquet , ще ми трябва време да свикна обаче  Simple Smile !!

Иначе , наистина рекламата ми пречи да си видя сега известията , отговорите и пощата ..

# 8
  • Мнения: 738
+1, невероятно дразнещо!
МОЛЯ РАЗКАРАЙТЕ ТАЯ РЕКЛАМА!
--
Визуално новата визия изглежда добре, но аз като консервативен любител на стария скин на всеки един форум, с който съм свикнала, ще бъда крива и недоволна известно време.

# 9
  • Мнения: 5
Мисля, че на всички ще ни отнеме малко време докато свикнем, но на мен ми харесва Simple Smile  Допада ми полето отстрани с интересните теми от раздела  Peace

# 10
  • Мнения: 8 997
Не знам вие как виждате рекламата, но при мен е над лентата и не пречи на нищо.

# 11
  • София
  • Мнения: 7 858
Не знам вие как виждате рекламата, но при мен е над лентата и не пречи на нищо.

Сигурно си с Google Chrome, на Firefox пречи.

# 12
  • Мнения: 97
Мисля, че на всички ще ни отнеме малко време докато свикнем, но на мен ми харесва Simple Smile  Допада ми полето отстрани с интересните теми от раздела  Peace

На мен също това поле най-много ми допада. Аз проблем с известията и пощата си заради рекламата нямам Wink
С Firefox съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 858
Вече я преместиха, така е по- добре.

# 14
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 089
И аз се включвам с оплакването, че заради рекламата за нов облик не мога да си ползвам лентата с известията, отговори, поща, много неприятно.

+1. Надявам се да не е така чак до 16.12.

Новият облик твърде много ми напомня на facebook профил.

+1 А това не ми харесва. Мразя Фейсбук и претрупаността на страниците му.

Освен това не виждам някакъв смисъл в поставянето Цитат/Отговор едно до друго. И без това кликването върху цитат автоматично отваря прозореца за отговор с поставен цитата вътре. newsm78

Откровено - новият облик не ми допада. Имаше начин да се отървем от досадните реклами за разни "интересни" неща, които излизаха горе. Просто се чудя как сега ще се отърва от полето с интересни според вас теми.

Общи условия

Активация на акаунт