Изцяло обновен облик на BG-Mamma от 16 декември (понеделник)

  • 41 794
  • 1 400
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 21
Аз моята критика я изказах вече и не виждам смисъл да се преповтарям - ако някой е имал желание е щял да обърне внимание още от първия път. Друг е въпросът дали са я отчели като "градивна" или не, но на "балкона" почти през цялото време има синички.
Влизам по друг въпрос. Като активно бореща се за титла МНОГО ТЪП и в унисон с това, да взема да запитам: Кога точно ще се премине от стара към нова версия и възможно ли е при процеса нещо да се прецака ако точно тогава реша да се изкажа някъде? Ще има ли някакъв времеви прозорец, в който сайта няма да е активен? И тем подобни нещица си ме вълнуват мен, "обикновения" потребител...
Благодаря предварително за отговора, ако все пак някой Е в състояние или има желание да ме отрази  bowuu

# 976
  • Мнения: leet
Ау, кво стана, изведнъж всичко ми се раздвижи пред очите. Силво, ела да си го прибираш.

 hahaha hahaha hahaha Стига, ма дзвер.

# 977
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Нещо май объркахме сериозната тема с чата.  Mr. Green Whistling

# 978
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз моята критика я изказах вече и не виждам смисъл да се преповтарям - ако някой е имал желание е щял да обърне внимание още от първия път. Друг е въпросът дали са я отчели като "градивна" или не, но на "балкона" почти през цялото време има синички.
Влизам по друг въпрос. Като активно бореща се за титла МНОГО ТЪП и в унисон с това, да взема да запитам: Кога точно ще се премине от стара към нова версия и възможно ли е при процеса нещо да се прецака ако точно тогава реша да се изкажа някъде? Ще има ли някакъв времеви прозорец, в който сайта няма да е активен? И тем подобни нещица си ме вълнуват мен, "обикновения" потребител...
Благодаря предварително за отговора, ако все пак някой Е в състояние или има желание да ме отрази  bowuu

Обикновено предупреждават като ще има проблеми с форума за повече време. и обикновено профилактиката е след 10-11 ч. вечерта. Поне аз откакто се помня е така.

# 979
  • Мнения: 21 201
Нещо май объркахме сериозната тема с чата.  Mr. Green Whistling
Така ми се струва и на мен.
Разрешение за късометражните филми в подписа ми и в ава ми, пардон, за сериалите в тях Mr. Green го имам от правилата на форума, които не ми ги забраняваха досега, а и занапред, ще е така както изглежда. Grinning

# 980
  • София
  • Мнения: 3 581
Ау, кво стана, изведнъж всичко ми се раздвижи пред очите. Силво, ела да си го прибираш.

 hahaha hahaha hahaha Стига, ма дзвер.
Ся кат сложиш Чаги, няма да го виждам ляляля hahaha

Относно Бг-дама, аз казах - нека си съществува, може да е полезна, просто да не се натрапва. Peace

# 981
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ау, кво стана, изведнъж всичко ми се раздвижи пред очите. Силво, ела да си го прибираш.

 hahaha hahaha hahaha Стига, ма дзвер.
Ся кат сложиш Чаги, няма да го виждам ляляля hahaha


Oх, какъв кеф...чей да порипам... newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 982
  • Мнения: 108
И аз на късометражното хоро. Laughing

# 983
  • Мнения: leet
Колкото и да ми е приятно да превърнем темата във величаене на горния, то не е мястото.  Peace А аз ще си го сложа в подписа с максималните размери, като не мога на аватар и пак няма да съм капо.

Бг-Дама не ми харесва, скучни са ми статиите. Толкова изтъркани и банални теми Rolling Eyes

# 984
  • Мнения: 108
Между другото виждам, че Потребителското ми име е раздалечено от пола. Това от промените във форума ли е или пак се е прецакал Хрома?

# 985
  • София
  • Мнения: 3 581
Колкото и да ми е приятно да превърнем темата във величаене на горния, то не е мястото.  Peace А аз ще си го сложа в подписа с максималните размери, като не мога на аватар и пак няма да съм капо.

Бг-Дама не ми харесва, скучни са ми статиите. Толкова изтъркани и банални теми Rolling Eyes
Добре, че си ти да разбера, че съществува такъв. Обичам те, Силво. Heart Eyes

Ване, права си както винаги. Peace

# 986
  • Мнения: X
Харесвам много красивите аватари и също съм против орязването им, обаче някои хора се оливат...
И аз не съм епилептичка, но от тия филми в подписите направо получавам вертиго. Бих се радвала да ги няма.
Адри, защо да чета БГ Мамма, като и без това следя блога ти? Понякога и темите за грим, всъщност.
БГ Дамата е по-скоро за онези преминаващи, които не познават дебрите на форума.

# 987
  • София
  • Мнения: 62 595
Към момента съм си изключила аватари, подписи и пр. Искам да виждам името на човека

# 988
  • Мнения: 9 913
направо си е времеза анкета "Четете ли Бг-Дамма".

А, да си дойдем на думата!
Аз пък имам въпрос "Защо не четете БГ-Дамма?"  Laughing
Ясно е, че има неща, които не се харесват, такива, които не са интересни на всички, НО - защо в някакъв момент някой пуска линк към сайт Х със съдържание идентично (дори като снимки!) на статия, излязла преди това в Даммата и тогава то е страхотно, много интересно и полезно, а в Даммата никой не го е погледнал, но порядъчно се оплюва на общо основание  Thinking
Също и за статиите на съфорумки ми е интересно. Във форума са велики, всеки ги уважава и чете, хвали, номинира... но статиите им в БГ-Дамма отново са низвергнати.

Напук ли е? Липсата на навик да се поглежда там ли? Или сте попаднали на нещо, което не ви е харесало и заради това сте спрели да я четете?
Наистина, питам просто от професионално любопитство, нищо повече  Blush

статиите в бг-дамма изглеждат като упражнения по писане. Попривдигнати, нарочно-позитивни, писани по поръчка. Имаше и безумно сранни, и просто глупави теми. На същите потребителки статусите във ФБ са много по-оригинални, защото са моментни хрумвания. Помня само веднъж си позволих да коментирам - на Дона, да ме прости - ами аз много харесвам как пише Дона във форума, но едни пътеписи за видинските села - не ми казаха нищо.
Та аз опитах в началото да чета, ама ужасно просто...

# 989
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Аз пък се питам на коя страница съм в момента и на кой много умен.....му хрумна безумната идея страницирането да е във вертикална позиция вместо хоризонтална. Що за идиотщина е това ?!?  Да ме прощава г-н собственика, но по споменатия показател, простотията излиза извън пътя вече  ooooh! Не знам кой дава тон за песен, но ако самосиндикално си ги решават тези неща програмистите, определено сте сбъркали с тях doh doh doh

пп По въпроса за бг Дамма- банални неща, които ги има във всяко женско издание т.е. не ми е уникална с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт