Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76  txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves
txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

 txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

txtloves txtloves newsm76 txtloves txtloves

В ролите:


Продукция: Medyapim

Режисьор: Merve Girgin

Сценарист: Tilsim

Жанр: Драма


txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

txtloves txtloves txtloves txtloves

АНОНС :

Скрит текст:

Филмът  показва действителността в Турция,  борбата за по добър живот, живота на семейство, което живее в сянката на богатите в кв. Етилер, където бащата е портиер. Дъщеря му Фериха, която остава приклещена м/у двата свята, заради амбициозната си майка Зехра, която разбира, че хубостта на дъщеря и е единственият и шанс. Мечтите на майката не принадлежат на нито един от двата свята, нейните мечти, надежди  и желания променят цвета си с растежа на Фериха и филма показва живота, който водят в рамка от розови лъжи.
Фериха се намира хем вътре, хем накрая на един свят, където желанията и възможностите са безкрайни. Ако протегне едната си ръка ще докосне своите желания, ако протегне другата си ръка през прозореца си ще види едната половина на света, в който живее, действителността в приземния етаж. Класира се да учи в престижен университет, където мечтите и действителността се смесват и хубавата дъщеря на портиера ще излезе от своя свят, за да стане принцеса в един свой измислен розов свят. И какво от това, че този измислен свят ще погълне семейството и приятелите и. Майка и дъщеря ще започнат борба с действителността , от която няма връщане назад.

Музиката от сериала


Темите до 156-та Темите до 220-та Тема 221 Тема 222 Тема 223  Тема 224  Тема 225 Тема 226 Тема 227 Тема 228 Тема 229










Добре дошли в диспансер "Фемир".




Химн на диспансера
Скрит текст:
Девиз на Диспансера:
newsm48" Мразим да мислим, а кога мислим най се мразим" newsm48

Видните Нарциси на диспансера
Зиза, Влъх-1, Влъх-3, Габа, Дида, ЕлитУ, МичетУ

Нашта гордост

newsm53

newsm03

Kак се стигна до тук ?
Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

#Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy



Дневните диспансерски кахъри











V.I.P пациенти:
Влъх-3; Габа; Пипе; Дани; ЕлитУ; Дида; Мариета
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Лекуващи лекари:
Д-р ДжансуМиша КукуМирова

Д-р ХалиЛудко Боцков

Охрана:
Явката Стражаров


Защитникът на морала:
Чести Достойнстов


Възпитател:
Левентаки Дисциплинов


Шеф на банята
Чачи Теляков


Домакина с пижам'ти
Чепиков


Директор на клиниката :



Приятно лечение!

# 1
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Пу първа Mr. Green

Ай за Шефа на МВР-тУ newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И за Министърката на външнитИ работИ newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

И за менЯ си на спорта и на алкохолЯ,еба си комбинацията Mr. Green newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • Мнения: 16 079
идвам да са запиша и да вЪ зафаля

ЗИЗУНКЕ  Heart Eyes Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ИРЧЕ  Heart Eyes Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ЕЛИТУ  Heart Eyes Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 34
зафалвъм вЪ све майсторки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51



 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

                     

 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

# 4
  • Мнения: 16 079
Жани  Heart Eyes Hug и тука да ти кажа лека и сладки сънища

# 5
  • Мнения: 16 079
зафалвъм вЪ све майсторки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

 newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51



 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves

                     

 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
Flutter ФЕмирчетата са чок гюзел  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Хайде Браво на Екипа Зизу, Ели и Ирка - СТРАХОТНА НОВА ТЕМА

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 7
  • Мнения: 21 201
Благодаря Ви за темата.
Поредния фенски колаж.

# 8
  • Мнения: 123
Невероятен нов дом! Благодаря!   bouquet

Зизка, за цялостната организация!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ЕлитУ, за неповторимите красоти! Първият ми взе очите!  Blush Heart Eyes  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ирка, за настроението, което блика от комиксите!  Joy Joy Joy newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Дерзайте!  Peace

ЗаФалени сте!  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 278
С удоволствие чета комиксите, които правите и сега не се стърпях да ви предложа да преработите колажа със сопола със Серка. На нея по - приляга. hahaha

# 10
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Добро утро момичета  Hug Hug Hug Hug Не съм писала от ехееее  Blush Много ми липсвате  Heart Eyes

Благодаря на всички, които се трудят да съществува тази красива тема   bouquet  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 11
  • Мнения: 0
Добро утро момичета  Hug Hug Hug Hug Не съм писала от ехееее  Blush Много ми липсвате  Heart Eyes

Благодаря на всички, които се трудят да съществува тази красива тема   bouquet  bouquet  bouquet newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Я  кого виждат очите ми Heart Eyes Hug Hug Hug  love001 как си  Laughing какво правиш Laughing

# 12
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравей Ренииииии   love001  love001  love001 Какво да правим една и съща с мъника  Laughing не мога да се докопам до компютъра от нея  Joy Ядосвам се тука с новите промени в БГ мама искат да ни махат аватарите  Twisted Evil Новата визия е  Sick

# 13
  • Мнения: 0
Здравей Ренииииии   love001  love001  love001 Какво да правим една и съща с мъника  Laughing не мога да се докопам до компютъра от нея  Joy Ядосвам се тука с новите промени в БГ мама искат да ни махат аватарите  Twisted Evil Новата визия е  Sick
Радвам се за теб Hug Hug Hugпо малка е от теб Joy ще и отстъпваш Heart Eyes аз не съм я виждала новата визия на мамата Laughing само чета момичетата какво пишат Laughing на 16 ша видим Laughing квото такова Peace за такива работи нема са нерва Laughing

# 14
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Айде да зафаля и аз виновните за красивата ни тема.Чичек и за трите  newsm51 newsm51 newsm51
А от тия комикси ме заболя корема от смях   smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт