Отговори
# 735
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да бе Зизунче, как пък от цялото множество мърдащи и немърдащи подписи и авове, моите им направиха впечатление?! newsm78

Хаха наредиф съ и яз под тебИ Joy Joy Joy Joy Joy
ПЪ и аз...да не останем назадничЕва... Joy hahaha

# 736
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Да бе Зизунче, как пък от цялото множество мърдащи и немърдащи подписи и авове, моите им направиха впечатление?! newsm78

Хаха наредиф съ и яз под тебИ Joy Joy Joy Joy Joy
ПЪ и аз...да не останем назадничЕва... Joy hahaha
Бях сигурна че няма  Joy Joy Joy Joy Joy

# 737
  • Мнения: 21 201
Зиз, Ели, нали ме последвахте и вижте как притеснихме една съфорумка като сме им се раздвижили изведнъж пред очите. rotfImao rotfImbo
Хмм, мислех да не пиша повече там защото няма какво да кажа, но сега се замислям.....Thinking подписи, авове, че форума не ни ги забранява в края накраищата. Crossing Arms

# 738
  • Мнения: 16 938
Да попитам има ли нова тема. Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 30 206
Абе, направихте фурор със сериала. Нищо чудно Бтв-то да го извъртят пак за затвърждаване  Laughing

В новата версия май имало някаква лента, в която се появяват темите, в които се пише най-много или нещо подобно. Познайте коя тема ще е все на първа страница  Joy Нищо чудно след 15 дена пак да преработват форума   hahaha

Ей, тоз' Ча всички го знаят, много известен  Laughing

# 740
  • Мнения: 16 938
Ча си е Ча това е.

# 741
# 742
  • Мнения: 41
Не се сдържах да си вейна сериала там, защото вече всичко е казано в онази тема и не мисля, че има нещо ново, което би могло да се каже, а и забелязах леки спорове между потребителите, което е изнервящо на фона на неприятното усещане, което ни предстои от Понеделник насетне докато свикнем с новостите.

За коя тема става въпрос ако не е тайна  Embarassed

# 743
  • Мнения: 21 201
Не се сдържах да си вейна сериала там, защото вече всичко е казано в онази тема и не мисля, че има нещо ново, което би могло да се каже, а и забелязах леки спорове между потребителите, което е изнервящо на фона на неприятното усещане, което ни предстои от Понеделник насетне докато свикнем с новостите.

За коя тема става въпрос ако не е тайна  Embarassed
За тази, която е създадена специално за тази цел.
Обаче и Чачко намесиха. Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754061.975

# 744
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Не се сдържах да си вейна сериала там, защото вече всичко е казано в онази тема и не мисля, че има нещо ново, което би могло да се каже, а и забелязах леки спорове между потребителите, което е изнервящо на фона на неприятното усещане, което ни предстои от Понеделник насетне докато свикнем с новостите.

За коя тема става въпрос ако не е тайна  Embarassed
За тази, която е създадена специално за тази цел.
Обаче и Чачко намесиха. Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754061.975

Да нещо се подиграват тънко,тънко имам усещането  Thinking

# 745
  • Мнения: 41
Не се сдържах да си вейна сериала там, защото вече всичко е казано в онази тема и не мисля, че има нещо ново, което би могло да се каже, а и забелязах леки спорове между потребителите, което е изнервящо на фона на неприятното усещане, което ни предстои от Понеделник насетне докато свикнем с новостите.

За коя тема става въпрос ако не е тайна  Embarassed
За тази, която е създадена специално за тази цел.
Обаче и Чачко намесиха. Laughing

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=754061.975

Да нещо се подиграват тънко,тънко имам усещането  Thinking

И аз такова усещане имам. Всеки с претенциите си тръгнал  Thinking само и само да каже нещо  Sick

# 746
  • София
  • Мнения: 30 206
Хайде, в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт