Отговори
# 720
  • Мнения: 34
мераба на мойте татлъ къзларчета Hug Hug Hug Hug Hug
пак ли сте у оная тема бре Flutter ади дур бе дур  Praynigщо тровите нерви за тоя дето духа Flutter
искам си ви тук всички Hug независимо от обовяването на платформата Peace
и аз вчера прескочих да видя какви ги дрънкат,ама реших че няма да се напрягам от нечий болни мозъци и се прибрах тихичко у диспансера Crazy
немога да си позная темата от ден два насам бе Party нерде хойкате све Wink много яваш я караме Praynig нейсе задълбочих се Wink Wink Wink
сега щЪ ида да зафаля йени крилото Hug Hug Hug
гушкЪм си вЪ све  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
и Проф Hug много мЪ радваш със ''eski fotoğrafları''  Hug Hug Hug Hug

                  

# 721
  • Мнения: 21 201
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

# 722
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
нещотърсачка
 
 Love is everything
 местожителство:
 в китна прашна Тракия
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Аман от титулувани джедайки! Смятайте Татти като им раздаде новите титли на кастов принцип какво ще е!  Mr. Green Някои хора толкова ще са си вдигнали носа, че ще го ползват за скролване по горната лента с менюта на новата Мамма. tooth tooth tooth tooth tooth

Ай наздраве за светлото бъдеще!  Drunk Drunk Drunk

Отивам до магазина, че като не съм излизала няколко дена и всичко за ядене е свършило. Дет се вика "Какво ли няма в хладилника?!"  Mr. Green.
 
   

Бай дъ уей...няма нищо по нагло от ''джедай''. Не знам как им дават титлите, ама те се държат се едно форума им е бащиния и ползват начин на изразяване който даже Тати не си го позволява. Peace Той винаги е възпитан, Laughing даже и когато бута количката с ''храна'' към даден потребител.

# 723
  • София
  • Мнения: 30 253
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.


А, за какво да спориш?! Тя си е права, направо са "самоизяждащи се"  Heart Eyes Любов, какво да правиш  Wink

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

Лелче, Hug моля те не обиждай ''джедайката'' с метлата до ранг на обикновена съфорумка. Може да прочете и да се ядоса...съответно да извади стийн мопа и да ни омете до крак.Joy hahaha

# 725
  • София
  • Мнения: 30 253
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

Лелче, Hug моля те не обиждай ''джедайката'' с метлата до ранг на обикновена съфорумка. Може да прочете и да се ядоса...съответно да извади стийн мопа и да ни омете до крак.Joy hahaha

Барабар с Фемир  Joy

# 726
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 135
нещотърсачка
 
 Love is everything
 местожителство:
 в китна прашна Тракия
Добре че хвърлих един поглед преди излитането към магазина!   Crazy

Мале, Зизоооо, колко съм красива като ме цитираш!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз досега не съм се самочичевала, ама сега ШИ го направя!  Crazy

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Направо си представи, като се натъпчем цитат в цитат с новата ми визия.
  
   

# 727
  • Мнения: 21 201
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

Лелче, Hug моля те не обиждай ''джедайката'' с метлата до ранг на обикновена съфорумка. Може да прочете и да се ядоса...съответно да извади стийн мопа и да ни омете до крак.Joy hahaha
Лелче, на два пъти писах и си изтрих постовете преди да ги публикувам, защото се усетих, че бях много рязка и заради някои "светила" във форума не искам да ме баннат и да ме лишат от възможността да общувам с Вас, а как, ще се открием в Понеделник...ми надявам се да си помагаме по скайповете при нужда!?! Rolling Eyes
Не смятам да пиша повече в онази тема, защото така или иначе след дни няма да съществува, но пък от друга страна искам да си вейна сериала в подписа ми и ава, защото парцалките ми не са късометражен филм а цял сериал. Laughing

# 728
  • Мнения: 34
то така и така никой не мЪ отрази и мен к'ат Зизка (дето вика) ами да ходя да посвърша малко работа Wink па после пак ще дойда по някое време Peace Peace Peace
Проф Hug добре изглеждаш къз  newsm10 newsm10 newsm10
едно колажче от туити Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

                    

# 729
  • Мнения: 21 201
Не се сдържах да си вейна сериала там, защото вече всичко е казано в онази тема и не мисля, че има нещо ново, което би могло да се каже, а и забелязах леки спорове между потребителите, което е изнервящо на фона на неприятното усещане, което ни предстои от Понеделник насетне докато свикнем с новостите.

# 730
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

Лелче, Hug моля те не обиждай ''джедайката'' с метлата до ранг на обикновена съфорумка. Може да прочете и да се ядоса...съответно да извади стийн мопа и да ни омете до крак.Joy hahaha
Лелче, на два пъти писах и си изтрих постовете преди да ги публикувам, защото се усетих, че бях много рязка и заради някои "светила" във форума не искам да ме баннат и да ме лишат от възможността да общувам с Вас, а как, ще се открием в Понеделник...ми надявам се да си помагаме по скайповете при нужда!?! Rolling Eyes
Не смятам да пиша повече в онази тема, защото така или иначе след дни няма да съществува, но пък от друга страна искам да си вейна сериала в подписа ми и ава, защото парцалките ми не са късометражен филм а цял сериал. Laughing

И аз ги развях Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Жани Hug Heart Eyes констатирам тъ веднага Hug Hug Hug Hug

# 731
  • София
  • Мнения: 30 253
Видях писанията на съфорумката,  но не ми се навлиза в безсмислен за мен спор при положение, че след няколко дни и съответната тема няма да я има.

Лелче, Hug моля те не обиждай ''джедайката'' с метлата до ранг на обикновена съфорумка. Може да прочете и да се ядоса...съответно да извади стийн мопа и да ни омете до крак.Joy hahaha
Лелче, на два пъти писах и си изтрих постовете преди да ги публикувам, защото се усетих, че бях много рязка и заради някои "светила" във форума не искам да ме баннат и да ме лишат от възможността да общувам с Вас, а как, ще се открием в Понеделник...ми надявам се да си помагаме по скайповете при нужда!?! Rolling Eyes
Не смятам да пиша повече в онази тема, защото така или иначе след дни няма да съществува, но пък от друга страна искам да си вейна сериала в подписа ми и ава, защото парцалките ми не са късометражен филм а цял сериал. Laughing

И то цели 67 серии  Peace

# 732
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Жани, Hug чей те констатирам и установя.... Hug Heart Eyes Heart Eyes

Лелче,  Hug като се замисля...САМО ТИ и единствено ти си направила фурор с подвижния си сериал.

Това не може да се подмине така...веднагически те чичечвам. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Хубаво е да си развееш парцалките по шефския мегдан...кееееф... tooth tooth tooth tooth

# 733
  • Мнения: 21 201
Да бе Зизунче, как пък от цялото множество мърдащи и немърдащи подписи и авове, моите им направиха впечатление?! newsm78

# 734
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Да бе Зизунче, как пък от цялото множество мърдащи и немърдащи подписи и авове, моите им направиха впечатление?! newsm78

Хаха наредиф съ и яз под тебИ Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт