Отговори
# 690
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Heart Eyes
Мише,всички ги искаме  Hug

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Тая пък скочи чак у нас  hahaha hahaha hahaha

# 692
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 142
нещотърсачка
 
 Love is everything
 местожителство:
 в китна прашна Тракия
Ехооооо! Ко си прайте в днешния работен съботен ден?
Дано красотненето ви мине леко и безпроблемно! Praynig

Аз се опитвам да свикна с кастовата система и отреденото ни място - на гмеж затрупвана с реклами.  smile3506 И понеже съм страшно упорита и неотстъпчива, войнствено настроена и трудно отказваща се, тия дни ще тренирам този начин на публикуване, който си е моята форма на протест.  thumbsup Единственото хубаво нещо след понеделник е, че ще се натрапим на целия форум  Mr. Green , защото не вярвам да има друга тема изписваща се за ден. Подозирам, че ще сме постоянно присъствие в някоя от новите десни ленти /търсете ни около "Клизмата"  tooth/ и с наглото си присъствие ще скандализираме някои форумни примадони.  Mr. Green Егати кефа!   newsm62
Аз пък ще им натрапвам визуално стария си вид, а ако намеря техническа възможност ще си наслагам в подписа освен сегашния текст и възможно най-големите мърдащи крачоли.
 newsm53 newsm53 newsm53
 

# 693
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ан тъй ПРоф....РЕВОЛЮЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


ФРИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙДЪЪЪЪЪЪЪЪМ!!! newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 694
  • Мнения: 16 938
Здравейте момичета. Hug
Зизу днес има Хаваеца.

# 695
  • Мнения: 11 820
Булка,днеска има две серии на Гримм  Mr. Green

# 696
  • София
  • Мнения: 30 256
Слънце, точно така съм, ама в ревящата фаза  Cry

Ирка, сигурно, ама за какво ми трябваше да гледам финалните епизоди пак. Особено, когато говориха в бара и се разбра, че са се разминали за секунди. Имам усещането, че там плакаха Хазал и Ча, а не Емир и Фери. Абе, поревах си с тях де  Embarassed

***

ха-ха, Серка къде така скача, да не тича към Ча  Joy

***

Профи, те нали точно затова отделиха ТР сериали в подфорум, за да не се пречкат на останалите?! Не съм гледала новата версия, но ако излиза инфо за темите, в които най-много се пише, пак ще пропищят  Mr. Green

Последна редакция: сб, 14 дек 2013, 13:40 от missence

# 697
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 142
нещотърсачка
 
 Love is everything
 местожителство:
 в китна прашна Тракия
Попитах вчера нещо за едни чорапогащи, но никой нищо не каза, затова днес ще наслагам снимките с текстовете на турски, така както са качени на сайта. Peace

Penti by Çagatay Ulusoy


Penti ''kadına şiddete hayır'' kampanyasındaki diğer ünlülerin çorap tasarımları.


Penti ''kadına şiddete hayır'' projesine katılan ünlüler..
-mrvenur


Cagatayin kadina siddet yazisi
-mrvenur


bu çorap benim olacak diyen kaç kişiyiz
mesala bn almayı düşünüyorum♥♥
-mrvenur


Има и потници. Crazy


Чаатай, като видя новия вид на Мамата. Mr. Green


ХапУйте. Wink






От сетовете.


Обърнете внимание на тази снимка! Една от малкото, които не съм виждала другаде. От сета на 52 еп. е.
Ada Setindn Bi Foto Emir Ve Feriha Burda Kalabilir ♥♥


От фотосесии. Heart Eyes



Туй за Зизка. Laughing


Туй за Ренка.  Laughing


Стига ви толкова засега!  hahaha Хайде после пак!    bouquet   
 

# 698
  • София
  • Мнения: 30 256
Ехее, ето го нашият човек като рекламно лице на чорапогащници и бельо  Peace

# 699
# 700
  • София
  • Мнения: 30 256
Ох, косата, косата, косата  Whistling Време е да се вземат мерки вече май Tired Нали вече не е уличният хулиган  Tired

# 701
  • Мнения: 21 201
Ох, косата, косата, косата  Whistling Време е да се вземат мерки вече май Tired
Според мен а и не само, периодично му поскъсяват едва, едва, незабележимо косата и бретона и я поддържат в сегашния й вид рошава, Mr. Green защото за толкова месеци вече би трябвало да може да си я връзва на малко опашле. Mr. Green

# 702
  • София
  • Мнения: 30 256
Ох, косата, косата, косата  Whistling Време е да се вземат мерки вече май Tired
Според мен а и не само, периодично му поскъсяват едва, едва, незабележимо косата и бретона и я поддържат в сегашния й вид рошава, Mr. Green защото за толкова месеци вече би трябвало да може да си я връзва на малко опашле. Mr. Green

Опашка  Shocked Сериозно ли? Браян беше ли с опашка  newsm78

# 703
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Ох, косата, косата, косата  Whistling Време е да се вземат мерки вече май Tired
Скрит текст:
Според мен а и не само, периодично му поскъсяват едва, едва, незабележимо косата и бретона и я поддържат в сегашния й вид рошава, Mr. Green защото
за толкова месеци вече би трябвало да може да си я връзва на малко опашле. Mr. Green

Опашка  Shocked Сериозно ли? Браян беше ли с опашка  newsm78
Мишенце, защо се шокира, никога не е бил Раян с опашка, а камо ли Яман да си връзва такава?!
Написах, че ако не му я подкъсяваха периодично макар и с мъъъъничко, щеше вече да взима ластаците за коса от Мира назаем. Joy

# 704
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 579
Ходих за пореден път да се излея в темата за промените на форума- уви глас в пустиня е това ooooh! Дано да можем да се открием през новата седмица Praynig

пп Всички сте констатирани и установени Hug

Общи условия

Активация на акаунт