Отговори
# 465
  • Мнения: 15 884
Така, ся да обобщим....какво знаем за сега за новия ни дом от понДРелник Thinking

1. Остават подписите...може би не с такава големина, ама доста несързмерни с мненията. #Crazy
2. Аватарите...пригответе лупите Mr. Green
3. Изкривете се на ляво...щото като дясното е заето с простотиите , означава, че цялата работа дет ще вършим ние е у лево... Laughing И вратленца у лево...сИга... Whistling
4.Как ще си влизаме в профилите...сао господ и стари баби знаят....ама не са клюкарки. Mr. Green
5. Дали ще има балкон...същата работа...ше питаме бабите... Whistling

и те така... Joy Joy Joy Joy

Клюка... Grinning
в момента онази тема е заета от едни особи и кат влязох си помислих, че съм сбъркала темата...се едно бех в "Дневниците на вампира" Crazy Crazy Crazy

ше ска4аме здраво в екшъна  Joy Joy Joy

# 466
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Така, ся да обобщим....какво знаем за сега за новия ни дом от понДРелник Thinking

1. Остават подписите...може би не с такава големина, ама доста несързмерни с мненията. #Crazy
2. Аватарите...пригответе лупите Mr. Green
3. Изкривете се на ляво...щото като дясното е заето с простотиите , означава, че цялата работа дет ще вършим ние е у лево... Laughing И вратленца у лево...сИга... Whistling
4.Как ще си влизаме в профилите...сао господ и стари баби знаят....ама не са клюкарки. Mr. Green
5. Дали ще има балкон...същата работа...ше питаме бабите... Whistling

и те така... Joy Joy Joy Joy

Клюка... Grinning
в момента онази тема е заета от едни особи и кат влязох си помислих, че съм сбъркала темата...се едно бех в "Дневниците на вампира" Crazy Crazy Crazy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И сяяяяя, аз с мойто лево и десно ко ша прая  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Ша събирам трошичките от устенцата на Чачи за ориентир   SunglassesParty Party Party Party

# 467
  • Мнения: 2 788
Зиз bowuu мерси,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Илде Hug, надявам се всичко да е наред, радвам се да те видя, снощи ме изненада приятно  Heart Eyes

# 468
  • Мнения: 16 938
Започвам да се ужасявам.

# 469
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Започвам да се ужасявам.
Аз преди час припадах....

Клюка... Grinning

В дясно на новата визия има най-интересните теми...сИга искам да обърнете внимание на една от тези теми "КЛИЗМА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Така, аз да питам...някой от нас дет не си правят клизма и не се интересуват от тази манипулация с оглед страха от проникване на чужди телА на съкровени места...ко прайм... newsm78
Как тази тема е интересна за нас??? Whistling

Аз мога да кажа само OMG !!! Ще припадна отново... smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

# 470
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Записвам се Simple Smile

# 471
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ще поживеем и ще видим какво ни чака,и аз не съм очарована и не ми харесва и имам странното усещане ,че в Понеделник ще има много изненадани,и в пъти повече недоволни,и ще заринат модераторите с писма  Thinking

# 472
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Започвам да се ужасявам.
Аз преди час припадах....

Клюка... Grinning

В дясно на новата визия има най-интересните теми...сИга искам да обърнете внимание на една от тези теми "КЛИЗМА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Така, аз да питам...някой от нас дет не си правят клизма и не се интересуват от тази манипулация с оглед страха от проникване на чужди телА на съкровени места...ко прайм... newsm78
Как тази тема е интересна за нас??? Whistling

Аз мога да кажа само OMG !!! Ще припадна отново... smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

И Приливите бяха,до интересните теми  Peace

# 473
  • Мнения: 16 938
Зиз стана ми смешно с тая клизма.Направо не мога.

# 474
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Скрит текст:
Joy Joy Joy Joy

# 475
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 567
Започвам да се ужасявам.
Аз преди час припадах....

Клюка... Grinning

В дясно на новата визия има най-интересните теми...сИга искам да обърнете внимание на една от тези теми "КЛИЗМА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Така, аз да питам...някой от нас дет не си правят клизма и не се интересуват от тази манипулация с оглед страха от проникване на чужди телА на съкровени места...ко прайм... newsm78
Как тази тема е интересна за нас??? Whistling

Аз мога да кажа само OMG !!! Ще припадна отново... smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544


Ох бе Зизкеее hahaha  Joy Joy Joy това и аз го видях, ама рекох да го спестя, че някой може да хапва пред компа  Laughing

# 476
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Габи, Hug Heart Eyes освен много Серка има и много хубави моменти със семейство Серез и Яман...не са за изпускане... Laughing

Джейн, Hug Heart Eyes Хазалчето ми е любимка... Wink

Тези в ПО, ако пак вземат да пеят вече ще ми стане нещо... ooooh!

# 477
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Започвам да се ужасявам.
Аз преди час припадах....

Клюка... Grinning

В дясно на новата визия има най-интересните теми...сИга искам да обърнете внимание на една от тези теми "КЛИЗМА"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Така, аз да питам...някой от нас дет не си правят клизма и не се интересуват от тази манипулация с оглед страха от проникване на чужди телА на съкровени места...ко прайм... newsm78
Как тази тема е интересна за нас??? Whistling

Аз мога да кажа само OMG !!! Ще припадна отново... smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544

Аз веки съм тропясана Mr. Green Joy Joy Joy ма туй де го гледати бе newsm78

# 478
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Илдееееее Hug Heart Eyes

# 479

Общи условия

Активация на акаунт