Литературен спамо-чат - 3 тема

  • 32 998
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не съм я виждала електронна, аз я четох на хартия от предай нататък. Сега ще погледна дали не е във виртуалната ни библиотека.
Няма я и там вече.
Хубава е, истинска антиутопия.

# 721
  • София
  • Мнения: 5 418
Миж,заинтригува ме с този филм.Въпреки че ММ е изтеглил за ронините за съботния филмов маратон Embarassed
Имам молба.Припомнете ми Да дойдеш на света-Маргарет Мацантини.
Помня,че имаше противоречиви мнения.Което е нормално разбира се,но все пак някое прясно изпечено мненийце има ли?

# 722
  • Мнения: 2 321
Момичета, от 27-ми въвеждат окончателно новата визия  Rolling Eyes

Да  Tired . Има и ТЕМА какви ще са промените.
Горчилката на много потребители от шефското поведение през последните два месеца, обаче, няма как да отмият.

Кали, погледнах ги  Peace Последната опция е  за зареждане на стария изглед , какво ли ще рече това? Ще остане да  съществува и старата версия ли  Thinking И аз се хващам като удавник за сламка  ooooh!

# 723
  • Мнения: 382
Имам молба.Припомнете ми Да дойдеш на света-Маргарет Мацантини.
Помня,че имаше противоречиви мнения.Което е нормално разбира се,но все пак някое прясно изпечено мненийце има ли?

Синя слива , моето е точно от миналия януари, но от време на време си правя оценка на „достоверността“ и трайността на харесването. Отварям си файловете с откъси от книгата, усещам веднага лудото сърцебиене (като при никоя друга книга) и разбирам – важи! Всичко все така важи за мен!

Ето за стотен път моето мнение, извинявам се за повтарянето. Wink Дано да се включат и нехаресалите книгата...
https://www.goodreads.com/review/show/483750187?book_show_action=false

След доста време осъзнах кое едно от основните  неща, което ме е привлякло към книгата. Направих аналогия с живота – знаеш нещо за някого и имаш дадена представа за него, научаваш нещо съвършено различно за същия човек и представата ти тотално се променя. Съответно ако не научиш новото нещо, продължаваш да поддържаш старата представа.  В този смисъл много ми беше ценно да видя по този начин: 1) Диего, 2) Аска 3) Пиетро.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 418
Свет,уникална рецензия!

# 725
  • София
  • Мнения: 4 904
Киф, и аз го изтълкувах като теб  Peace, след като ще има опция да си избираме между нова и стара визия. Понеделник ще е денят на истината  newsm43 .

# 726
  • Мнения: 484
Много съм разстроена SadОказа се,че не могат да ми изпълнят поръчката от книжарница и ме компенсират с ваучер за намаление на книги.
Чудя се между Момчешки живот и Градът на сънуващите книги.Може ли някой да ми драсне отзив?

Синя слива, това лято прочетох и двете, ако ти е интересно мнението ми по-подробно, ето Simple Smile

https://www.goodreads.com/review/show/739883412 - "Момчешки живот"

https://www.goodreads.com/review/show/704818283 - "Градът на сънуващите книги".

# 727
  • Мнения: 107
Миж,за Пътят Камино ли става въпрос?

Този Път е "Пътуване на духа" на Шърли Маклейн. Аз миналата година я четох и разбрах, че съществува.  Wink   

# 728
  • София
  • Мнения: 5 418
Декстър,благодаря  bouquet

# 729
  • Мнения: 1 735
SIN, много неприятно. Дано бързо се наредят нещата.

И аз влизам с един спамо-въпрос: На някой дали му се намира книгата "Празникът на козела" на Марио Варгас Льоса? Евентуално за прочит, размяна или продажба?

# 730
  • Мнения: 8
Момичета, форума е ужасен така. А и опцията за стария изглед нещо не върши съвсем свястна работа, поне при мен...

Елинка, надявам се днес да си оправят контактната мрежа БДЖ-то и утре да се приберат, малкия много обича да пътува с влака.  Grinning

# 731
  • Мнения: 10 746
Не е като да нямаш алтернатива....  Simple Smile
Нова тема да пускаме ли?  Thinking

# 732

Общи условия

Активация на акаунт