Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 202

  • 63 690
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240





Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ

В главните роли:












 


 


 

Темите:


 

 

 

                         

 

Asi Bulgaria във Facebook
 

Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
 


Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
 


 

   

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim  
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
   

Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година

   
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!

Приятни минути и прекрасно празнично настроение
 на всички от семейството на "Аси"!  

# 1
# 2
  • Мнения: 3

Рина,  Hug приготвила си ни празнична тема с много настроение! newsm51
Посрещаш ни с най-хубавия момент от нашата вълшебна приказка!
Нека тази тема бъде един безкраен празник!
Ще посрещнем и Новата 2014 година в нея!
Весели празници!


# 3
  • Разград
  • Мнения: 8 243
http://www.youtube.com/watch?v=4W0gfwIWDF8

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 23:32 от vania_e

# 4
  • Мнения: 273
Здравейте  Hug 

Рина, чудесна Коледна тема - тя ще е не само празнична, но и ваканционна  Hug 




Много празничност и настроение в темата  Hug

# 5
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Божеееее, тая па мамма как са я променили  ooooh! хи4 не ми харесва така  Peace Peace
вси4ко ми е сбито от ляво, а дясната половина е празна  smile3502 smile3502

привет моми4ета  Hug
прекрасна тема, Ринка  Hug Hug Hug то звън4ета, то камбанки, то елхи4ки...то 4удеса бееее  Hug Hug Hug
благодаря  Hug много сме празни4ни  Hug

тия сниммки на Мурат казвате 4е са нови, ама тук дето седи ми изглежда много младолик  newsm78 може и защото е по отдале4....  Thinking
ама 4ок готин беее...тук сега много ми харесва  Embarassed

хади хубав ден моми4ета  Hug

# 6
  • Мнения: 41 684
Здравейте! Hug

Рина Hug,прекрасна празнична тема! newsm51



# 7
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 23:33 от vania_e

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Да ни е честита Новата коледна тема!

    

      Аз забелязах, че има  и нови надписи, наред с коледната весела украса.

   Явно Рина мисли не само по визията , но и по съдържанието.  newsm10

      То и без да пишe магия, ние сме си омагьосани .


      Тъй като сме в очакване да изгрее в коледната нощ една звезда, от мен тази картинка



   Пожеланията - всички да посрещнем в добро здраве и с отлично настроение празниците по домовете си и в темата!

    И аз да се изкажа в подкрепа на Меги. Освен, че имах проблеми с нета, като влязох в мамите - направо се стресирах. Какви ли не кликвания не направих да си махна дясното излишно поле, ама йок. От реклами не ще се отървем. Пари, пари, пари - викаше Джемал ага...

    За снимките на Мурат- и моето мнение е, че не са нови. Колкото и да си го харесваме, той не е безсмъртен и остарява като нас. Joy Joy Joy Joy

    Тъй като гласувам в анкетата "ТВ и светът на изкуството през 2013 година ", установих, че вече макар и с три гласа Туба изпреварва Хазал Кайа и заема трета позиция. А беше доста назад. Около 400 гласа я делят от Чаатай за второто място. Мурат си стои на 5 позиция.  Като имам предвид и феновете му от ЛиН , Сусовете, а също и тези на Бурчин, очаквам да се придвижи нагоре. Колкото до заемащия първото място , той е певец и китарист.

Анкетата има линк

     http://magazimedya.com/dev-anket-turk-televizyonlarinin-unutulma … mlu-cifti-hangisi

    Приятна вечер , предпразнични емоции!

      

    

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 21:22 от renibo

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 40
  Тези красиви очички допълват коледната украса.



 
Скрит текст:
Ще наруша духа на темата с въпроси: преди можехме да редактираме. Сега как ще става?
 Ето, картинката ми не излиза и искам да я заменя с друга?

   Може ли да  разшифровате знаците отдясно на полето?
   Как се пишат лични съобщения?

# 10
  • Мнения: 9 541
Много красиво оформена тема Peace

Момичета , тук може да изкажете мнението си за новата визия на форума чрез гласуване!

Ето анкета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=755622.0.


 Hug Hug Hug

# 11
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Много красиво оформена тема Peace

Момичета , тук може да изкажете мнението си за новата визия на форума чрез гласуване!

Ето анкета:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=755622.0.


 Hug Hug Hug
Лия  Hug привет джанъмке, как си ти? нещо те изпуснах от мирогледа си  Wink Wink

аз сега ще ида да гласувам, това е пълна глупост сподред мен....кликам на "ново' то ме връща на 1ва стр....сигурно има друго ново дето трябва да кликна...знам ли  ooooh!

Рени  Hug редакция йок...квото написал , написал ...такова ще го 4етем  Joy Joy Joy Joy

# 12
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
ООоооо Рени, то4но под снимката ти има "редактирай" под подписа ти, а до него има "изтрии"  под подписа от дясно....
а за 'нови" ще трябва да кликаме на 'виж новото"  Joy Joy Joy

е сега домашните ще ни бъдат още по-дълги  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ужас!!!!  ooooh!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Здравейте!
Направо се ошашавих с тази нова визия на БГ мама!
Рина, както винаги си ни подготвила чудесна нова тема!  Hug
За теб!



# 14
  • Мнения: 273
А здравейте пак  Hug Hug

Не сме се почерпили за новата бг мама , въпреки, че не я харесваме  Joy Joy Но от Хубава жена най-много ми харесва шампанско с ягоди   Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт