ПЕТИЦИЯ ЗА ПРЕМАХВАНЕ СЕГАШНИЯ ВИД НА ФОРУМА!

  • 32 847
  • 782
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 192
офф наистина е супер не удобна тази версия , дали ще я сменят newsm78, толкова е разбъркано и някак малки изглеждат темите

# 121
  • Мнения: 2 224
До тук бях с бг мама. Новата визия е шокиращо ужасна.

Ха-ха, даже и аватарът ми е изкривен. Голям провал е новата визия на форума. Дано да я сменят, че иначе не му давам много време.

# 122
  • Мнения: X
Откакто е променен форума съм влизала точно 2 пъти / а иначе по цял ден си запълвах тук/  и , ако си остане в този вид съвсем ще спра.
Ужасно е.
Плюс това от телефон не можеш да следиш за нови отговори.
Абе, сигурен начин голяма част от потребителите да ограничат престоя си тук с тенденция към окончателно отказване.

# 123
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
И аз подкрепям последните мнения. Пълна отврат е, не само, че влизам рядко, ами и повече от 5 минути трудно изкарвам.

# 124
  • Мнения: 67
и аз се надявах да е станала грешка и причината за този ужасен вид на форума да е от моя компютър , ама не би.Не знам чия"гениална идея"  е сегашния облик, моля Ви върнете старата визия

# 125
  • France
  • Мнения: 726
За първи път от години, откакто съм в този форум, ще се потретя :
Новата визия е пълна ХУЙНЯ!
За 2 дена влязох 3 пъти и излязох.

# 126
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Много ми е труден за четене така Peace
А и този криптирания код при влизане във форумите много ме нерви понякога. Случва се да го въвеждам по 4-5 пъти докато ме пусне, а уж си виждам ясно символите newsm78

# 127
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
И аз подкрепям последните мнения. Пълна отврат е, не само, че влизам рядко, ами и повече от 5 минути трудно изкарвам.


Без очи останах, толкова е объркано всичко, че.................5 минути едвам изкарах  Mr. Green

# 128
  • Мнения: 11 550
И тук да се разпиша!  Peace
Гласувах за връщане към старата визия на форума!  Peace

# 129
  • Мнения: 779
Тотално объркан!

# 130
  • Мнения: 183
Гласувах и аз. Дано да върнат стария вид. Освен ако целта не е да откажат повечето хора от писане тук. Rolling Eyes
+1

# 131
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не ми харесва, гласувах.

# 132
  • Мнения: 1
Твърдо за  старата визия на форума  Peace

# 133
  • Мнения: 7 118
и на мен не ми харесва  Peace

# 134
  • Мнения: 6 274
Започнах седмата си година във Форума, но по- голяма грешка от тази не съм виждала до сега! ooooh!
Отвратителна визия, безкрайно елементарно като изпълнение, ужасно неудобно за потребителя, безумно като идея! Tired
Прилича на несполучлива скица на нещо, което е трябвало да стане друго нещо! ooooh!
Не знам кой и защо е взел това решение да променя визията на Форума, но моето мнение (а като гледам не само моето) е, че това е отвратителна грешка! Crossing Arms

П.С. И ще завърша с това:

"Ако нещо не е счупено, не го поправяй!" Naughty

Общи условия

Активация на акаунт