Протест

  • 3 650
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 824
Кой ще се включи в протеста?

# 1
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз се включвам.Дори и в темите по проблема няма да пиша,защото и те генерират трафик.Вече доста потребители се изказаха там,има на всяка страница систематизирани постове кое не е на ред.

# 2
  • Мнения: 11 715
Съгласна. Даже в момента седя и чакам да върнат старата визия, както мама обеща.
Но явно под "днес" са имали в предвид "довечера"  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 8 960
Не, не съм съгласна.
Избирам си битките и гледам да са за смислени неща, които биха повлияли на живота ми.
Подобни виртуални вълнения - ай, мерси  Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 18 542
Аз и без това от вчера само тези теми преглеждам с редки изключения, така че няма да ми е никакъв проблем.  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 824
То всички това правим Simple Smile
Да намериш друго  е почти невъзможно, като го намериш да го прочетеш е още по-зле.

Like_Smoke, това не е битка  Peace

# 7
  • Мнения: 117
Даже смятам изобщо да не влизам във форума за този период, това също генерира трафик.




# 8
  • Мнения: 8 960


Like_Smoke, това не е битка  Peace

А, какво е  newsm78 Стачка с цел да се върне старото лице на форума  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 031
Аз от вчера съм намалила посещенията по всички теми... болят ме очите още на десетата минута.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 744
 Peace Съгласна ! Връщане на предишния му вид. Чакам си и ОБЕЩАНИЕТО на мама.

Последна редакция: чт, 19 дек 2013, 11:36 от marchеva14

# 11
  • при късмета
  • Мнения: 24 109
съгласна съм и ще го направя

# 12
  • Мнения: 54 765
Включвам се ! Peace

Аз и без това само в темите за визията пиша от вчера .

# 13
  • София
  • Мнения: 3 824


Like_Smoke, това не е битка  Peace

А, какво е  newsm78 Стачка с цел да се върне старото лице на форума  Laughing
Аз обикновено съм ЗА новото. Обаче това ново е пълно с бъгове и не работи. Не искам да се върне старото лице, а това нещо сега да се превърне  в професионално направено ново Simple Smile Новата визия е направена евтино, непрофесионално, без да се мисли как пасва на най-важното съдържание на форума (на нас ). Не е битка, предизвиквам новите собственици да бъдат професионилсти. Ще видим дали могат.

Между другото идеята на протеста беше провокирана от мнение, че потребителите сме пристрастени и както и какъвто и шит да  ни предложат ще продължаваме да пишем.

# 14
  • Мнения: 287
 Включвам се.

Общи условия

Активация на акаунт