Дядо Коледа бързо ти при нас ела,мамите от ИБ те чакаме с усмивка на уста-тема13

  • 18 459
  • 695
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 591
Ха добрютру и от нас!   Hug
Да се оправят бързо всички болнички!   Praynig
Като ви слушам за тия ваксини и настръхвам, на нас тепърва ни предстои.
Боцкането на петичката при нас мина леко.  Не съм гледала как го правят (не можех да се замъкна до манипулационната), но го връщаха само с лепенка на крачето и после нищо му нямаше.
Поспалане, да са ти живи и здрави мъжете!   Hug
Рейни, много лошо ако е алергия.  А уж не би трябвало, нали първо с авокадо се захранва?   newsm78
Аз съм пак с въпрос.  Падна ми стара пломба два месеца преди да родя и чаках досега, за да ида на зъбар.  Обаче ми отказаха да ме работят ако не ми направят рентгенови снимки, защото не знаели състоянието на зъба.  Лошото е, че имам и още два зъба, които са чувствителни и ще трябват общо три снимки.  Знаете ли колко е вредно или не да се правят рентгенови снимки при кърмене?

# 556
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
прави се, ако е крайно необходимо .. а що 3 снимки, не може ли всичките на куп?!

# 557
  • Мнения: 1 591
Не знам защо.  Всичките накуп само с панорамна май става, а тя не е достатъчно детайлна, доколкото знам.  Единия зъб е долу вляво, другите два горе вдясно, най-много да ги направят на две, ама надали.   Confused

# 558
  • Мнения: 1 490
Меци хич биля не се стягам , отказвам да повярвам , че на мама бебето пораства  Crossing Arms хахах в интерес на истината не го мисля РД .Нито кого ще каня , нито къде ще бъде ...в това грипно време най-много да поканя 2-3 дечица в къщи да си играят  Whistling

# 559
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Стелчо мен повече тортата, тоалета на Ема и фотосесията ме вълнуваха, отколкото кого ще каня Mr. Green Mr. Green
Мише дано измислите нещо, че тва зъб да те боли, не си е работа Naughty

# 560
  • София
  • Мнения: 5 260

Мише, няма проблеми за кърмене и рентген, особено на зъб. Мит е, че уврежда.. дори слагат и една престилка ако не се лъжа, за всеки случай  Peace

# 561
  • Мнения: 1 490
Тортaтa ще я прaвя aз  bowuu нещо съм се зaпaлилa по слaдкaрството.Тоaлетa-нещо , нa кото ще му ходи нaкaпaно и рaзбирaсе дa е достaтъчно удобно зa дa може дa покaже всички мaгaрии нa гостите-ходене,пaдaне,търкaляне и нaй-смешното пълзене нa светa .Виж aко бях мaмa нa дaмa другояче щях дa мисля ,но този рaзбойник прaви купон във всякaкви условия и мисля дa му се доверя Simple Smile

# 562
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Стели,браво на теб.Ради ще те остави ли да направиш тортата сама.
Ние сега на 24 сме на рд в детски кът и дано няма болнички там,че обикновенно след това сме си лепнали по нещо.
Болничките бързо да се оправят.
Ния,изолирай дядото докато се оправи,че да не зарази и малката.След ваксина им пада имунитета и се разболяват по лесно според педи.
Ние сме другата седмица на ваксина,мерки и теглилки и дано успея да го опазя здрав.

# 563
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Слагам ви бърза почерпка, че не знам през деня колко ще имам време. След 7,30 часа се навършват точно 2 години откакто изплака моето слънчице.

 Hug ви
Лека нощ

# 564
  • Мнения: 2 843
Първо, Честит рожден ден на патеричка на татко Поспалан, който е направил такъв прекрасен син!
Поспалане, жив и здрав да е Слави, игрив, усмихнат, мааалко по-послушен! Весел празничен ден, мила   bouquet  Hug
Ренчо, не знам нищо за тази алергия  Thinking
Месечко, защо не пишеш тук?  newsm78
Стани Hug
Лека нощ  Hug

# 565
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Мили момичета, ето я и нея!!!

С огромно удоволствие имам честта да ви донеса вестта, че Zuzi_79 е вече горда мама на малката принцеса Радина! Ради тежи 3800 гр.,и е висока 51 см., родила се е в 7:05 ч.! Искам да им пожелая здраве, късмет, слънчеви дни и безгранично щастие! След толкова много усилия, една битка завърши по най-страхотния и невероятен начин и най-хубавото е, че доброто победи!!!


# 566
  • Северозапада
  • Мнения: 5 486
Първа, първа  Party
Да е жива и здрава Радина и да радва всички около себе си! Мамо Зузи, желая ви само щастливи мигове и бързо възстановяване!
Поспалане, жив и здрав да е Слав и все толкова палав!

# 567
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Поспалане аз сутринта от радост, та забравих да се отчета и за вас .. за втори път - да е жив и здрав твоя прекрасен син! да е слънчев, енергичен и да носи много радост в сърцата ви Hug Hug Hug

# 568
  • Мнения: 1 167
Мамо Зуз и тук да ти е жива и здрава Радина.С пожелания за щастливо детство!

# 569
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Зузка,честита дъщеря Радина.Да е жива и здрава и много да Ви радва.
Поспаланче,честит рожден ден на Слав.Да е жив и здрав и скоро да го направите горд батко.
Ние чакаме да напече още малко,че да излизаме с малчо.

Общи условия

Активация на акаунт