ЗА или ПРОТИВ консумацията на месо?

  • 55 235
  • 1 882
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 9 991
sophiemmaspencer, да планината като не е отишла при Мохамед, той е отишъл при нея. Действа за всичко ,за което зависи от теб.

# 1 561
  • Мнения: 5 713
И едни супернеадекватни интервюта дава, направо се чудя тя ли е толкова зле, или си мисли, че всички останали са лапнишарани.
И двете.  Joy
На мен ми е като надрусана; сигурно от многото захар.

Имам обяснение защо народът се хваща на такива въдици, но никога няма да продължа да се чудя.
И аз.  Wink

за гурута и всички други "Бога вътре в нас" и тн.
Аааа, не.
Любов и светлина...много модерно е това мото последните години.  Laughing




Последна редакция: чт, 16 яну 2014, 22:32 от Вери

# 1 562
  • София
  • Мнения: 62 595
и другото - правИ само неща, от които ще се чувстваш щастлив, но не очаквай другите  да тее разберат, защото те са свикнали да са нещастни.

# 1 563
  • Мнения: 9 991

за гурута и всички други "Бога вътре в нас" и тн.
Аааа, не.
Любов и светлина...много модерно е това мото последните години.  Laughing






Аз си мислех , че още в библията са описани , не ти знам  ЕГН-то ,ама чак пък толкова . hahaha

# 1 564
  • Мнения: 5 713
Аделинда, не те разбрах, но карай, не ми е важно.  Laughing

# 1 565
  • Мнения: 9 991
Още в библията се пише за любов и светлина , ти казваш в последните години .

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 01:09 от adelinda

# 1 566
  • Мнения: 5 713
Да, модерно е.
Както и много други неща - примерно да се изопачава.
А какво не разбирам според теб, грам не ми пука.

Ех, редактирала си.  Laughing
Аз моето го оставям, нищо че се губи връзката.

Може и да пише в Библията - това не го оспорвам.
Явно по-рано не ми долови майтапа и стана каша...нищо, за мен с поука.

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 02:03 от Вери

# 1 567
  • Мнения: 7 171
sophiemmaspencer, да планината като не е отишла при Мохамед, той е отишъл при нея. Действа за всичко ,за което зависи от теб.

Не разбирам връзката между Мохамед и плацебото, но щом казваш.  Laughing

# 1 568
  • Мнения: X
Не знам кое  е модерно и кое не, но ми прави впечатление, че масово хората живеят и се хранят "по модата".
Следя разни блогове, чиито автори се мятат от едната крайност в другата.
Първо-върли суровоядци, после-крайни вегани, сега размятат едни мръвки във всяка публикация....
За мен не е нормално.Най-малкото, показва някаква психическа неустойчивост и душевно "лашкане" насам-натам....  Ама, мода!    Laughing

# 1 569
  • София
  • Мнения: 8 932

Е как бе , лек има , по  горе го писаха  , яйца и месо  Laughing Wink Нищо , че и богати са се гътвали навремето от въпросната.
Е то и от грип можеш да се гътнеш, независимо от материалното състояние. Това какво доказва?

# 1 570
  • Мнения: X
Не знам, не съм чела книгата на Лидия Ковачева... Обаче да заблуждаваш хората, че си се излекувал от нещо по някакъв начин, само и само да защитиш своята теория... Не е честно и е много гадно спрямо другите.  Tired

При методите на Луиз Хей неприятното идва от това, ако човек реши те да са единствения му начин на лекуване - само визуализации, утвърждения и позитивно мислене. Нещата трябва да се развиват паралелно, за да си помагат взаимно. Всичко, което би могло да помогне, трябва да се включи -и традиционната медицина , и нетрадиционната.

# 1 571
  • Мнения: 5 713
Първо-върли суровоядци, после-крайни вегани, сега размятат едни мръвки във всяка публикация....
Изпуснала съм.  Laughing
Кои са?

http://conmedisys.com/play/TR1ic0m-Ja4/Raw_Food_Eater_Got_Sick.html
винаги ми е бил неприятен

http://www.fredericpatenaude.com/blog/?p=1878
поддръжник на 80/10/10

http://kristensraw.com/blog/2013/03/17/my-vegan-diet-caused-heal … l-food-be-better/

http://www.beyondveg.com/cat/diet-bios/

Последна редакция: пт, 17 яну 2014, 16:12 от Вери

# 1 572
  • Мнения: 1 463
Да, растенията са също са живи, но човешкият организъм в материалния свят се нуждае от храна, добита по пътя на най-малкото насилие. Растенията нямат кръвоносна система. Растенията се развиват вертикално, но в обратна посока на човека. Докато на животните гръбначният стълб е  хоризонтален, т.е. те се развиват в направление абсолютно противоположно на човека. Хората и растенията си помагат. Човек е по-големият брат на животните и не бива да ги коли и измъчва.

# 1 573
# 1 574
  • Мнения: 200
Да, растенията са също са живи, но човешкият организъм в материалния свят се нуждае от храна, добита по пътя на най-малкото насилие. Растенията нямат кръвоносна система. Растенията се развиват вертикално, но в обратна посока на човека. Докато на животните гръбначният стълб е  хоризонтален, т.е. те се развиват в направление абсолютно противоположно на човека. Хората и растенията си помагат. Човек е по-големият брат на животните и не бива да ги коли и измъчва.

вертикално, но в обратна посока на човека Моля те да ми обясниш!
хоризонтален, т.е. те се развиват в направление абсолютно противоположно на човека И това, също. Кой определя кое насилие е най-малко?

Общи условия

Активация на акаунт