ЗА или ПРОТИВ консумацията на месо?

  • 55 261
  • 1 882
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 38 654
Брей! Почвам салатите! И аз искам зелени очи!
 Mr. Green

# 1 546
  • Мнения: 9 991
На мен в пубертета ми се промени цвета на очите сам се прошари ,в зеленикави от кафяви , не от салати разбира се , а косата ми потъмня.

# 1 547
  • София
  • Мнения: 4 878
Всички бебета са ваксинирани в съвремието срещу туберкулоза,

Далеч не всички са ваксинирани.

На мен в пубертета ми се промени цвета на очите сам се прошари ,в зеленикави от кафяви , не от салати разбира се , а косата ми потъмня.

Моите винаги са били залени, но косата колкото повече остарявам, толкова повече потъмнява.

Последна редакция: ср, 15 яну 2014, 18:44 от Alexandria37

# 1 548
  • Мнения: X
Към кое се насочваме доктори мили?
Към ваксините. Wink

Или е ли възможно да излекуваш хипогликемия с ядене на тонове плодове?
http://chicvegan.com/interview-series-kristina-carrillo-bucaram/
Снежно белите и адски подредени зъби на момичето нейни ли са или лъже?
аз не и вярвам и за двете
 Mr. Green

 Joy
щом е У вестникУ/нетЪ, 'начи е вярно
 Mr. Green

# 1 549
  • Мнения: 19 133
Брей! Почвам салатите! И аз искам зелени очи!
 Mr. Green

Аз виолетови искам. Кое е по-подходящо за ядене за целта - теменужки или червено цвекло?  newsm78

# 1 550
  • Мнения: X
Брей! Почвам салатите! И аз искам зелени очи!
 Mr. Green

Аз виолетови искам. Кое е по-подходящо за ядене за целта - теменужки или червено цвекло?  newsm78

Патладжан с корите.

# 1 551
  • Мнения: 7 171
Всички бебета са ваксинирани в съвремието срещу туберкулоза,

Далеч не всички са ваксинирани.
 

В много малко развити страни се ваксинира срещу туберкулоза в наши дни.

# 1 552
  • Мнения: 5 713
Като съм тръгнала да клюкарствам, ето още един бисер. Беше коментар под една веге манджа от дама, която била 10 години вече на плодове, зеленчуци и ядки:

"Ще намерите смисъл във веганството само ако имате здрав разум, можете да мислите логично и изпитвате милост и състрадание! Иначе само ще търсите глупави оправдания за действията си! Единствената истинска причина да не се откажете от месищата е лакомията, а не там някакви си врели некипели глупости за чувствата на марулята. Все пак всички сме ходили на училише и сме учили елементарна биология.
А думата животно-animal-идва от латински-anima, което означава душа."

Такива дивотии всекидневно ме изумяват - чувството за превъзходство и не само.

# 1 553
  • Мнения: 2 761
Брей! Почвам салатите! И аз искам зелени очи!
 Mr. Green

Това не е от салатата,ами са позеленяли от яд,че не се храни като останалите.  Laughing

# 1 554
  • Мнения: 3 827
Лидия Ковачева се е излекувала от туберкулозата благодарение на медицината , а не на глада ,
туберкулозата е била един бич , много хора , били болни от нея , са губели апетит ,   не защото организма неядейки се е самолекувал , а просто да умирали , защото не е имало лек ...

# 1 555
  • Мнения: 9 991
Лидия Ковачева се е излекувала от туберкулозата благодарение на медицината , а не на глада ,
туберкулозата е била един бич , много хора , били болни от нея , са губели апетит ,   не защото организма неядейки се е самолекувал , а просто да умирали , защото не е имало лек ...

Е как бе , лек има , по  горе го писаха  , яйца и месо  Laughing Wink Нищо , че и богати са се гътвали навремето от въпросната.

# 1 556
  • Мнения: 19 133
Тая Кристина Карило Букарам в някои от сайтовете се излекувала от хипогликемия, в други - от хипергликемия...
И едни супернеадекватни интервюта дава, направо се чудя тя ли е толкова зле, или си мисли, че всички останали са лапнишарани.

# 1 557
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен любима ми е Луиз Хей - и тя се е излекувала от какво ли не, включително от рак с гледане в огледалото и повтаряне на мантри. Не че психологически човек не може да се успокои и надъха, но някои като нея съвсем забълбучкват главите на хората. Имам обяснение защо народът се хваща на такива въдици, но никога няма да продължа да се чудя.

# 1 558
  • Мнения: 9 991
Луиз Хей , нито е вегетарианка, още по- малко веганка. Андарел , защото плацебо ефектът действа и то доказано/научно/ . За верующите: " силата на вярата" може да го наречете, за гурута и всички други "Бога вътре в нас" и тн.

# 1 559
  • Мнения: 7 171
Луиз Хей , нито е вегетарианка, още по- малко веганка. Андарел , защото плацебо ефектът действа и то доказано/научно/ . За верующите: " силата на вярата" може да го наречете, за гурута и всички други "Бога вътре в нас" и тн.

Аделинда, плацебо ефекта действа, но не за всичко. Не е същото като "силата на вярата". То е нещо съвсем друго...

Общи условия

Активация на акаунт