Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 203

  • 47 859
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240






Семейна сага- драма, за 2 семейства, чието минало се преплита в настоящето. Млад бизнесмен от Истанбул- Демир, пристига в град Антакия, до сирийската граница, заедно с приятеля си Керим, да разбере повече за смъртта на майка си, когато той е бил дете.
„Гордата Аси” е изпепеляваща история за една невъзможна любов. За това да обичаш, да бъдеш обичан и въпреки всичко да не можеш да намериш щастието.
Две души са разделени от огнената река на миналото. Макар и силно влюбени един в друг, те са врагове заради греховете и грешките на другите.
Сериалът е история за отмъщението, което превръща жарта в огън, за тайната, която изпепелява. Миналото крие много тайни. Да тънеш в мизерия, да не можеш да намериш изход от нея и да бъдеш майка, която се бори със смъртта заради децата си...
Един млад мъж, роден и живял с болка, се завръща по родните места. Причината за страданието му е семейство, в чиято дъщеря съдбата му отрежда да се влюби. Дъщерята на тези, които са изпратили майка му в гроба.
От три поколения едно семейство не спира да се бори с житейските трудности. Бащата, който иска да запази земите на дедите си и гордите му деца, привързани към родното огнище. Красивата му дъщеря Аси носи името на реката, която дава живот на тези земи.
Млад мъж, на име Демир, който след дълго отсъствие се завръща в родния край. Богат, красив, успял. Демир и семейството му са заровили в тези земи една тайна. Тя ще стане причината двете семейства да преживеят най-трудните си изпитания и ще преобърне живота им.

Започна на 31 август 2009 година, по НТВ
Завърши на 12 януари 2010 година, по НТВ

В главните роли:












 


 


 

Темите:

Тема 201
 

 

 

                     

 

Asi Bulgaria във Facebook
   
 
Българските страници на Туба и Мурат във Facebook
   

 

Официалните страници на Туба и Мурат във Facebook
   

 

 

 

Tuba Buyukustun & Murat Yildirim 
In Monte Carlo 51 Tv Festival 2011
 
Екипът на "Аси" в Монте Карло- юни 2011 година

 
Пожелаваме на Туба и Мурат щастие и нови успехи!

Приятни минути и настроение
 на всички от семейството на "Аси"!   

# 1
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 808
Здравейте,
темата и филма са страхотни

# 2
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте и от мен  Hug

Ринка, прекрасна тема, с кон4ета..моите любимци  Joy Joy Joy Joy БЛАГОДАРЯ ТИ!!!  Hug Hug Hug

Аз малко поиз4езнах , но сега се завръщам с пълна сила. да кажа добре дошла на Гостенка   bouquet

другото, което исках да кажа е, 4е тези домашни ми отнемат много време, тяхната цел беше да се полу4ават дискусии, но на практика се полу4ава, 4е пишем домашни, но дискусии йок... освен "4удесно домашно, добре си му влязла под кожата" и тем подобни, други коментари няма. Затова предлагам, да си гледаме епизодите по 1 на две седмици, да предлагаме реплики и да обсъждаме цялия епизод, кой какво му е направило най-силно впе4атление. така ще могат и моми4етата, които не са ангажирани с домашни да се вклю4ват и да си изказват мнението. Дано се полу4ат хубави дискусии, а не само поздрави и комплименти, колко добре сме се справили и колко добре някой е написал нещо..... преди изписвахме страници за определен епизод или момент, беше приятно, доставяше ми удоволствие да се вклю4вам в коментарите, разсъждавах, мислех....сега това не се полу4ава.

дано идеята ми ви хареше и я приемете с "мнозинство"  Joy Joy Joy Joy
сега ви пожелавам хубав ден / ве4ер  Hug

# 3
  • Мнения: 41 683
РИНКА, Hugотново си ни приготвила много красива тема!!! newsm51 newsm51 newsm51
Благодаря от все сърце,че отделяш от личното си време за да създадеш този уютен дом!!!



Гости Hug  wavey и в тази тема!
Меги Hug

# 4
  • Мнения: 0
Много хубава ,като зимна приказка ,е новата тема!
Ндявам се да има много хубави новини,интересни моменти и свежи дискусии!Надявам се тук да пишем и за новия проект на Мурат и Селма!
На Гостенката Hug,добре дошла в темата ни!
Меги Hugпредложението ти е интересно и приемливо!Така да бъде!
Рина :hug:благодаря за труда ти!Прекрасна е!

# 5
  • Мнения: 10 240
Гостенката,  Hug добре дошла.  Hug
Сериалът е страхотен, темата се опитва да е на нивото му.  Peace

Меги,  Hug как може в първата тема от новата година да няма кончета.
Аси и Демир без кончета не могат!  Peace
Мерджан приема предложението ти за повече дискусии и по-малко домашни,
но ако има желание за писане на домашни у някои момичета с радост ще чета.  Peace
Злати,  Hug в това топло време и кокичетата цъфнаха за моя голяма радост.  Peace
Ани,  Hug еделвайсът е ценно и рядко цвете. Като любовта на Аси и Демир,


които си мислят към коя стая да се отправят тази вечер.  Laughing Laughing Laughing

# 6
  • Мнения: 367

   Да кажа и аз БЛАГОДАРЯ за това,че Ви има,че сте мои приятелки!  txtloves

   Да кажа специално на Рина Благодаря за всичко, кото прави за нас,да имаме толкова красиво и топло местенце,където да се срещаме всекидневно,макар и вертуално!

   

# 7
  • Мнения: 340
   ЗА НОВАТА  ТЕМА  ПОДАРЪК И ОТ МЕН      



А ТОВА Е СИМВОЛ  НА ЛЮБОВТА НА  АСИ  И  ДЕМЕР , ТЯ Е   РОЗОВА  ИЗПЪЛНЕНА СЪС МНОГО СЪЛЗИ И МЪКА , НО  НЕИЗЧЕЗВАЩА  И  НЕ  УТИХВАЩА.

# 8
  • Мнения: 3
Привет и от мен в новата тема! Hug
В деня на думата "Благодаря",
БЛАГОДАРЯ, Рина  Hug за твоята всеотдайност и внимание към всички нас!



ДОБРЕ ДОШЛА и на нашата гостенка ГОСТЕНКА! smile3525

Последна редакция: сб, 11 яну 2014, 22:59 от sisi56

# 9
  • Мнения: 100
Привет и в новата тема  newsm51 newsm51 newsm51

Ринка  Heart Eyes, Благодаря за новото, още по-прекрасно кътче, което си ни създала!
за теб  Hug букет от любимите кокичета



и понеже сме в годината на коня  Wink



Добре дошла и на новото момиче - Гостенка   bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Дафи HugСиси HugЛати HugЗдравче Hug
На мен май се падна да гася лампите!Лека нощ!


# 11
  • Мнения: 0
Добро утро! newsm51 newsm51 newsm51

Да е хубав денят ни !Като начало едно слънчево момиче!

# 12
  • Мнения: 367

   

   Ани  Hug

Скрит текст:


  И от мен един красив кон. Нека да изпишем темата с красота!

   

# 13
  • Мнения: 3
Добро утро! Hug
Ани, Hug загасила си лампите, но май си осъмнала!  hahaha Joy Joy Joy
Първа си за деня! Grinning Grinning Grinning
Днес да поздравите Таня и Татяна! Peace
http://www.chudesa.net/chestit-imen-den-12-yanuari/
Скрит текст:

Имен ден Таня 12 Януари Света Татяна – Света мъченица Татяна произлизала от богато семейство и била отглеждана според християнските норми. Тя се отказала от светския живот, отдала изцяло на молитви и милосърдие. В периода, когато е живяла на власт бил малолетния Александър Север. Вместо него управлявали наместници, противници на християнството. Младата Татяна била заведена в храма на Аполон за да принесе жертва и да се откаже от вярата си. Когато тя отказала била подложена на жестоки мъчения. Очите и били избодени, а от тялото и рязали парчета плът. След всяко мъчение Татяна се тайнствено била излекувана. Мъчителите и оставали учудени, а единственото, за което се молела мъченицата било Бог да докосне сърцата на мъчителите. Татяна била пазена от ангели, които нанасяли удари на мъчителите докато не се отказали и започнали да убеждават владетеля да пощади девицата. Осмината слуги прекратили мъченията, помолили за прошка Татяна и приели християнството.





Лати,
  Hug Спокоен ден!

# 14
  • Мнения: 41 683
Добро утро! Hug

Ани Hug Лати Hug Сиси Hug
Честит празник на именниците!  bouquet

Приятна неделя! Hug



Общи условия

Активация на акаунт