AVON Обсъждане на продукти , тема 15.

  • 61 279
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 877


http://www.makeupnered.com/2014/01/avon-ultra-colour-absolute-ruzevi-1.html
http://www.makeupnered.com/2014/01/avon-ultra-colour-absolute-ruzevi-2dio.html



                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                                
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

А ето и кои са нашите представители, ако някой има нужда от тях:

Бургас
bradata

Варна
katyadjin
фенка на МЕЧО ПУХ ж.к. "Владиславово",  "Дубровник"  
_re_ge
rumi_m2001
ФЕЯТА

Видин
anichka_avon

Г. Оряховица
Luisi

Етрополе
leady_23

Кюстендил
vaniu6eva

Монтана
TheB3stt

Плевен
Тони.

Пловдив
vesi_vas"Изгрев", център /до Четвъртък пазара/
as-g            - Кв.Кичук Париж до Събота пазара, Сточна гара до Пловдивския университет, Централна гара
*Дорис*
  
Раднево
Petq Petkova    

Русе
маякуб
*Elina*
eli4ka666
venelia

Сливен
slavena80

София
ASTILLA       - Банишора и Надежда
bebsun        - Стрелбище, Иван Вазов, Красно Село, Борово,център, НДК, Младост 4 - Бизнес Парк и Плиска, Хемус
foxgirl_sf             - Люлин и Лозенец
petjia            -  център/бул. Ал.Стамболийски/
rimar           -Красно село, Борово, Мотописта, Бъкстон, центъра около ЦУМ
SUNNYTA   - Център,Подуене,Слатина,Гео Милив,Редута,Ситняково,Яворов,Суха река,Левски,Хаджи Димитър,Павлово,Бъкстон,Борово и Красно село
takinka
verchee       - Разсадника, Красна Поляна, Надежда, Зап. парк, Илинден , Гевгелийски, Св. Троица
елказелка  Люлин
Танитка            - Изток и Изгрев, Оборище
Узи     - центъра, НДК, Медицинска академия, кв. Иван Вазов


Стара Загора
ailan

Шумен
neli mar4




 
   

Последна редакция: нд, 02 фев 2014, 22:47 от _re_ge

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Благодаря за темата, Ре. Hug  bouquet

С нетърпение чакам другата седмица да се прибера и да пробвам новите червила. Като ги видях в първи пост и се сетих. Дано харесам някой цвят, та да си взема в пълен размер. Crazy

Да си припомня питането - относно спрея с арганово масло (за коса), който е за първи път в текущия каталог. Ако някой го вземе, моля да се обади. Hug

# 2
  • Мнения: 265
Благодаря и аз   bouquet!

Като стана въпрос за пяна с бял шоколад, как да не се похваля, че си поръчах такава от Ори и си я чакам с кеф.От страничката ухаеше страхотно, представям си в банята какво чудо ще е.

# 3
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 142
Съжалявам,но са закрили сайта,в който качвам снимки по принцип и сега ползвах нов. Embarassed Вместо запис още един опит:
Скрит текст:

Благодаря за темата!   bouquet

# 4
  • Мнения: 13 877

С нетърпение чакам другата седмица да се прибера и да пробвам новите червила. Като ги видях в първи пост и се сетих. Дано харесам някой цвят, та да си взема в пълен размер. Crazy


На пръв прочет от мострите останах разочарована ... може би защото имах очаквания.
Обаче след седмица проба на мострите откривам че ще намеря много по-подходящи цветове за себе си отколкото в другите палитри с червила. Наресва ми че са без перлени блестящи частици, покривни са. Но определено има сред тях много трайни и други които се изяждат бързо, една част имат страхотен лек аромат а други са като пластелин на устните. Снимки няма да ви качвам - няма нищо по дезинформиращо от снимки на устните. Светлинат/ фотото/естествения цвят на устните променят реалния цвят на червилото до неузнаваемост. сякаш предпочитам текстови описания. От всички снимки , който гледах няма едно червило с което да имам съвпадение като изглед.Може би защото естествения цвят на устните ми е доста ярък и без червило.


Отзиви за матовите червила на УКР






повече за цветовете тук

http://irecommend.ru/content/desyat-zamechatelnykh-ottenkov


Пупитка благодаря
много сочен цвят !

Последна редакция: нд, 02 фев 2014, 19:11 от _re_ge

# 5
  • Мнения: 750
 Hug Благодаря за темата  Simple Smile

Имате ли отзиви за червилата от серията LUXE?

# 6
  • Мнения: 13 877
Hug Благодаря за темата  Simple Smile

Имате ли отзиви за червилата от серията LUXE?


Ами от купуваното и поръчваното досега че са много хубави, кремообразни покривни  и че в офертата 2 за 15 в К03 е много привлекателна. Що се касае до цветопвете за мен гамата е много ограничена, но за любителите на ярките цветове има много сполучливи попадения. Същото важи и за гланцовете им. а..  и имам 5-6 мостри от които си избрах два цвята, към които се придържам. За новите цветове не намерих никаква информация.

Ето тук некакви снимки, но така като гледам, от мострите които имам доста различно изглеждат на устни







http://www.beautybymissl.com/2013/11/avon-luxe-lipstick-swatches.html

http://irecommend.ru/content/pomada-avon-luxe

http://irecommend.ru/content/blesk-dlya-gub-avon-uvlazhnyayushch … sk-dlya-gub-lyuks

Последна редакция: нд, 02 фев 2014, 20:39 от _re_ge

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Re, благодаря за суочовете на матовите UCR. Цветовете са хубави, всички. Но вече много натрупах и трябва да внимавам да не дублирам. Дано има мостри и при нас, та да взема и пробвам.  bouquet

# 8
  • Мнения: X
Aуу от предишната тема тези две червила ми напълниха душата, сега ще трябва да ги поръчвам, няма да им устоя  Heart Eyes

Tender Mauve
Скрит текст:


Creamy Melon
Скрит текст:

Иска ми да се спра на едното, че и без това съм се затрупала с червила...


И да си побутна въпроса - миглоизвивачката някой ползвал ли е? Хубава ли е?   bouquet

# 9
  • Мнения: 885
Благодаря за темата Hug
Аз съм доволна от миглоизвивачката. Извива добре.Имам една доста скъпа но тя нее толкова добра и хубава колкото ейвънската Peace

# 10
  • Мнения: 13 877
Aуу от предишната тема тези две червила ми напълниха душата, сега ще трябва да ги поръчвам, няма да им устоя  Heart Eyes


Иска ми да се спра на едното, че и без това съм се затрупала с червила...



Взех си мостри и на двете.

Криими мелон е много близко до Реип папайа на УКР като цвят. Но онова при нанасяне става на линии. Това има много по добра покривност. И все пак ако ествения цвят на устните ви не е блед не може много добре да ги препокрие.... то се вижда и на снимката.

Тендер Мауви е страхотен универсален цвят , според мен би подхождал на всеки. Не мога да се сетя на кое червило прилича. Не е ярък, нюдов но не съвсем. Странно че на ръката й изглежда толкова тъмно.


миглоизивачката видях че се заменя  при доставка с една друга, предполагам предишна  newsm78

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Точно и на мен на Папаята ми заприлича, която ужасно ми хареса, но както казваш става на черти и е прекалено балсаместа. Дано това да е по-добро.

# 12
  • Мнения: 3 096
Като говорим за червила, искам и аз да споделя впечатления от новите Ultra Color Absolute.
Tea Rose е много естествен, стига да се нанесе пестеливо. Идеалната за мен комбинация от червено, розово и кафяво в един нюанс, почти не си личи, че съм сложила червило. Необикновен цвят, мисля да се запася с още една бройка.
Bare Ruby го взех за експеримент с цел да посвикна да нося по-ярки цветове, но не очаквах да е чак толкова ярък. Направо ми боде очите. Иначе мисля, че ми отива, но още не мога да се възприема с такъв нюанс. Малиново със силен син подтон е. Ще го нанасям с леко потупване и отгоре ще слагам гланц, чудесен парти цвят е.

Искам да си поръчам червило в ежедневен цвят "пепел от рози". Според вас Toasted Rose или Tender Mauve е по-добрият избор, при положение че искам нещо наистина естествено и с повече розово, отколкото лилаво?

# 13
  • Мнения: 672
и аз ще чакам отзиви от аргановия спрей за коса и терапията,и да питам от ББ крема дали сте доволни, не помня дали се е обсъждало?

# 14
  • Мнения: 750
Re_ ge_, благодаря!   bouquet

Аз от мостра съм пробвала само Nude Slip, но като че ли искам нещо по- различно. Иначе офертата 2 за 15 лв. в К3 е много добра.

Общи условия

Активация на акаунт