Отговори
  • Мнения: 12 719
Gunesi    Beklerken



Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :



Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D












Тема 1 Тема 2 Тема 3Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12

# 1
  • Мнения: 3 606
Първа на дансинга  smile3525 smile3525 smile3525
За новата тема Hug Hug

# 2
  • Мнения: 40
Диди Hug благодаря за темата Hug Hug Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 69
  bouquet   за темата Simple Smile

# 4
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
ДИДИ, ЗА ТЕБ И НОВОТО ДВОРЧЕ  newsm51 newsm51 newsm51  bouquet  bouquet  bouquet smile3525 smile3525 smile3525

# 5
  • Мнения: 15 884
ммм, каква лилава теми4ка Crazy
Диде   bouquet  bouquet  bouquet

# 6
  • Мнения: 3
Я и аз да се настаня между първите и най- лични дворцови дами  newsm03
Дидка  newsm51 newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 newsm51

# 7
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Диди  Hug ,мерсаж за поредната прекрасна темичка   love001   love001   love001

# 8
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Прегледах старата тема на вереф,имаме си фрагментче.
Зиз,Благодаря за превода.И аз мисля ,че фрагмента е добър няма смисъл от ред сополи. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 872
Привет и от мен! Mr. Green

# 10
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Лека нощ от мен,слънчовци  Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 40
За всички вас Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug





Пожелавам ви хубав ден Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug Иве   Ди,благодаря за новата тема!

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 353
Запис в новата тема
Дидочке благодаря  Hug Hug Hug
Добро утро момичета! Интересни неща ни чакат така като гледам фрагмана- ще има каране, сдобряване, заминаване...
Аз вече все повече си мисля, че Керем ще замине. Само не разбрах Керем знае ли за сестра си? Защото ако не знае ще му станат множко- Гюнеш, сестра му, а ако знае дали може да е Джейн?  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 15 884
Добро утро слънца Hug Hug Hug Hug Hug
Ивенце Hug Heart Eyes Вани Hug Heart Eyes Пепито Hug Heart Eyes
Иве, мерси за кафенцето Hug
Слагам и аз за поспаланите след мен и ви пожелавам една 4удесна сряда Heart Eyes
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт