Re:GB - В очакване на слънцето Тема 43

  • 19 601
  • 740
  •   1
Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Gunesi   Beklerken



Резюме:
 Зейнеп е младо момиче което живее с майка си в село и води скромен и спокоен живот заедно с нея.За съжeление обаче нещата не вървят на добре и Демет губи всичко което има и шивашкото си ателие.Междувременно Жале нейна приятелка от детството и подава в ръка в този труден момент.Тя е директорка на един от най-престижните колежи в Истанбул-Колеж Сайер.Въпреки че Зейнеп не желае да се принесе в големият град по настояване на майка и която иска дъщеря и да се изучи и крои мечти за нея те заминават за Истанбул.Но всъщност Жале има други намерения,тя крие тайна която може да обърне живота на всички с главата надолу.Зейнеп е младо инатливо момиче до последна степен,безмилостна и щура още от първият ден тя си взема проблем на главата като започва да се занимава с един от най-непокорното момче в училището Керем и стават врагове.Керем е момче което до ден днешен е правило каквото си поиска,разглезен и използващ фамилията си пред всички в училището единственият който опитва да му се противопостави е Зейнеп.Зейнеп която вижда безмилостният Керем успява да му се опълчи.След като вижда нещата които Керем причинява на Зейнеп най-добрият му приятел - Баръш с който той е израснал от детство и чуства като свой брат и подава ръка в този момент.Зейнеп е привлечена от Баръш и неговото топло и мило държание,но има и друго Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището- Мелис.Мелис е дъщеря на учителят по физическо - Джихан.И за съжаление много силно влюбена  в Керем.Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището си,майка и Демет започва работа при сестрата на Жале - Мелда в модната и къща където има неприятна среща с миналото си.


Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Гьокхан Хорзум
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма

В ролите :



Сериалът може да гледате
всяка неделя от 20.00 часа по KANAL D












Тема 1 Тема 2 Тема 3Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12

Последна редакция: пт, 07 фев 2014, 15:47 от Ирка Нарцисчева (злобна от всекъде)

# 1
  • Мнения: 7 162
Хоп  Mr. Green този път успях първа  Party

Ирка,

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  И малко лИбоФ

# 2
  • Мнения: 40
Ирче Hug Hug Hug благодаря за новата темичка и за бързото реагиране  love001 newsm51 newsm51 newsm51

# 3
  • Мнения: 33 411
Нарцисчева, благодаря за темата  Heart Eyes Hug

# 4
  • Мнения: 15 884
Ирко Hug Hug Hug тенкю на корпуса за бързо реагиране newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 5
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хопаля и аз да дофърча у новото дворче  smile3535

Ирче  Hug Heart Eyes ,мерси за бързото реагиране и за прекрасната темичка  newsm51 newsm51 newsm51

Хайде аз бегам да чистя,че довечера пак съм на пост да пазя баклавата  Hug

# 6
  • Мнения: 40
Ани Hug бързо оздравяване на малкото слънчице Hug Hug Hug

Тери Hug честити нови гащурки  bouquet

Ели  spoko спокойно мила това е само колаж  ooooh!



Дани Hug приятно чистене Hug

# 7
  • Мнения: 69
 newsm09 Ох, бях са изплашила ,че няма нова тема  smile3525

# 8
  • Мнения: 15 884
Ани писах ти в старата тема Peace

# 9
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Хоп и аз тук.
Ирче благодаря за новото дворче  Hug Hug Hug

# 10
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
Хайде аз да отивам на залата,че до сега се опитвах да слагам линк към старата тема и успях най-сетне  ooooh!

# 11
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
ИРКА, благодаря ,че не ни остави да паднем от покрива  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51  love001
 ТЕРИ, честити нови дрешки , да си ги развяваш със здраве  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 добре ,че ме успокоихте за колажа , че бях изтръпнала  smile3511 smile3511 smile3511, кой така гадно се будалка с нас  smile3512 smile3512 smile3512
  newsm78 newsm78 newsm78

# 12
  • Мнения: 33 411


Е, много хубаво пее Озанчо  Crazy Crazy Crazy

# 13
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 Тери, това Аксел ли е ? newsm78 newsm78  много хубав глас  Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт