Спирала за мигли - 8

  • 81 143
  • 745
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!   bouquet

От Мис Манга не съм очарована, пробвах я няколко пъти в различни варианти, с основа на МАК, с максимайзера на Диор и самостоятелно. Нищо особено не е за моите мигли.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Цоп в търсене на нещо НАИСТИНА за обем   bouquet

# 3
  • Мнения: 2
Момичета, някоя от вас ползвала ли е спиралите на Fiberwig?

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема  bouquet
Не съм купувала мис Манга, нямам и намерение - на моите мигли нито една лореалска спирала не стои добре Confused Максфактор са ми фаворит от средния клас, от високия - Ланком - всичките им спирали ми харесват Flutter

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 44
Можете ли да ми препоръчате някоя спирала на ЕЛ Hug

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Доста препоръчвана е втората, показана от авторката спирала  - Sumptuous Extreme  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 22 758
Момичета, някоя от вас ползвала ли е спиралите на Fiberwig?




За тази марка спирали открих следното:

http://www.imakeyousmile.se/bg/fiberwig-lx-mascara/ - превода е много смешен.  Joy Joy

- ревю Simple Smile

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 44
аз съм ползвала Sumptuous Bold volume, но сигурно е различна. А на Кларинс хубави ли са? Не видях никъде мнение за тях . newsm78

# 9
  • Мнения: 1 110
Благодаря за новата тема и да споделя, че Манга на Лореал не ми хареса. Слепва прекалено миглите  и цапа. Може би е подходяща за тези, които харесват наслояването на спиралата.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 70
И аз днес се сдобих с Манга пък да видим как ще е на моите мигли.

Кажете коя спирала на МАС е хубава.. Търся издължаване и обем.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 477
И аз не смятам да пробвам Мангата,мисля че достя ще се напластява и слепва,а това ми е най-омразният ефект.Искам разделени мигли и ненапластени.
 beliz,на МАС любима ми е Opulash.Дава дължина,извива,разделя,не се рони - перфектна ми е,само със свалянето трябва ла се внимава че има едни власинки,които като попаднат в окото дразнят.

# 12
  • Мнения: 100
Danushka аз използвах наскоро Wonder Perfect Mascara на Clarins. Консултантката ми я препоръча като "спирала за обем, която не изсъхва бързо". Аз по принцип съм почитателка на силиконовите четки - по-лесно си нанасям спиралата с тях, но този път реших да пробвам и четка с косъм. Първата седмица от използването на спиралата трябваше буквално да изцеждам туша от четката върху гърлото на шишенцето, защото се загребва много. Слепваше ми миглите и трябваше да ги разделям допълнително. След около десетина дни използване започна да поизсъхва, защото вече четката не излизаше така напоена с туш и миглите ми не ставаха така обемни като в началото - тогава правеше обем, но нищо по-различно от Excess Volume на Лореал, който съм използвала. Според мен за резултата, не си заслужава парите. След нея си взех Le Volume на Шанел - много съм впечатлена. Разделя идеално миглите, нямам нужда от молив или очна линия - миглите стават наситено черно - все едно съм гримирана, а не само със спирала. Освен това не се рони, въпреки, че нанасям два-три слоя. Дори я изпробвах с едно нощно пътуване Варна - София, после цял ден ангажименти и обратно към Варна - нито се зацапва под очите, нито ги дразни. Дано да издържи повечко време без да се сгъсти и смятам, че най-после ще мога да кажа, че съм изпълнила "мисия спирала" Joy

# 13
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Цоп и аз тук.  Mr. Green
В търсене съм на перфектната спирала за обем.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 479
Както писах и в придобивките-аз не съм впечатлена и 1% от Мис Манга-та Naughty.
1% го давам само за опаковката и сочността на четката/текстурата.
Ефекта, който дава на миглите ми- ми го дава всяка спирала на Голдън Роуз, че дори последната ми дава повече обем.

За мен на този етап MAC си остават мой фаворит. И най-вече двойната им спирала.
И както някой по назад в темата писа- лошите спирали ме карат да оценя предимствата на другите спирали и ме насочват точно какво не търся като ефект върху миглите си. Wink

Коя е тази спирала на МАС?
Ето тази:


Имам и Опулаш черният вариант. Но не ми е удобна и не ме спечели поради няколко причини:
-суха четка още в началото при първо отваряне. Аз харесвам сочни четки.
- обемна четка, трудна за работа
- рони се и влиза в окото и го зачервява. Дължи се на частиците каолин в туша на спиралата Опулаш, които служат за създаване на плътни, т.е. обемни мигли
Но при всички положения прави хубави разделени мигли, макар и не толкова обемни, колкото ми се иска на мен.

Общи условия

Активация на акаунт