Кой какви сериали гледа? - Тема 9

  • 45 064
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 034
Някой гледал ли е Hellcats и дали ще има 2-ри сезон? До колкото виждам, първият сезон е от 2011..  newsm78

# 721
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз Grinning. От тийнейджърските е един от най-приятните, и най-малко тъпите, вероятно и  затова го спряха Mr. Green.
(нов сезон няма да има)

# 722
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз гледам NCIS тъкмо приключих шести сезон, но ми омръзва, най после стигнах до AHS, изгледах един сезон, сега ще почвам втория, и британския Afterlife. Трябва да наваксам със Switched at Birth, но страшно ми доскуча.

# 723
  • Мнения: 5 742
Не си спомням дали сте го коментирали, а и не ми се връща назад, за да чета пак темата. Отзиви за този сериал?
 The Last Ship

# 724
  • Мнения: 9 144
Много зле, язък за приличния каст

# 725
  • Мнения: 2 752
Много зле, язък за приличния каст
+1

Въпреки че според един приятел "това в крайна сметка е сериал за забавление и в него не трябва да се търси дълбок философски смисъл".
Работата е там, че аз не се забавлявам с този сериал, колкото и да се мъча да се вслушам в неговите думи.
Обаче разбрах, че имало оригинален филм On the Beach от 1959 год. с Грегъри Пек, Ава Гарднър, Антъни Пъркинс и Фред Астер, който има римейк от 2000 год.
Ще ми се да го видя от любопитство какво представлява, макар че и за него не прочетох кой знае какви хвалби, освен че през 1960 год. печели Залтен глобус за музика. А само този факт не е голяма референция  Laughing

# 726
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
много бързо глътнах Black sails и много ми хареса  Peace Препоръчвам  Laughing

# 727
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
Outlander вече с първи епизод.

hellymod, On the Beach от 2000 г. е друга работа. Гледай го. Аз проронвах сълзи на него.

# 728
  • Мнения: 5 742

 On the Beach от 2000 г. е друга работа. Гледай го. Аз проронвах сълзи на него.

О, да,On the Beach с Арманд Асанте. На мен много ми хареса, и аз доста сълзи проронвах.

# 729
  • Мнения: 2 752
Miriel, Меган, мерси за препоръките, момичета!   bouquet
Ще го гледам.

# 730
  • На високо
  • Мнения: 824
И аз бях много впечатлена от "On the Beach" от 2000 г.. После прочетох и романа на Невил Шут по който е направен. Но там все пак става дума за ядрена война, не за вирус, както е в "The last ship". А и "На брега" не свършва с happy end. Виж, "Последният кораб" няма как да приключи трагично, по всичко личи. Сериалът е пълен с клишета за лошите руснаци и добрите американци, които ще спасят света. Но може да се гледа, все пак Mr. Green.
Малко притеснителни ми идват асоциациите между разрастващата се в последните месеци епидемия от ебола в Африка и пандемията в сериала. Прототип на вируса във филма е точно ебола, струва ми се newsm78

# 731
  • Мнения: 2 752
Току-що изгледах On The Beach. Благодаря още веднъж, но ако знаех, че е толкова сълзлив, сигурно нямаше да го гледам точно днес, но добре, че след това имах с какво да разпусна от мрачното настроение.
Много силен филм, прекрасен диалог, много интелигентен хумор, силен каст - с две думи: много ми хареса. Единствения малък недостатък вече го споменах - леко са преекспонирали с апокалиптичното настроение. Имаше достатъчно моменти, които внушават тъга и безизходица, но режисьорът е решил, че трябва допълнително да ги засили. Но това, както е известно, е въпрос на възприятие, така че приемам, че не е голям недостатък.
Препоръчвам го с две ръце!

# 732
# 733
# 734

Общи условия

Активация на акаунт