Пациентки на ЦРЗ "Надежда" -22

  • 48 624
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 161
Момичета....аз последния път,когато бях на преглед при д-р Начев,станах неволна свидетелка на един негов разговор.Както си разговаряхме мирно и кротко с доктора, звънна му телефона и той побесня:"Престанете да ме притеснявате повече,госпожо!!!Прекалихте вече!!! Звъня ли сте ми 100 пъти от сутринта!Писна ми от вас!!!Ако още един път ми звъннете или пратите смс,ще ви дам на прокурор!!!"Аз останах така  Shocked направо онемях,никога не съм го виждала толкова ядосан!...Дали не си е сменил телефонния номер?! newsm78

# 736
  • Мнения: 2 104
daine аз бях писала, че присъствах на подобен разговор. Каза И" Госпожо проблема си е Ваш, престанете да ми звъните". Беше бесен направо.
Едва ли си е сменил номера. Аз ходих мин. седмица ,и на мен не ми вдигна , там докато чаках една от пациентките каза "Докторът си включи вече тел.", значи и тя му е звъняла и е бил изключен преди това.

# 737
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 051
Нищо чудно и да си е сменил номера , сигурно звъни постоянно и му е писнало вече

# 738
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Копирам пост от темата за автоимунен тиреодит:
...Др Начев не бил в България вчера и днес!!! А аз звъня ли звъня ...

ПП: Мимикона, сега видях , че именно ти си писала там, надявам се не възразяваш, че те копирах.

# 739
  • Мнения: 493
Разбирам го, но поне да даде списък кога къде работи, за да не му звъним, нали така! Охххх....... Най-добре е в майчин дом, но там пък съвсем не знам кога работи! В Панацея всеки месец за една сметка / най-грубо казано/ с калкулатор 25 лв!

# 740
  • София
  • Мнения: 109
В МД е всеки ден до обяд. Иначе, веднага си вдига телефона, аз говорих миналата седмица с него.

# 741
# 742
  • София
  • Мнения: 6 375
Не е така Пати, просто методът в чужбина е много нашумял и имаше много въпроси откога ще започне да се прилага и в България.
В коя чужбина е много нашумял- проучвала съм подробно клиники в Турция, Израел, Белгия, Гърция, Чехия. Е, нито една от тях не предлага ЕРА.

е то това са водещите държави по отношение на АРТ...  Grinning

# 743
  • София
  • Мнения: 144
Момичета здравейте , да се запиша и аз! Grinning От скоро съм пациентка на д-р Стаменов и въпроса ми е някоя от вас знае ли колко поредни цикъла на  доказана овулация с УЗ(  на проведена фоликулометрия) трябва да мина , за подаване на документи? Rolling Eyes

# 744
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Тази тема е стара...
Заповядай тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780111.msg28212965;topicrefid=1#new

# 745
  • София
  • Мнения: 144
Благодаря ти kali_tod! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт