Отговори
# 750
  • Мнения: 122
В Софроний  има изпит на 3 май по БЕЛ

# 751
  • София
  • Мнения: 18 140
В Софроний  има изпит на 3 май по БЕЛ

В "Софроний" не допускат до пробните  външни деца. Peace Поне така беше преди, не съм чула да са променили нещата в това отношение.

# 752
  • Мнения: 489
Вчера донесе шестица по математиа на изпитване, това внесе ведрина в нашите отношения, той сякаш е по-уверен и  държанието му бе такова сякаш да ме окуражи и успокои.
Казах му, че позволявам само 1 игра на ден, че имали някакъв турнир, аз като чуя"турнир" и това ми прозвуча велико и се съгласих/ мека Мария/.
Реших да търся баланса, за да не изпищи червеното копче. По-добрият вариант е да бъдем приятели с децата, но да държим границите, те все още ги търсят като малките дечица.

# 753
  • София
  • Мнения: 18 140
Нашите отношения също са ваканционно ведри, тъй като вчера им върнаха тестовете по математика и класните по БЕЛ. Особено ценни са  шестиците на класното по български, не че подценявам тези по мат, но..

Моите са царе бързо да ми изпарят ентусиазма обаче ..  Изпращам ги  аз сутринта на пробния, пожелавам им усмихнато успех, а едната ми се хили и ми казва: Като се приберем със заграденото на пробния, може и вече да нямаш особено желание да си  толкова усмихната и благоразположена.. Twisted Evil Затова ти предлагам да не гледаш какво сме решили/ не сме решили.. Нито ти ще се нервиш, нито нашата почивка ще развалиш. Но като се познавам, няма да удържа на любопитството да погледна задачите и  съответно да разбера какво са сътворили Simple Smile

# 754
  • Мнения: 659
Честит празник, майки труженички! Laughing
Аз съм бясна на себе си тази сутрин. Записах девойката на пробен в Регалия и ... съм навила алармата само че за събота. ooooh! С тея празници явно съм се побъркала. Детето ме събуди в 8,20 ч., но въобще нямаше да успеем. Толкова ме е яд! Исках да отиде на един външен от нейната школа ПИ, а сама провалих нещата.
Тя има проблем със задачите от втори модул, а и аз имам проблем с тях.Ох, ще се мъчим днес с някоя и друга такава.
Хубав ден!

# 755
  • Мнения: X
  Изпращам ги  аз сутринта на пробния, пожелавам им усмихнато успех, а едната ми се хили и ми казва: Като се приберем със заграденото на пробния, може и вече да нямаш особено желание да си  толкова усмихната и благоразположена.. Twisted Evil Затова ти предлагам да не гледаш какво сме решили/ не сме решили.. Нито ти ще се нервиш, нито нашата почивка ще развалиш. Но като се познавам, няма да удържа на любопитството да погледна задачите и  съответно да разбера какво са сътворили Simple Smile
Много мъдро предложение. От години го практикуваме вкъщи след олимпиади и състезания. Даже ми се е случвало да накарам детето да си скрие състезателния лист от мен, за да не се изкуша да го проверя. Така се ядосвам, чак като видя резултатите, пък и нали съм си платила друг да проверява.  Mr. Green

# 756
  • Мнения: 122
В Софроний вече допускат външни деца, дъщеря ми така се яви по МАТ

# 757
  • Варна
  • Мнения: 187
Честит празник днешния международен ден на труда с пожелания за весел празник!
По повод нашите 35 теста. Аз също я посъветвах ,да реши няколко,но колкото успее.
Да попитам ,че нещо се обърках.
В този срок -07-13.05 имаме подаване на заявление за проверка на способностите.
Нали това е допълнителен изпит и ако искаме ходим на него.
За самите матури на 21.05 и 23.05 изобщо какво се подава ???

# 758
  • София
  • Мнения: 18 140
В Софроний вече допускат външни деца, дъщеря ми така се яви по МАТ

Това е много полезно инфо за следващите випуски. Най-малкото защото пробните на Софроний по мат са по правило много добре направени и е хубаво повече деца да имат достъп до тях.  Peace Би ли качила пробния им по мат?

Естера, тези дати са само за изпитите за проверка  на  способности. И да, допълнителни са тези изпити и на тях се явяват само онези деца, които  искат. За изпитите  по БЕЛ и мат нищо не се подава и нищо не се плаща. Ден-два преди изпитните дати  в училище ще дадат на детето служебна бележка с входящ номер и информация за стаите, в които ще полага  матурите.

Дидева, мъдро или не.. Laughing.Аз съм си аз  и си знам, че пак ще се изкуша да реша задачите. А няма как това да стане и да не разбера какво са оклепали.

# 759
  • София
  • Мнения: 5 158

Дидева, мъдро или не.. Laughing.Аз съм си аз  и си знам, че пак ще се изкуша да реша задачите. А няма как това да стане и да не разбера какво са оклепали.

Опасна си, Русалке  Mr. Green

# 760
  • София
  • Мнения: 18 140
Опасно луда... hahaha Но държа да се оправдая, че дори самата аз не знам кое е водещото - дали  желанието ми  да видя задачите и съответно да се изкефя на някоя готина сред тях (примерно 23 или 24)   или просто да разбера  девойките  какво са направили. Май  е 50:50  отношението между двете неща Simple Smile

# 761
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Няма ли да има нова тема ?

# 762
  • София
  • Мнения: 18 140
Няма ли да има нова тема ?

Саш май напоследък по-рядко влиза в темата.  Peace Ако нямате нищо против, мога да пусна нова, за дa не се ограничаваме в писането заради лимита от страници.

Престраших се Simple Smile
НОВА ТЕМА

Последна редакция: чт, 01 май 2014, 10:41 от пенсионирана русалка

Общи условия

Активация на акаунт